O mně: Mgr. Magdalena Čevelová, MBA

/O mně: Mgr. Magdalena Čevelová, MBA
O mně: Mgr. Magdalena Čevelová, MBA2018-06-15T17:08:28+00:00

Jsem marketingová čarodějnice.

Vystudovala jsem psychologii a marketing. A ve své práci spojuji obojí dohromady. Pracuji pro firmy, volnonožce i živnostníky. Zejména takové, kteří podnikají srdcem, věří na intuici a své podnikání vnímají jako součást života a osobního rozvoje.

Moje kurzy a konzultace pomáhají utřídit si myšlenky, vidět situaci jinak, správně se rozhodnout a znovu získat energii a chuť podnikat. Alespoň to říkají klienti v referencích.

Na volné noze podnikám od roku 2003. Předtím jsem působila ve dvou PR agenturách (AMI CommunicationsPleon Impact), v marketingovém oddělení firmy (HSW Signware) i v různých redakcích novin a časopisů.

Přes 20 let pracuji s tarotovými kartami. Nejčastěji formou tarot koučinku a konzultací pro firmy. Jsem zakladatelkou a předsedkyní české Tarotové asociace.

Baví mě minimalismus. Vlastním minimum věcí, můj šatník se vejde do půlmetrové skříně, a minimalistické principy se snažím uplatňovat i v podnikání.

Jsem vdaná, můj muž také podniká. Nemáme děti. Máme psa Felouše a kocoura Konráda.

0
let vlastního podnikání
0
let praxe v marketingu
0
poradenských klientů
0
prodaných e-knih
0
odškolených hodin

Psychologie podnikání a autentický marketing

Úspěšný byznys se podle mě tlačí hlavou. 90 % je nastavení mysli, 10 % strategie. Věřím tomu, že smyslem podnikání je umožnit vám žít takový život, jaký chcete. Abyste mohli využívat svých silných stránek a být sami sebou.

Vyhýbám se obtěžujícím marketingovým nástrojům a manipulativním metodám. Jsem přesvědčená o tom, že se bez nich dá velmi dobře obejít. Stejně jako bez placené reklamy.

Svému přístupu říkám autentický marketing. Je to způsob, jak podnikat v souladu sám se sebou, eticky a s respektem. A zároveň podle svých představ a pravidel. Rolí marketingu podle mě je přitáhnout ty správné zákazníky a odradit ty ostatní.

Vím, že většina volnonožců a drobných podnikatelů se cítí zahlcená. Jako první se proto dívám na to, co se dá vypnout nebo přestat dělat. Nejdřív musíte vytvořit prázdný prostor, abyste mohli slyšet svůj vnitřní hlas. A nastavit si podnikání podle něj.

Čarodějnice v médiích

Video rozhovor pro portál Na volné noze, který jsem vedla s Robertem Vlachem na podzim 2015. Je o tom, jak podnikám, jak vnímám reklamu a na jakých základech byznys podle mě funguje.

Co o mně říkají klienti

Madla mi pomohla zorientovat se při bloudění začarovaným lesem online marketingu. Správně mířenými otázkami rychle zjistila, kde jsem a kam se potřebuji dostat. Dokázala se na mé podnikání podívat pohledem potenciálního zákazníka a navrhnout cestu k cíli. Její konzultace obohacují nadvakrát: odborně i lidsky. Odcházím vždycky nejen s hlavou plnou nových praktických vědomostí, ale i neskutečně nabitá energií. Je skvělý motivátor, a já jsem ráda za rozhodnutí využít jejího marketingového poradenství. Už se těším na pokračování.

Bohdana Kolářová, consulting

Madla je prostě čarodějnice a nikdo ji to už neodpáře. Obdivuji, jakým magickým způsobem dokáže spojovat dva nástroje: psychologii (ve které je vzdělaná) s marketingem (ve kterém má bohatou praxi). Ještě než začne řešit marketing firmy, zajímá se, jaká osobnost se skrývá v člověku, který firmu vede. Říká, že firma a její problémy jsou obrazem jejich majitele. Zajímají ji silné a slabé stránky. Díky silné empatii dokáže rychle odhalit vnitřní konflikty člověka a najít řešení – ať už cestami psychologie nebo výběrem vhodného typu marketingu. Je znalosti se výborně uplatňují také při cílení služeb. Dokáže srozumitelně vysvětlit, co a jak v marketingu dělat a vysvětlení podpořit rozumnými argumenty. Jsem rád, že se s Madlou znám a je mi velkou ctí, že s ní mohu spolupracovat. Je to obohacující finančně, profesně i po lidské stránce.

Jan Bien, webmistr

Madla vás dokáže nadchnout, pomůže vám srovnat si vaše vnitřní priority. Zároveň je praktik a pragmatik. Každé setkání s Madlou mě velmi inspiruje, a to nejen díky samotnému koučování, ale především díky jejím znalostem a zkušenostem z marketingu a psychologie. Spolupráce s Madlou je pro mě zdrojem pozitivní energie a užitečných uvědomění.

Kateřina Palátová, tvorba webů