CO ŘÍKAJÍ MOJI KLIENTI

Mých poradenských služeb už využilo přes 850 klientů. Odnesli si praktické a uskutečnitelné tipy, jak získávat nové zákazníky, jak proměnit koníčka v úspěšný byznys, nebo jak sladit podnikání se životem. Získali větší spokojenost, jistotu a více času na svou rodinu, přátele a zájmy. Tady jsou jejich reference, které mi zaslali přímo e-mailem, uvedli na Google, přes portál Na volné noze, Facebook nebo LinkedIn. Publikuji pouze reference od klientů, kterým jsem prokazatelně poskytla službu či prodala produkt.

Madlu jsem nějakou dobu sledovala a četla její články, než jsem se odhodlala na konzultaci. Myslela jsem, že se budeme bavit o marketingových nástrojích, o tom, jak přilákat více klientů. Stalo se však mnohem víc. Madla mě povzbudila v tom, abych v sebeprezentaci ukázala své pravé já, abych propojila činnosti, které mám ráda a zdají se nepropojitelné. Zjistila jsem, že nemusím jít proti své nátuře, když chci ukázat, co umím. Od té doby se v mém podnikání pohnula spousta věcí k lepšímu a vše do sebe zapadá.

Tereza Juppová, koučka a průvodkyně

Madla je marketingová čarodějnice. Má léta zkušeností, takže většinu situací, co se vám v podnikání děje, už zažila a dokáže vyhodnotit nejlepší řešení. Obrovskou přidanou hodnotou pro mě je lidský a přátelský přístup. Minulý rok jsem hodně konzultovala pro jiné rukodělce jejich byznysy. Vytvářela prostor pro jejich růst, zalévala semínka, doptávala se, pečovala. A tuhle energii je potřeba zase zpátky dosycovat. Madliny konzultace se pro mě staly místem, kde mi někdo naslouchá a pohladí. Kde si můžu zanadávat na všechny nespravedlnosti světa a ven vyjít zase hezky vyzenovaná. Madla má vystudovanou psychologii i terapeutické vzdělání, což její marketingovou praxi skvěle doplňuje. Těším se na další boží rok!

Na setkávání s Madlou, ať už je to mentoring, mastermindová skupina, nebo její newslettery, se pokaždé moc těším. Vždy je to příjemné, plodné, objevné společné tvoření. Moc mi pomáhá, že mi je parťákem, erudovaným odborníkem při strategickém rozhodování v mé firmě. Neskutečně si také užívám, jak trefně a s citem pracuje s tarotovými kartami. Otevřené srdce, nestrannost, přátelskost a profesionální přístup po všech stránkách celý dojem a výsledek jen umocňuje. Děkuji a těším se na další společné tvoření.

Irena Dutková, CK Duhový koník

Madla je výborná a práce s ní velká radost. Je pro mne člověkem na správném místě a označení marketingová čarodějnice je trefné. Bylo to tak příjemné i během řešení marketingových postupů či strategií slyšet slova jako: duše projektu, elementy, rituál pro podporu projektu apod. Pro mě totiž duchovní a reálný svět není nic odděleného, duchovní život je moje každodennost a je tedy přirozené, že je to spojené i s marketingem. Madla říká, že podnikání je ten největší osobnostní či duchovní rozvoj, a já nemůžu než jen souhlasit. Madla velmi rychle vidí, kde je zakopaný pes, a také se nebojí komunikovat zcela otevřeně a přímo. Pokud budu v budoucnu potřebovat nějaký další marketingový rozbor, vím, na koho se obrátit.

Veronika Lančaričová, Boho žena

Konzultace u Madly doporučuji kudy chodím. Fungují, myslím, na více rovinách. Za prvé jsem si už po pár sezeních ujasnila a lépe nacenila všechny své služby, za druhé mi začalo být v celém tom podnikání lehčeji a svobodněji.

Michaela Weikertová (Mužíková), copywriterka
S čím jste hvězdili v okresním přeboru, v extralize nezvítězíte. Na tu vás vytrénuje právě Madla. S žádným lehárkem však nepočítejte. Sice se mile optá, co chcete řešit. Ale to je pro ni jen impulz, aby pořádně rozehrála svoji expertízu. Přesně vyhmátne, kde kulháte na obě nohy i kde si lžete do kapsy. A hlavně poradí, co s tím. Až se otřepete, jasně víte, co a jak zlepšit. Po pár konzultacích jste připraveni sázet parádní góly.
Judita Nechvátalová, ředitelka agentury Green Cat

Úvodní konzultace s paní Čevelovou byla ohromná! Hodina a půl naplněná rozborem mého podnikání a návrhy praktických kroků k jeho zlepšení. I teď, měsíc po tomto sezení, stále čerpám ze svých poznámek a uvádím předané tipy a nápady do reality. Práci s paní Čevelovou rozhodně doporučuji. Stojí nohama na zemi, je rychlá, věcná a přímo z ní sálá spousta zkušeností v oboru.

Jindřiška MartínkováJindřiška Martínková, cvičitelka jógy a masérka

Na konzultacích s Madlou mě fascinuje, jak dokáže člověka „prokouknout“ a jít rovnou k jádru věci. Neztrácí čas tím, co si myslíte, že potřebujete, ale rovnou řeší to, co je za tím. Já jsem si díky ní mimo jiné ujasnila hodnotu svých služeb. Pomohla mi najít i formu, jak ji komunikovat směrem k zákazníkům. Nadchla mne typologií živlů, kterou od té doby využívám v pracovním i osobním životě velmi intenzivně. Madla pro mne představuje skvělou kombinaci marketéra, psychologa, kouče a kouzelnice v jednom.

Jana AndréskováJana Andrésková, tvůrkyně webů

Freelancing je jako desetiboj. Kromě svého oboru musíte zvládat ještě dalších tisíc věcí a dobré rady mají cenu zlata. Ty od Madly Čevelové skvěle sedly a měla jsem si je dopřát mnohem dříve. Do některých slepých uliček bych ani nenahlédla a ke svým cílům bych se blížila s větší lehkostí.

Madlu jsem vyhledala jako nezávislou markeťačku a mentorku. Probraly jsme moje plány uspořádat konferenci pro podnikatelky, kterou jsem i na základě konzultace udělala nakonec naživo, nastavení služeb i moje otázky k fungování FB skupiny. Z konzultace jsem odcházela s jasným cílem upravit formát konference, zpřehlednit svoji nabídku, doplnit cenově dostupné digitální produkty a celkově trochu přibrzdit. Konzultaci doporučuji všem, kteří potřebují získat nestranný pohled na svoje podnikání, nebo vyřešit nějaký dílčí zásek.

Madlu znám už dlouho z kurzů, školení a mastermindu a je to moje sázka na jistotu v oblasti marketingu pro volnonožce. O konzultaci jsem ji požádala v okamžiku, kdy jsem v podnikání potřebovala zvládnout problematickou situaci a nedokázala jsem se rozhodnout mezi několika řešeními. Madla se v problematice zorientovala velmi rychle a spolehlivě mi pomohla najít cestu. Její erudice, nestrannost a dlouholeté zkušenosti opět nezklamaly. Děkuju za cenné rady a velkou pomoc.

Markéta Odvárková

Setkání s Madlou je jako když přijdete k Šamanskému Ohni, kde sedí Rádci – Mudrci – Šamani. Každý z nich vás pečlivě skenuje a dívá se na vás z jiné perspektivy. A každý ten úhel pohledu je důležitý. Madla umí tohle celé dát dohromady a předat vám to ve srozumitelné a dobře stravitelné podobě. Dostane se vám „načtení a přijetí vašeho potenciálu“. Cítí a ctí vaše sny, dává to všechno do souvislostí a praktických kroků s využitím hlubokých znalostí marketingu, byznysu, logiky, mystiky a psychologie. A tohle celý dohromady prostě funguje. Navíc nevím, jak to dělá, ale setkání s ní jsou nabíjející. Takže když se vás na konci zeptá – Rozumíme si? Dává to smysl? Vy jen vyhrknete – jasně, vyhrnete si rukávy a jdete a tu kopu práce, kterou jste společně vymysleli, prostě uděláte „mrknutím oka“. Tohle prostě potřebuje každý! Děkuji ze srdce za tvou podporu a práci, která vysoce převyšuje standardy kvality a profesionálně odvedené práce.

Markéta Odvárková, hlasová koučka

S Madlou spolupracuju přes 2 roky. Za tu dobu se stala důležitou součástí mého podnikání. V rámci mentoringu mi často pomáhá s nastavením cenotvorby. Abych službu nedala moc levně nebo draze. Také spolu řešíme, zda je služba životaschopná a jestli je na ni vůbec správný čas. Pomáhá mi udržovat work-life balance, tak abych v podnikání neztratila sebe sama. Na Madle se mi nejvíce líbí její nekritický a nestranný pohled na věc, díky kterému se na hovoru vytváří bezpečné prostředí. Konzultace s ní jsou praktické, zasazené do reality a lehce okořeněné “alternativními” způsoby. Prostě, jak to má být.

Janče Skalková, expertka na reklamu na sociálních sítích

Eva Pitnerová

Věděla jsem, že potřebuji někoho, kdo mi pomůže se na mé podnikání podívat z výšky a pomůže mi v něm udělat jasněji. Jsem ten typ ženy, která všechno dělá spontánně a pak má spíš chaos než pohodu. Věděla jsem jen, že potřebuji nasměrovat. Nedávalo mi smysl, že se mi nedaří tak, jak jsem věděla, že může. Madla mě doslova očarovala, a proto jsem si ji vybrala. A rozhodně to stojí za to! Jedna její věta a nasměrování bylo doslova terapeutické a já jsem po letech pocítila příval energie a vitality. Moje podnikání se díky Madle vydává konečně na širý oceán a nedrží se jen u přístavů, kde bylo bezpečno, ale nuda. Madlu doporučuji všema deseti, její vedení je boží, léčivé a hlavně má výsledky, když do svého života integruji to, co spolu probíráme. Velké díky.

Eva Pitnerová, vědma, vidante, médium

Již jsem prošel několika konzultacemi paní Čevelové, a pokaždé mám na konci několik A4 hustě popsaných nápady a zlepšováky, které by mě nikdy nenapadly. Magdalena si vždy prošla moje webové stránky, věděla, co právě děláme, a dokázala mi svým rozborem dát velice cennou zpětnou vazbu, kterou jsem přes autorskou slepotu neviděl. Peníze vložené do konzultací za to rozhodně stojí, protože cenné rady, které tím získáte, jsou k nezaplacení. I u mého relativně malého projektu mi dává smysl jednou za čas objednat konzultační balíček, a udělat takovou velikou revizi celé prezentace projektu i vnitřních marketingových procesů. Vždy se kolem toho nakupí hromada návrhů, jak to vylepšit a co nového udělat v budoucnu. Oceňuji jednoduchost rezervačního systému a flexibilitu online konzultací. Takže za mě vřele doporučuji, služby paní Čevelové jsou skvělé.

Absolvovala jsem u Madly dlouhodobý mentoring a byla jsem spokojená. Teď s ročním odstupem ale vidím, jak moc mě to ještě posunulo, a jsem naprosto nadšená! Chvíli mi trvalo, než jsem rady zavedla do akce. Teď mám podnikání, které miluji, a klienty, se kterými se mi úžasně spolupracuje. Madla mi pomohla nastavit podnikání tak, aby mě opravdu hodně bavilo a naplňovalo, a zároveň mě podnikání rozvíjí, naplno využívá můj potenciál a silné stránky. A finančně samozřejmě taky rostu, ale to už je jen příjemný vedlejší efekt. Madlu doporučuji všem, kteří chtějí radu a pohled zkušené podnikatelky.
Aneta Jirková, lektorka angličtiny

Konzultace s Madlou mi byly dost přínosné, hned ze začátku mě postavila nohama na zem a ukázala, které z mých plánů fungovat nebudou a proč. Naopak mi dala spoustu tipů na míru, počínaje tím, jak by měly vypadat funkční webovky, až po doporučení stylu komunikace s klienty. Překvapilo mě, kolik informací a užitečných kontaktů zvládá vysypat z rukávu. Za sebe ráda doporučím všem, kdo se v začátcích podnikání potřebují zorientovat v marketingových nástrahách.

Dominika Hondlíková, fotografka

I v podnikání přijdou okamžiky, kdy je potřeba si vyložit na stůl, zda a s čím jít dál, a k tomu byla konzultace s Madlou tou nejlepší volbou. Děkuji za její otevřený přístup k věci. Praktický dopad konzultace pro moje podnikání byl okamžitý. Poté, co jsme rozdělily mé široké spektrum služeb do ucelených balíčků, a vytvořily novou pyramidu služeb, přichází  již noví klienti pro dané konkrétní služby.

Konzultace s Madlou mi pomohla se „odpíchnout“ a začít pracovat na skutečných základech – vlastní prezentaci. Jsem ráda, že jsem dostala konkrétní rady, na co se zaměřit, a na čem zas až tak nezáleží. Tuším, že se v budoucnu znovu objednám.

Čekala jsem konkrétní přehled marketingových prostředků, kde a jak je budu používat. Jaké bylo moje velké překvapení, když jsem díky konzultaci získala kreativnější a pro mě přívětivější přístup k marketingovým strategiím a plánu. Odcházela jsem s obrovským  množstvím podnětů v marketingové oblasti pro moje podnikání. V budoucnosti se na Madlu moc ráda obrátím k upřesnění mé marketingové strategie.
Štěpánka Zeithamlová, homeopatka a aromaterapeutka

Díky Madle jsem své podnikání začala brát vážně. Čtení jejího blogu, půlroční Byznys kruh i série konzultací mi vždy přinesly nový pohled a výrazný posun kupředu. Na Madle oceňuji hlavně to, že je pragmatická a stojí nohama pevně na zemi a zároveň bere v potaz taky to, jak se ve svém podnikání cítíte, stará se o duši vaší firmy a když chcete, podívá se, co na to všechno říkají karty.

Zuzana BestováZuzana Bestová, terapeutka a masérka
Andrea Grigerová

Madla má obrovské zkušenosti, nadhled, racionální myšlení a k tomu obrovskou empatii. Každá její konzultace vydá za mnoho hodin samostudia nebo hledání inspirace „kde se dá“. S konkrétními výstupy a akčním plánem na hodně dlouho. A moc se mi líbí, jak dokáže marketing okořenit špetkou magie a duchovna.

Andrea Grigerová, fontoložka

Madla mi nabídla odbornou znalost marketingových strategií, vlastní zkušenosti ověřené praxí a přímý, lidský přístup. Díky naší spolupráci jsem se vždy dokázala vrátit nohama na zem a zaměřit svou pozornost zpátky na své klienty a jejich potřeby. Je prima mít v záloze takového odborníka, kterého v budoucnu vždycky zase ráda oslovím.

Simona Šašková, koučka a mentorka

Po konzultaci u Madly se mi rozsvítilo v hlavě. Kreativní nápady dostaly jasný směr, do žil se mi zpátky vlila touha pohnout se vpřed. Navíc jsem si odnesla spoustu praktických tipů, jak lépe strukturovat nabídku služeb a jak transformovat zajímavé hobby v regulérní podnikání se stejně prospěšným záměrem.

Katka Juríková, reiki mistryně

Ve svém podnikání jsem se dostal na rozcestí v mnohých záměrech, plánech a potřebách. Chtělo to další kroky a vývoj. Oslovil jsem paní Čevelovou s prosbou o zhodnocení stávajícího stavu, vyslechnutí mých záměrů a následnou pomoc, jakým směrem dál pokračovat. Prošli jsme společně první konzultací, která mi otevřela ještě více mysl a umožnila pracovat se základními kameny, na kterých bude možné dále stavět. Těším se na další konzultaci.

Madla Čevelová mě skvěle nasměrovala, jakou cestou se vydat v rámci rozšiřování mého týmu. Vysvětlila mi, které cesty jsou pro mě vhodné a proč, a které naopak zatím nikoliv. Vše také hezky doložila na číslech, a to i přes to, že jsem jich neměl moc předem k dispozici. Zabředli jsme do mnoha dalších témat, která se mého podnikání týkají, a která mé podnikání bezpochyby posunou dopředu. Navíc mi dala potřebný drive postupně vše realizovat. Někdy by člověk neřekl, kolik informací může za tak krátkou dobu získat. Děkuji.
Antonín BouchalAntonín Bouchal, Profiformatovani.cz

U paní Madly jsem během krátké doby využila dvě nabízené služby. První byl kurz Ženy-láska-peníze, druhým byla marketingová konzultace. Obě předčily má očekávání. V kurzu a následně i v konzultaci mi Madla doslova otevřela oči ohledně mého přístupu k penězům, k sobě samé a zejména k podnikání a vydělávání (resp. nevydělávání) peněz. Zejména po zmíněné konzultaci jsem byla „zavalena“ úkony, které jsem potřebovala zavést nebo změnit. Skvělé ale bylo, že jsem neměla pocit, jakoby mi diktovala, co musím udělat, co funguje a jak to mám dělat. Spíš jsem to cítila tak, jako bych si na vše přišla sama. Prostě spousta aha a nojo momentů. Teď jenom najít čas a vše implementovat.

Jitka BalážováJitka Balážová, knihařka

Ocitl jsem se na rozcestí. Byl jsem zaměstnán a připravoval své vysněné podnikání. Seděl jsem na dvou židlích. Otázka zněla, kdy ideálně opustit právničinu a naplno se vrhnout do koučinku. Paní Čevelová mi neskutečně pomohla právě při tomhle klíčovém rozhodnutí. Načasování díky ní bylo skvělé! A hlavně mě to uklidnilo, dál jsem poctivě pracoval na dvou frontách a ve chvíli, kdy onen den nastal, jsem si toho všiml a zachoval se tak, jak jsem nejlépe pro sebe v daný okamžik mohl. Ještě jednou díky.

Po konzultaci mi poprvé v životě doteklo, že si můžu dovolit být taková, jaká jsem a díky tomu oslovovat ty správné zákaznice. Nemusím se přizpůsobovat tomu, co si myslím, že ode mě klientky chtějí, jak jsem částečně dělala. To pro mě bylo zásadní zjištění a rychle jsem si všimla změny v tom, jaké zákaznice se na mě obracejí, jak spolu komunikujeme. A cítím se v tom o dost líp. Konzultace rozhodně předčila má očekávání a odnesla jsem si z ní víc, než bych věřila, že je možné během omezeného času probrat.

Moc děkuji za úžasné tipy, jak přeskládat a nově nacenit nabídku mých služeb, tak abych začala naplňovat svůj nový cíl a sen o dlouhodobě udržitelném podnikání. Obratem jsem na tom začala pracovat a výsledky na sebe nenechaly dlouho čekat. Skupinky se pomalu zaplňují a já se nesmírně raduji. Může se zdát až neuvěřitelné, jak jednoduché to může být. Otevřela jste mi oči a pomohla mi vše vidět z jiného úhlu pohledu. Už teď po měsíci vidím, že díky drobným změnám jsou opravdu pozoruhodné výsledky nadosah.
Hana RawlingsHana Rawlings, Lektorka angličtiny
Alice Kavková

Madlu můžu vřele doporučit. Bloudíte-li v podnikatelských tmách, Madla vám rožne.

Alice Kavková, herní archeoložka
Olina Puchalová

Na paní Čevelovou jsem se obrátila, aby mi pomohla ujasnit různé aspekty podnikání jako cenotvorbu, rozsah služeb, a hlavně pravidla, dle nichž by podnikání v oblasti interiérového designu mohlo fungovat. Měla jsem určitou představu o tom, jak chci, aby moje podnikání fungovalo, ale potřebovala jsem názor nezávislého profesionála, který mě v tom buď utvrdí, nebo vyvrátí. Moc mi pomohlo zjištění, že ne každý je můj zákazník a že musím nastavit hranice, které oddělí seriózní zákazníky od těch, kdo to nemyslí vážně. Paní Čevelová mi pomohla dobře vystihnout mou cílovou skupinu a poradila kanály, přes Něž mám na potenciální klienty cílit. V neposlední řadě jsme spolu prošly webovky a sociální sítě, a dostala jsem spoustu cenných rad, jak mam upravit služby na webu atd. Odcházela jsem nejen spokojená a nadšená, ale hlavně s uceleným obrazem toho, jak mám uvažovat o svém podnikání.

Olina Puchalová, Delicato design
Za jednu z největších podnikatelských pastí považuji pracovní samotu. Když vedete vlastní projekt, zřídka máte po boku někoho, s kým můžete probírat své úvahy, vize, bolavá místa. Já jsem takového parťáka pro své podnikání potřebovala jako sůl. A našla v Madle Čevelové. Madla má velký dar trpělivosti, naslouchání a citu pro bod zlomu. To je přesně ten moment, kdy vám najednou vstoupí do řeči a posvítí na jádro toho, co řešíte. Madla vám rozhodně nebude mazat med kolem pusy. Řekne vám pravdu a tím vám udělá obrovskou službu. Já osobně jí nikdy nepřestanu vděčit za to, že mi pomohla vrátit do života můj slovenský temperament, živelnost a touhu tvořit. Tahle moje přirozenost roky chyběla nejen v mém projektu, ale i v celém životě. A ten rozdíl je sakra znát! Pokud hledáte zkušeného mentora, který vás opravdu někam posune, Madlu vám ze srdce doporučuji!
Petra Rybková, Ostrá tužka

Madla Čevelová je skvělá čarodějka a já nemohu než doporučit! Je dokonale informovaná, pohotová a intuitivní. Na každý můj dotaz znala odpověď a pomohla mi lépe se zorientovat ve světě obsahového marketingu. Hodina, kterou jsme spolu strávily, byla nabitá informacemi a tipy a dodala mi sebedůvěru pro mé podnikání.

Karolina Kočí

S Madlou jsme konzultovali marketingovou a obchodní strategii naší firmy. Jednalo se i trochu techničtější aspekty. Madla mi naprosto učarovala svým rychlým a přesným pochopením našich problémů. Potom jak mávnutím kouzelného proutku přišla s vhodnými a užitečnými řešeními. Oceňuji především velmi rozsáhlé know-how, kterým Madla disponuje, a její profesionalitu.

Tomáš Herůdek, Freshface.cz

S pomocí Madly jsem si po 5 letech podnikání na vedlejšák udělala svůj první marketingový průzkum a vytvořila svůj první marketingový plán. Po letech, kdy jsem jednotlivé prvky marketingu zaváděla bez jednotícího konceptu to byl dost jiný přístup. Zjistila jsem, že cesta k podnikání naplno nemusí nutně vést přes vedlejšák, že stačí dobře zacílit, uplatnit fokus a jít do toho přímo. V kouzelné chaloupce v Jinonicích jsem od Madly získala podporu a průlomovou zkušenost, díky níž se mé podnikání posouvá o level výše. Velmi mi sedí Madly poradenský styl a zaměření na autentický marketing. Děkuju a doporučuju všemi deseti.

Zuzana Duda, průvodkyně a koučka

Madlo, děkuji Ti! Setkání s Tebou bylo pro mě jako osvěžení, Tvé trefné otázky mířící přímo do černého mi pomohly, aby se můj záměr zkompletoval do posledního kousku. Vážím si Tvého smyslu pro detail, profesionality, schopnosti bryskně se zorientovat v problému, Tvé otevřené mysli, která vnímá svět celistvě a propojeně.

Madlu jsem oslovila, aby mi pomohla zjednodušit koncept a odlišit se od konkurence. To jsem ale ještě netušila, jak skvělé jsou její konzultace. Má dar najít v člověku jeho silné stránky, které jsou základem úspěšného podnikání – je to profesionální kouzelnice. A já musím Madle z celého srdce poděkovat, že jsem díky ní našla sama sebe – svoji cestu.

Kristýna Šimečková, bytová designérka

Madla mi pomohla zorientovat se při bloudění začarovaným lesem online marketingu. Správně mířenými otázkami rychle zjistila, kde jsem a kam se potřebuji dostat. Dokázala se na mé podnikání podívat pohledem potenciálního zákazníka a navrhnout cestu k cíli. Její konzultace obohacují nadvakrát: odborně i lidsky. Odcházím vždycky nejen s hlavou plnou nových praktických vědomostí, ale i neskutečně nabitá energií. Je skvělý motivátor, a já jsem ráda za rozhodnutí využít jejího marketingového poradenství. Už se těším na pokračování.

Bohdana Kolářová
Marcela Janska

Na spolupráci s Madlou si cením toho, že dává rady, které jsou ušité na míru mému typu osobnosti i stylu podnikání. Pomohla mi si ujasnit a rozhodnout se pro kroky, které jsem už měla v hlavě, ale neodhodlala jsem se do nich (nové služby nebo úpravy těch stávajících).

Madlu jsem volala v momentě, kdy jsem měla pocit, že už jsem udělala všechno a stejně to nefunguje… Přišla s konkrétními návrhy, co a jak změnit. Úplně nejvíc pro mě bylo uvědomění si skutečné hodnoty mé práce. Zlevňování a přizpůsobování se výměnou za určení své ceny a bytí sama sebou – uf, tak to je něco! Výborná komunikace, profesionální přístup a konkrétní výstup z konzultace – děkuji a vřele doporučuji!

Konzultace s Madlou mi dodala pohled zvenčí. Lidsky a k věci bez zbytečné teorie a pouček jsem zjistila, co vylepšit, jak změnit své myšlení při kalkulaci ceny a na celé mé tvoření se podívat prakticky a s nadhledem. Dostala jsem spoustu rad a tipů. Líbí se mi Madly nadhled, zkušenosti a empatie. Příjemná spolupráce. Určitě doporučuji.

Alice Dočkalová, interiérová designérka
Dagmar Kinkalová Paťhová
Když jsem s konečnou platností došla k závěru, že potřebuji se svým podnikáním pomoct, byla Madla jasnou volbou. Už dlouho jsem ji měla v hledáčku a přesvědčilo mě její psychologické vzdělání v kombinaci s tím marketingovým a myšlenka, že podnikání je cestou k osobnímu růstu. Potřebovala jsem pojmenovat slepá místa a ukázat na ně prstem, aby se tak soukolí dalo do pohybu a já se pohnula z místa. To se přesně stalo. Bylo mi velmi sympatické, že již na samém začátku konzultace Madla bez ostychu šlápla přímo do problému a vyslovila hypotézu, co se mi to vlastně děje. Následovalo devadesát minut upřímné a trefné kritiky toho co jsem napáchala (nebo spíš nenapáchala) se svým podnikáním – kritiky, která ve vás ale nevyvolává ani stopu studu nebo pocitu selhání, ale velkou naději a chuť pustit se do změny, a to dokonce na více úrovních – jak podnikatelské, tak osobní. A také úlevu. Ani na chvíli během celých devadesáti minut jsem nezapochybovala, že naproti mě nesedí odbornice, která naprosto přesně ví, co dělá – vede mě, ale nebere mi kompetenci změnit, co je třeba. Děkuji moc!
Dagmar Kinkalová Paťhová, fotografka pro introverty
Kateřina Merleová
S Madlou jsem spolupracovala na jejích reklamách na Facebooku, proto když jsem pak přemýšlela, s kým se poradím o svém dalším směřování v podnikání, byla jasnou volbou. Při konzultaci jsme se bavily o mém ideálním zákazníkovi, o cenotvorbě a o tom, co říká a neříká můj web. Madla má nadhled a obrovské zkušenosti. Jednou dobře mířenou otázkou vám dá úplně nový náhled na situaci, ve které se nacházíte, a možná i na vás samotné. Už se těším na další konzultaci a ze srdce mohu Madlu doporučit. Také nezapomeňte odebírat její úplňkový zpravodaj, kde vám každý měsíc vykouzlí nový článek na byznysové nebo marketingové téma. Já se na něj vždycky moc těším.
Madla připravila pro studenty UMPRUM přednášku o cenotvorbě. Jedná se o publikum s velmi specifickými potřebami. Madla připravila nejen obecné, ale i velmi konkrétní příklady z umění, díky nimž obsahu mohli porozumět všichni napříč spektrem, od sklářů po volné umělce. Toho si velmi ceníme, jelikož to není běžné, ale je to k nezaplacení!
Natálie Krausová, UMPRUM

S Madlou jsem konzultoval některá klíčová rozhodnutí v mém podnikání. Moc se mi líbilo, jak dokázala skloubit podnikatelskou a marketingovou praxi s psychologií. Nebavili jsme se jen o penězích, ale hlavně o životě a štěstí. Hledali jsme cesty, které nebudou nejlepší jen pro firmu, ale i pro mě osobně. A právě proto ji mohu doporučit každému, kdo stojí před nějakým důležitým rozhodnutím, chce získat nadhled a hledá někoho, kdo by mu pomohl najít nové možnosti. Madla je pro něj nejlepší volbou.

Jiří Rostecký, Mladý podnikatel.cz

Madla je skvělá marketingová čarodějnice. Vždy mě navede správným směrem. Je vždy v záloze, když tápu. A co mám nejraději, když se s ní můžu podělit i o svoje pracovní úspěchy. Otevření dětské části Optiky Anděl je i její zásluha. Podpořila mě v mém snu a za to jí moc děkuji.

Pavla Vedralová, Optika Anděl

U Madly Čevelové si velmi cením jejího způsobu výuky marketingu. Dobře mířenými dotazy vás naučí přemýšlet o tom, co umíte, kdo je váš zákazník, co potřebuje, a jak mu své schopnosti nabídnout pro vás přirozeným a zároveň efektivním způsobem. Z mého pohledu Madla Čevelová neučí marketing, ale jak marketingově myslet. A to velmi dobře!

David KarbanDavid Karban, linux administrátor

Přestože se s Madlou známe docela dlouho a jsme do jisté míry i kolegyně, dokázala naprosto odsunout do pozadí naše „soukromé“ vztahy a poskytla mi zcela fundované a velmi účinné rady, které jsem žádala. Konzultace splnila vše, co jsem potřebovala. Její rady fungují. Madla je profesionál, který ví, co dělá, což nemusí být vždy pravidlem. Doporučuji.

Jarmila Sara Svatůňková, Tarot Sara

Madla mi sedí jako člověk, který je sám sebou a stejně tak se prezentuje na veřejnosti. Umí také dát praktické rady a připomínky formou, která je inspirující a lidská. Odešel jsem z konzultace s další chutí a elánem pokračovat dál v realizaci svého snu s vědomím dalších potřebných dílčích kroků.

Michal Müller, kameraman a fotograf

Madla vás dokáže nadchnout, pomůže vám srovnat si vaše vnitřní priority. Zároveň je praktik a pragmatik. Každé setkání s Madlou mě velmi inspiruje, a to nejen díky samotnému koučování, ale především díky jejím znalostem a zkušenostem z marketingu a psychologie. Spolupráce s Madlou je pro mě zdrojem pozitivní energie a užitečných uvědomění.

Kateřina Palátová

Když o sobě Madla říká, že je marketingová čarodějnice, tak tomu tedy věřte.  Vážně – není to jen nadsázka! Moje zkušenosti to rozhodně potvrzují. Madla pro mě vždycky dokáže vyčarovat to nejlepší a nejprospěšnější. Svižně, jasně, trefně, funkčně, inspirativně, naprosto profesionálně, a  k tomu navíc velmi přátelsky. Ale nejde jen o ty čarodějné proměny a příjemné chvíle na konzultacích. Přínosy ze spolupráce s Madlou jsou v mém podnikání i osobním životě zcela viditelné a reálné. A to jsem si dlouhý čas myslela, že jsem téměř beznadějný případ. Dopřejte si zkušenost s tak skvělou marketingovou čarodějnicí, jakou je Madla – a nebudete se stačit divit, co se začne dít.

Hana Poláková, psychoterapeutka a spisovatelka

Roman věžník

Nerad píšu testimonialy hned po školení. Raději čekám na to, jaký reálný dopad budou mít v praxi. Jak Madla Čevelová ovlivnila mé podnikání? S více než ročním odstupem se nebojím říci, že nebýt její osvěty, možná bych už na volné noze ani nebyl. Velkou měrou přispěla k tomu, abych si uvědomil skutečnou hodnotu své práce a nebral likvidační zakázky za pár stovek. Do tajů cenotvorby jsem pronikal postupně – nejprve jsem pochopil základy díky poučným článkům z Madlina blogu, pak mi naprosto zásadně otevřela oči její kalkulačka hodinové sazby a ucelený pohled mi dalo její celodenní školení. Během něj mi marketingová čarodějnice do hlavy zasela několik semínek pochybností, pár zdánlivě nevinných otázek či poznámek, o kterých jsem pak často musel přemýšlet a které mají velký podíl na tom, že se mi daří.

Roman Věžníkcopywriter

Nina Hanáková

Naprostej profík v oboru. Když se řekne marketing, autenticita v marketingu, rady, které opravdu fungují, a hlavně nastavení mysli – obzvlášť pro malého a středně velkého podnikatele – tak mě nenapadne jiné jméno než Madla. Madla je v Česku unikát, který potřebujete zažít, abyste pochopili. Stála na začátku mé cesty a je se mnou dodnes, i po 13 letech. S tak milým a ochotným a poctivým profesionálem se totiž nedá rozloučit, ledaže byste se odstěhovali na jinou planetu. Žádné univerzální šablony, pěkně individuální práce, která je našroubovaná na vás a vaše potřeby. S Madlou nemáte šanci neuspět.

Nina HanákováNina English

Madla mě provází celou mou podnikatelskou cestou. Absolvovala jsem u ní už mnoho inspirativních, užitečných a praktických školení a konzultací. Každé setkání mě posunulo buď o krok a někdy o celou míli dál. Když mám nějaké otázky, dost často se vracím k Madliným srozumitelně zpracovaným podkladům. Vřele Madlu doporučuji všem, kteří si budují vlastní podnikání. Je to člověk na správném místě po odborné i lidské stránce. Madla vám pomůže vykouzlit váš správný směr.

Olga Rochowanská, osobní stylistka

Madla Čevelová mi svým kouzelným košťátkem uspořádala chaos v hlavě – během hodinky mi sestavila marketingový plán, a k tomu přimíchala spoustu další inspirace týkající se přímo mého podnikání.

Hana Muzikářová

Madla nám pomohla analyzovat chyby v pricingu a navrhla nám konkrétní, srozumitelné kroky, jak se k této problematice postavit. Její hlavní přednost vidím v tom, že na rozdíl od jiných marketingových specialistů nezahlcuje prázdnými frázemi, ale poskytuje zcela konkrétní a realizovatelné způsoby řešení. Oceňuji zejména logičnost, srozumitelnost a praktičnost s jakou vysvětluje problematiku.

Zuzana Bartůšková, BKP Finance

Marketingová čarodějnice Madla Čevelová má úžasnou schopnost najít a trefně pojmenovat, co vaše podnikání pálí, stejně jako namíchat vám lektvar úspěchu. Je spolehlivá, činorodá, nápaditá a vždy s kouzelným úsměvem na rtech.

Adéla Rúčková, ilustrátorka

Potřebovala jsem někoho, kdo mě nepoplácá po zádech, že mám krásné stránky, jako to dělají moji přátelé, ale někoho, kdo mi řekne, proč mi některé věci nefungují tak, jak bych si představovala. A opravdu – čárymáryfuk, stalo se. Jsi skutečná čarodějka, umíš vytáhnout to nejdůležitější a ještě to objasnit tak, aby to pochopil i naprostý laik. Moc děkuju, budu Tě vřele a ráda všem doporučovat a jdu se zas vrhnout do práce!

Bára Skálová, Jak na skvrny.cz

Ještě jednou díky za dnešní skvělou konzultaci. Po našem setkání jsem nebitá energií a do vší té práce, která před námi leží, se mi chce, vidím cestu a na jejím konci světlo. A taky vím, že když zapochybujeme, nebo se opět ocitneme ve slepé uličce, tak můžeme přijít na další konzultaci.

Kristina Špryňarová Gotteltová, Fajnšmekr
Z konzultace s Madlou jsem měla skvělý pocit už po jejím skončení, ale trvalo mi ještě několik měsíců, než jsem ten dopad dokázala popsat. Konzultaci jsem si objednala, když jsem byla ztracená v tom, jak se mám jako profesionál posunout dál. Madla mě dokázala hned přečíst a nahlas vyslovila otázku, které jsem se podvědomě vyhýbala. A bylo to přesně to, co jsem potřebovala, aby se věci daly znovu do pohybu. Dodala mi inspiraci a já se s novou energií pustila do tvorby podnikání, které mi dovoluje propojit vše, co vím, s tím, co mě zajímá, pro naprosto snové zákazníky. Jednoduše práce snů.
Markéta Cebrovská
S Madlou jsem se potkala v okamžiku, kdy jsem po 9 letech mého podnikání, přerušeného mateřskou dovolenou, měla nestabilní cashflow, prapodivné klienty a hlavně chaos v hlavě… V té době jsem propadala úvahám, zda neskončit s kariérou samostatné advokátky a nenechat se raději zaměstnat. Měla jsem o sobě velké pochybnosti… Hned na první schůzce se nám podařilo definovat základní problémy mého podnikání: nic neříkající webové stránky, money block (!), málo „áčkových klientů“. Zejména otázka neschopnosti říci si o peníze, resp. trvat si na stanovené ceně za právní služby, byla trefa do černého! Díky Madle jsem si uvědomila, že toto je hlavní překážka mého rozvoje a růstu. Už to bude rok, co jsem Madlu naposledy navštívila a moje situace je úplně jiná! Striktně jsem si začala říkat o peníze, beru si zálohy, vyfakturuji každou drobnost. Současně jsem se rozloučila s klienty – vysávači a naučila se říkat ne. A výsledek? Letos bude jedním z nejlepších, co do financí. Spolupráce s klienty se zlepšila, své služby nevnucuji, ale klienti sami přicházejí, dostávám krásné zpětné vazby a jsem šťastná! Shrnuto podtrženo: Madla je skutečná čarodějnice a když jí pochopíte a uvěříte tomu, co vám říká, čeká vás velká změna.
Jan Bien

Madla je prostě čarodějnice a nikdo ji to už neodpáře. Obdivuji, jakým magickým způsobem dokáže spojovat dva nástroje: psychologii (ve které je vzdělaná) s marketingem (ve kterém má bohatou praxi). Ještě než začne řešit marketing firmy, zajímá se, jaká osobnost se skrývá v člověku, který firmu vede. Říká, že firma a její problémy jsou obrazem jejich majitele. Zajímají ji silné a slabé stránky. Díky silné empatii dokáže rychle odhalit vnitřní konflikty člověka a najít řešení – ať už cestami psychologie nebo výběrem vhodného typu marketingu. Je znalosti se výborně uplatňují také při cílení služeb. Dokáže srozumitelně vysvětlit, co a jak v marketingu dělat a vysvětlení podpořit rozumnými argumenty. Jsem rád, že se s Madlou znám a je mi velkou ctí, že s ní mohu spolupracovat. Je to obohacující finančně, profesně i po lidské stránce.

Jan Bien, webmistr

Madla je nejen marketingová kouzelnice, ale i marketingová odbornice. Podle jejího návodu jsem OPRAVDU sepsala marketingový plán! Marketingový plán mě donutil nad řadou věcí se zamyslet, řadu věcí změnit či vylepšit, mé podnikání dostalo jasný směr a cíl. A světe div se, kouzla se začínají dít!

Olga Huspeková, Elixír studio

Schůzka s paní Čevelovou proběhla v naprosto profesionálním duchu a potvrdila, ze jsem udělala správné rozhodnutí, když jsem ji kontaktovala. Nejen, že mi předala mnoho důležitých informací, navrch mi také pomohla najít mé zaměření a silné stránky, což byl krok, k němuž jsem se sama dlouho odhodlávala, avšak bez větších výsledků. Již po jedné schůzce jsem načerpala mnoho nápadů a energie do dalšího podnikání a za to bych jí ráda moc poděkovala.

Andrea Šmejkalová, osobní kouč

Díky kurzům a konzultacím s Madlou Čevelovou jsem získala potřebný nadhled pro další úpravy a směřování našich webových stránek. Její konstruktivní kritiku jsme si vzali k srdci a provedli řadu změn. Mohu ji doporučit všem, kteří se chtějí posunout dále.

Jana Jakubíčková Rašková

Madlu vám mohu vřele doporučit, pomůže vám uvědomit si věci, která vás posunou dál a usnadní vám další práci (a nejen ji).

Jindra Šulcová, právní ochrana značek

S Madlou konzultuji už mnoho let. A to buď ke konkrétnímu projektu, nebo na začátku roku, když dělám pravidelnou revizi svých služeb a hlavně cenotvorby. Na Madle se mi líbí, že si nebere servítky a jde přímo k věci. Zároveň už mé podnikání za ty roky docela dobře zná a o to jsou její rady efektivnější.

Madla je špičková odbornice, a proto s ní neváhám konzultovat nejrůznější nejasnosti nejen na poli marketingu!

Michal Martoch, Talentwork

Madla mě velmi zaujala svou bezprostředností, jasností a přímostí. Teď už mě slovo marketing neděsí a navíc mě začal i bavit

Darja Janíčková, virtuální asistentka

Madlu jsem oslovila, když jsem měla pocit, že se v mém jazykovém podnikání potřebuju dostat na další úroveň. Věděla jsem, že věci a činnosti, které jsem dělala léta, mě sice dobře uživí, spousta z nich však moc efektivních nebyla. Potřebovala jsem vhledy zvenčí a rady od profíka přizpůsobené mému osobnostnímu profilu. Po každém mentoringu s Madlou jsem si říkala „proč mě to nenapadlo hned?“ a nadšeně vyprávěla manželovi o přínosu těchto setkání. Po každém mentoringu jsem měla popsaných několik stran s návrhy a tipy, co zlepšit, co dělat jinak a co nedělat vůbec. Děkuji, Madlo! Myslím, že náš půlroční mentoring byl nejlepší investicí v tomto roce, která se mi již mnohonásobně vrátila. Ráda si k Vám v budoucnu opět přijdu pro radu.

Michaela Nofftz Skopalová, lektorka němčiny on-line
Raduca vojáčková

Madla Čevelová mě jako marketingová poradkyně zaujala svým nefalšovaným zájmem o specifické podmínky mého podnikání. Dovede je uchopit komplexně a tvořivě, výsledkem není zařazení do „šuplíku“ vyčpělých pouček, ale originální, jasně definovaný a uchopitelný závěr. Nevytváří bariéry, omezení, hranice, ale propojuje nejrůznější, na první pohled i neslučitelné oblasti, nebojí se hledat pod povrchem, a tak její řešení jsou nápaditá, živá a svěží. V rámci svých kouzel napojila pro mě slovo marketing živou vodou.

Raduca Vojáčková, Tanec 5 rytmů

Kartářská etika zaručuje, že to, co mi klient při výkladu poví, se nikdo jiný nedozví. Informace, dojmy a pocity však v sobě člověk nemůže dusit. To vše je nutné dělat laskavě, vlídně a pozitivně, bez ohledu na vlastní problémy, které klientovi nepomohou. Jak to zvládnout a nezbláznit se? Mít někoho, kdo si občas poslechne příběhy, které mi uvíznou v hlavě a pomůže mi pochopit, proč se to stalo a jak je dostat ven. Ale protože je to práce jako každá jiná, vyžadující reklamu a propagaci, tak i někoho, kdo mi navrhne nejlepší postupy a jasně mi řekne, co dělám špatně a jak to udělat lépe. Zkrátka mít Madlu – marketingovou kouzelnici s psychologickým vzděláním.

Anna Bechná, Tarot Plzeň

Chcete mi také napsat referenci?

Možností je několik. Prosím, klikněte na tu, která je vám nejbližší. Předem děkuji a těším se na vaši zpětnou vazbu.