V povaze každého člověka převažuje jeden živel: oheň, voda, země, nebo vzduch. Nebo kombinace dvou. Na tomto předpokladu je založena živlová typologie. Když znáte svůj živel, můžete lépe využívat své silné stránky a snadněji řešit ty slabé. Vybírat si marketingové nástroje, které vám sedí, a vůbec být v podnikání sami sebou. Který živel je „ten váš“? To zjistíte v následujícím testu.

0 lidí
už si test vyplnilo

Jak vyplnit test

V testu budete porovnávat vždy čtyři vlastnosti na řádku podle toho, jak dobře vás vystihují. Té, která vás podle vašeho názoru vystihuje nejvýrazněji, přidělíte čtyři kolečka. Pak budete pokračovat sestupně, až přidělíte jedno kolečko té, která je vám nejvzdálenější.

Každý počet koleček (4, 3, 2, 1) musí být na každém řádku právě jednou. Body přidělujte spontánně, bez velkého hloubání a přemýšlení.

Výsledky testu obdržíte e-mailem.

Kontrolní součet:

Je-li kontrolní součet přesně 180, pravděpodobně jste formulář vyplnili správně.


Autorem testu živlů je Fritz Hendrich, znění je převzato z knihy Čtyři elementy v profesním životě (vydal Knižní klub, Praha 2011). Publikováno se souhlasem autora.

Do e-mailu vám pošlu pouze výsledky testu. Pokud chcete dostávat i nové termíny živlových kurzů, zaškrtněte políčko pod e-mailem. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.