OBJEDNAT TAROTKOUČINK

TAROTKOUČINK ON-LINE

Tarotkoučink v sobě spojuje výhody klasického koučování a výkladu tarotových karet. Po dobu nouzového stavu to můžete zkusit i na dálku, přes skype nebo messenger.
OBJEDNAT TAROTKOUČINK

Ke kartářce se většina lidí chodí zeptat na budoucnost či osud. Naproti tomu tarotový koučink vám pomůže zjistit, co pro své štěstí a úspěch můžete udělat vy sami. Je strukturovaný, zaměřený na cíl a neustále vás vrací k tomu, čeho chcete dosáhnout.

TAROTKOUČINK NENÍ JEN VÝKLAD KARET

Postup vychází z metody „Gestalt Tarot“ Johna McClimanse. Spojuje v sobě výhody výkladu tarotových karet a klasického koučování. Pomůže vám pochopit situaci a rozhodnout se, zda ji změnit nebo přijmout. Podívat se na svůj život a práci z jiné perspektivy, probudit svou intuici a začít účinněji využívat své vnitřní zdroje.

„Lepší než předpovídat budoucnost je vytvořit si ji.“ Bill Gates

Oproti klasickému koučování tarotkoučink obsahuje navíc tarotové karty. Díky nim se rychleji dostává k podstatě věci. Umožňuje snáze pojmenovat a uchopit vzniklou situaci a najít efektivní řešení.

Pomůže vám například:

 • Rozhodnout, zda je pro vás vhodnější zůstat v zaměstnání nebo jít na volnou nohu.
 • Identifikovat vaše silné stránky, na kterých můžete v kariéře stavět.
 • Vybrat si mezi různými pracovními pozicemi, předměty podnikání nebo marketingovými strategiemi.
 • Zjistit, kde jste se v podnikání zasekli, nebo proč se vám nedaří dosahovat vytčených cílů.
 • Ujasnit si priority, poslání, cíle nebo hodnoty, které jsou pro vás důležité.
 • Odhalit konkrétní introjekty a mentální bloky, které vás brzdí na cestě k úspěchu.
 • Lépe naslouchat vaší intuici nebo vnitřnímu hlasu.

Tarotkoučink je jediná služba z mé nabídky, určená nejen pro majitele malých firem a živnostníky, ale i pro zaměstnance nebo pro lidi, kteří se na samostatné podnikání teprve chystají. Zvlášť užitečná je v situacích, které se týkají práce, ale mají velký přesah do osobní roviny.

NEJSPÍŠ TO NEBUDE FUNGOVAT

 • Když chcete vědět „co vás čeká a nemine“. Budoucnost nepovažuji za pevně danou, záleží na vás, pro co se rozhodnete a co jste pro to ochotni udělat.
 • Když chcete konzultovat potíže nebo otázky, spojené se zdravím. Nepletu se do věcí, na které nemám vzdělání ani zkušenosti.
 • Když chcete jednoznačný návod, co máte dělat. Pomohu vám rozšířit uvědomění a zorientovat se v situaci, ale nerozhodnu za vás. To musíte udělat vy.
 • Když se vaše otázky týkají člověka, který není výkladu přítomen. Třeba co má váš manžel dělat s podnikáním, kterou vysokou školu si má vybrat vaše dcera, nebo která pracovní pozice je vhodnější pro vaši kamarádku. Efektivnější bude, když se přijdou zeptat sami.

JAK TAROTOVÝ KOUČINK PROBÍHÁ

Po dobu nouzového stavu probíhá tarotkoučink pouze na dálku, prostřednictvím Skype, Google Hangouts nebo přes Facebook Messenger.

Nejprve vám pomohu formulovat otázku a pak na ni s pomocí tarotových karet získat odpověď. Často lze v rámci jednoho setkání udělat i první kroky k realizaci vašich záměrů.

Tarotové karty jsou především sada barevných obrázků. Spoustu symbolů, témat a motivů na nich uvidíte sami. Já vám vaše zjištění pomohu zasadit do kontextu a propojit s tím, co v reálném životě prožíváte. Tarotových sad vlastním několik, při osobním setkání vám dám vybrat, se kterou chcete pracovat.

Na rozdíl od marketingového poradenství, kde o vás chci dopředu vědět co nejvíc, mi pro tarotkoučink nemusíte posílat odkazy na svůj web ani žádné jiné podklady. Během tarotkoučinku si můžete dělat poznámky nebo si celé sezení nahrát na diktafon.

On-line tarotkoučink trvá 60 minut. Po dobu nouzového stavu platí zvýhodněná cena 1500 Kč (běžná cena 2000 Kč/hod.).

Můžete si vybrat, z jaké tarotové sady budeme vykládat. Písmeno mi napište do poznámky.

Vyberte si sadu

POPTÁVKA TAROTKOUČINKU

Chcete se objednat na tarotkoučink? Vyplňte, prosím, poptávkový formulář. Brzy se vám ozvu. Hodinu tarotkoučinku si můžete jednoduše koupit také u mě v e-shopu (lze platit i on-line kartou).