Máte velké cíle a chcete jich rychle dosáhnout? Čekají vás velké změny a důležitá rozhodnutí? Chcete se rozhodnout správně a v souladu se svým vnitřním přesvědčením? Potřebujete lépe zvládat konflikty a stresové situace, které se kolem vás denně odehrávají? Právě pro tyto profesionální a životní situace je určen tarotkoučink.

Unikátní metoda v sobě spojuje výhody výkladu tarotových karet a klasického koučování. Pomůže vám pochopit situaci a rozhodnout se, zda ji změnit nebo přijmout. Podívat se na svůj život a práci z jiné perspektivy, probudit svou intuici a začít účinněji využívat své vnitřní zdroje.

Nebudu věštit, co vás čeká a nemine, ani hádat, co se vám přihodilo v minulosti. S tarotovými kartami pracuji jako se symboly, které vám pomohou lépe najít odpovědi sami v sobě.

Tarotkoučink není (jen) výklad karet.

Ke kartářce se většina lidí chodí zeptat na budoucnost či osud. Naproti tomu tarotový koučink vám pomůže zjistit, co pro své štěstí a úspěch můžete udělat vy sami. Je strukturovaný, zaměřený na cíl a neustále vás vrací k tomu, čeho chcete dosáhnout.

„Lepší než předpovídat budoucnost je vytvořit si ji.“ Bill Gates

Oproti klasickému koučování tarotkoučink obsahuje navíc tarotové karty. Díky nim se rychleji dostává k podstatě věci. Umožňuje snáze pojmenovat a uchopit vzniklou situaci a najít efektivní řešení.

Jak tarotový koučink probíhá

Nejprve vám pomohu formulovat otázku a pak na ni s pomocí tarotových karet získat odpověď. Často lze v rámci jednoho setkání udělat i první kroky k realizaci vašich záměrů.

Tarot podle mě není  nástroj věštění, ale sebepoznání. Ukáže vám cestu – ale rozhodnout se musíte sami. Chcete-li vědět, co vás „čeká a nemine“, nebo se utvrdit v představě, že za všechny vaše problémy může osud nebo někdo jiný, prosím, zamiřte jinam.

Chcete-li se ale s pomocí karet podívat pod povrch věcí a lépe porozumět tomu, co vám život nabízí a co od vás naopak očekává, ráda vás na této vzrušující cestě doprovodím.

Vlastním asi 30 různých tarotových sad. Ale nejspíš vám dám na výběr Tarot magie druidů, Morgan Greer Tarot nebo Wild Unknown Tarot.

Můj etický kodex:

  1. všechny informace sdělené klientem považuji za důvěrné
  2. budoucnost nepovažuji za neměnnou a předem danou, proto nevěštím
  3. ctím a respektuji svobodnou vůli klienta a podporuji jeho právo klienta na vlastní volbu a rozhodnutí
  4. nehlásám univerzální pravdy a svůj pohled nepovažuji za jediný správný
  5. snažím se přispívat k osobnímu rozvoji klienta vyhledáváním a podporou jeho silných stránek
  6. nevyužívám karet ke zjišťování důvěrných informací o lidech, kteří nejsou výkladu přítomni
  7. jednám tak, abych nevytvářela a nepodporovala závislost klienta na mých službách
  8. nemám na to patřičné vzdělání, proto neřeším otázky spojené se zdravím
  9. respektuji rozdíly v názorech kolegů a ostatních odborníků a nehodnotím jejich práci

Cena a podmínky

Tarotkoučink lze realizovat osobně v Praze 5-Jinonicích nebo prostřednictvím skype. Ve druhém případě je potřeba, abyste měli k dispozici jakoukoli sadu tarotových karet. Cena činí 1500 Kč/hod. Účtuji jen skutečně využitý čas, bude-li schůzka delší nebo kratší, cenu přizpůsobím.

Poptávka tarotkoučinku

Chcete tarotkoučink vyzkoušet? Vyplňte, prosím, poptávkový formulář. Brzy se vám ozvu. Obvykle pracuji od 10 do 18 hodin každý všední den a mívám plno cca na týden dopředu.