Reference

Reference2018-10-08T20:50:28+00:00

Mých poradenských služeb už využilo přes 500 klientů. Další řádově stovky lidí se zúčastnily mých kurzů a přednášek. Odnesli si praktické a uskutečnitelné tipy, jak získávat nové zákazníky, jak proměnit koníčka v úspěšný byznys, nebo jak sladit podnikání se životem. Získali větší spokojenost, jistotu a více času na svou rodinu, přátele a zájmy. Tady jsou jejich reference.

Madlu jsem oslovila, aby mi pomohla zjednodušit koncept a odlišit se od konkurence. To jsem ale ještě netušila, jak skvělé jsou její konzultace. Má dar najít v člověku jeho silné stránky, které jsou základem úspěšného podnikání – je to profesionální kouzelnice. A já musím Madle z celého srdce poděkovat, že jsem díky ní našla sama sebe – svoji cestu.

Kristýna Kafková, bytová designérka

Nerad píšu testimonialy hned po školení. Raději čekám na to, jaký reálný dopad budou mít v praxi. Jak Madla Čevelová ovlivnila mé podnikání? S více než ročním odstupem se nebojím říci, že nebýt její osvěty, možná bych už na volné noze ani nebyl. Velkou měrou přispěla k tomu, abych si uvědomil skutečnou hodnotu své práce a nebral likvidační zakázky za pár stovek. Do tajů cenotvorby jsem pronikal postupně – nejprve jsem pochopil základy díky poučným článkům z Madlina blogu, pak mi naprosto zásadně otevřela oči její kalkulačka hodinové sazby a ucelený pohled mi dalo její celodenní školení. Během něj mi marketingová čarodějnice do hlavy zasela několik semínek pochybností, pár zdánlivě nevinných otázek či poznámek, o kterých jsem pak často musel přemýšlet a které mají velký podíl na tom, že se mi daří.

Roman Věžník, copywriter

Madla mi nabídla odbornou znalost marketingových strategií, vlastní zkušenosti ověřené praxí a přímý, lidský přístup. Díky naší spolupráci jsem se vždy dokázala vrátit nohama na zem a zaměřit svou pozornost zpátky na své klienty a jejich potřeby. Je prima mít v záloze takového odborníka, kterého v budoucnu vždycky zase ráda oslovím.

S Madlou jsem konzultoval některá klíčová rozhodnutí v mém podnikání. Moc se mi líbilo, jak dokázala skloubit podnikatelskou a marketingovou praxi s psychologií. Nebavili jsme se jen o penězích, ale hlavně o životě a štěstí. Hledali jsme cesty, které nebudou nejlepší jen pro firmu, ale i pro mě osobně. A právě proto ji mohu doporučit každému, kdo stojí před nějakým důležitým rozhodnutím, chce získat nadhled a hledá někoho, kdo by mu pomohl najít nové možnosti. Madla je pro něj nejlepší volbou.
Jiří Rostecký, Mladý podnikatel.cz
Požádali jsme Madlu o konzultaci marketingového plánu našeho nového projektu. Madla mi sedí jako člověk, který je sám sebou a stejně tak se prezentuje na veřejnosti. Umí také dát praktické rady a připomínky formou, která je inspirující a lidská. Odešel jsem z konzultace s další chutí a elánem pokračovat dál v realizaci svého snu s vědomím dalších potřebných dílčích kroků.
Michal Müller, mediální mág

Madlu jsem požádala o její profesionální služby cca před třemi lety. Přestože se známe docela dlouho a jsme do jisté míry i kolegyně, dokázala naprosto odsunout do pozadí naše „soukromé“ vztahy a poskytla mi zcela fundované a velmi účinné rady, které jsem žádala. Konzultace splnila vše, co jsem potřebovala. Její rady fungují. Madla je profesionál, který ví, co dělá, což nemusí být vždy pravidlem. Doporučuji a pokud budu potřebovat, váhat nebudu.

Jarmila Sara Svatůňková, Tarot Sara

Po konzultaci u Madly se mi rozsvítilo v hlavě. Kreativní nápady dostaly jasný směr, do žil se mi zpátky vlila touha pohnout se vpřed. Navíc jsem si odnesla spoustu praktických tipů, jak lépe strukturovat nabídku služeb a jak transformovat zajímavé hobby v regulérní podnikání se stejně prospěšným záměrem. Po konzultaci jsem se na týden zavřela sama se sebou do pyramidy, kde jsem ještě lépe pochopila, jak s procesem transformace začít, s čím počkat a co zcela vypustit.

Katka Juríková, reiki mistryně a masérka
U Madly Čevelové si velmi cením jejího způsobu výuky marketingu. Nenaučí přímo marketingové poučky, neřekne vám – použijte tento nástroj, běžte na sociální sítě, apod. Naopak, dobře mířenými dotazy vás naučí přemýšlet o tom, co umíte, kdo je váš zákazník, co potřebuje, a jak mu své schopnosti nabídnout pro vás přirozeným a zároveň efektivním způsobem. Z mého pohledu Madla Čevelová neučí marketing, ale jak marketingově myslet. A to velmi dobře!
David Karban, linux administrátor
Madla mi pomohla zorientovat se při bloudění začarovaným lesem online marketingu. Správně mířenými otázkami rychle zjistila, kde jsem a kam se potřebuji dostat. Dokázala se na mé podnikání podívat pohledem potenciálního zákazníka a navrhnout cestu k cíli. Její konzultace obohacují nadvakrát: odborně i lidsky. Odcházím vždycky nejen s hlavou plnou nových praktických vědomostí, ale i neskutečně nabitá energií. Je skvělý motivátor, a já jsem ráda za rozhodnutí využít jejího marketingového poradenství. Už se těším na pokračování.
Bohdana Kolářová, consulting

S Madlou jsme konzultovali marketingovou a obchodní strategii naší firmy. Jednalo se i trochu techničtější aspekty. Madla mi naprosto učarovala svým rychlým a přesným pochopením našich problémů. Potom jak mávnutím kouzelného proutku přišla s vhodnými a užitečnými řešeními. Oceňuji především velmi rozsáhlé know-how, kterým Madla disponuje, a její profesionalitu.

Tomáš Herůdek, Freshface.cz
Madla je skvělá marketingová čarodějnice. Vždy mě nasměruje správným směrem. Je vždy v záloze, když tápu. A co mám nejraději, když se s ní můžu podělit i o svoje pracovní úspěchy. Otevření dětské části Optiky Anděl je i její zásluha. Podpořila mě v mém snu a za to jí moc děkuji.
Pavla Vedralová, Optika Anděl
Madla vás dokáže nadchnout, pomůže vám srovnat si vaše vnitřní priority. Zároveň je praktik a pragmatik. Každé setkání s Madlou mě velmi inspiruje, a to nejen díky samotnému koučování, ale především díky jejím znalostem a zkušenostem z marketingu a psychologie. Spolupráce s Madlou je pro mě zdrojem pozitivní energie a užitečných uvědomění.
Kateřina Palátová, tvorba webu

Madla Čevelová je skvělá čarodějka a já nemohu než doporučit! Je dokonale informovaná, pohotová a intuitivní. Na každý můj dotaz znala odpověď a pomohla mi lépe se zorientovat ve světě obsahového marketingu. Hodina, kterou jsme spolu strávily, byla nabitá informacemi a tipy a dodala mi sebedůvěru pro mé podnikání.

Karolina Kočí, lektor a copywriter
Madlo, děkuji Ti! Setkání s Tebou bylo pro mě jako osvěžení, Tvé trefné otázky mířící přímo do černého mi pomohly, aby se můj záměr zkompletoval do posledního kousku. Vážím si Tvého smyslu pro detail, profesionality, schopnosti bryskně se zorientovat v problému, Tvé otevřené mysli, která vnímá svět celistvě a propojeně.
Madla nám pomohla analyzovat chyby v pricingu a navrhla nám konkrétní, srozumitelné kroky, jak se k této problematice postavit. Její hlavní přednost vidím v tom, že na rozdíl od jiných marketingových specialistů nezahlcuje prázdnými frázemi, ale poskytuje zcela konkrétní a realizovatelné způsoby řešení. Oceňuji zejména logičnost, srozumitelnost a praktičnost s jakou vysvětluje problematiku. Už se těším na přednášky, kterých se určitě oba i s kolegou zúčastníme.
Zuzana Bartůšková, BKP Finance
Madla je prostě čarodějnice a nikdo ji to už neodpáře. Obdivuji, jakým magickým způsobem dokáže spojovat dva nástroje: psychologii (ve které je vzdělaná) s marketingem (ve kterém má bohatou praxi). Ještě než začne řešit marketing firmy, zajímá se, jaká osobnost se skrývá v člověku, který firmu vede. Říká, že firma a její problémy jsou obrazem jejich majitele. Zajímají ji silné a slabé stránky. Díky silné empatii dokáže rychle odhalit vnitřní konflikty člověka a najít řešení – ať už cestami psychologie nebo výběrem vhodného typu marketingu. Je znalosti se výborně uplatňují také při cílení služeb. Dokáže srozumitelně vysvětlit, co a jak v marketingu dělat a vysvětlení podpořit rozumnými argumenty. Jsem rád, že se s Madlou znám a je mi velkou ctí, že s ní mohu spolupracovat. Je to obohacující finančně, profesně i po lidské stránce.
Jan Bien, webmistr
Před dvěma měsíci jsem „investovala peníz“ do první konzultace s Madlou Čevelovou. Opravdu mi to pomohlo vidět problém jinak. Následkem toho jsem změnila web. A už vnímám i odezvu a výsledky!
Veronika Váňová, Realitní radilka

Ač ŽL vlastním již dlouho, podnikatelkou na plný úvazek se stávám až teď. A zjišťuji, že o podnikání toho vlastně moc nevím. Vyhledala jsem proto široko daleko vyhlášenou kouzelnici. Madla Čevelová mi svým kouzelným košťátkem uspořádala chaos v hlavě – během hodinky mi sestavila marketingový plán, a k tomu přimíchala spoustu další inspirace týkající se přímo mého podnikání.

Hana Muzikářová, shiatsu praktik
Madla mi poradila několik věcí, které jsem téměř okamžitě aplikovala a výsledkem bylo zvýšení objednávek. A vůbec se při té svojí práci cítím mnohem lépe a sebevědoměji.
Michala Ondráčková, Hoopmania
Konzultace přinesla užitečné rady, informace a hlavně rozptýlení pochybností. Moc děkujeme a rozhodně doporučujeme všem co si neví rady nebo si nevěří. Víme, že pokud se dostaneme na rozcestí, máme komu zavolat.
Nikol Pěknicová a Eva Hendrychová, Kojicí náramek
Ještě jednou díky za dnešní skvělou konzultaci. Po našem setkání jsem nebitá energií a do vší té práce, která před námi leží, se mi chce, vidím cestu a na jejím konci světlo. A taky vím, že když zapochybujeme, nebo se opět ocitneme ve slepé uličce, tak můžeme přijít na další konzultaci.
Kristina Špryňarová Gotteltová
Madlu jsem poprvé slyšela vystupovat na setkání podnikatelů na volné noze ve Valticích a hned jsem byla nadšena jejím projevem a originalitou jejích myšlenek. Obdivuji její profesionalitu, schopnost přípravy bezvadných zápisů a přesné analýzy nejrůznějších podnikatelských záměrů.
Madle není třeba moc vysvětlovat, má skvělý smysl pro pochopení druhého, jak po lidské, tak pracovní stránce. Má neskutečné zkušenosti a odborný nadhled. Odnesla jsem si z konzultace tři body, z nichž dva mě překvapily. Další čas ukázal, že měla pravdu! Proto mohu všem konzultace u Madly Čevelové jen doporučit. Občas každý potřebuje poradit na křižovatce, pohled odjinud, ukázat možné cesty. A právě v tom je Madla jedinečná.
Lucie Faltýnková
Potřebovala jsem někoho, kdo mě nepoplácá po zádech, že mám krásné stránky, jako to dělají moji přátelé, ale někoho, kdo mi řekne, proč mi některé věci nefungují tak, jak bych si představovala. A opravdu – čárymáryfuk, stalo se. Jsi skutečná čarodějka, umíš vytáhnout to nejdůležitější a ještě to objasnit tak, aby to pochopil i naprostý laik. Moc děkuju, budu Tě vřele a ráda všem doporučovat a jdu se zas vrhnout do práce!
Bára Skálová, Jak na skvrny.cz
Spoluprací s Madlou jsem vždy dosáhla zamýšleného cíle. Rychle pronikne do problému, pochopí ho a navrhne efektivní řešení, které dokáže dobře a ve správnou chvíli komunikovat. Zní to složitě, tak ve zkratce: Madla je prostě dobrá!
Petra Adámková, Alfa Human Service
Magdalena Čevelová je špičková odbornice, a proto s ní neváhám konzultovat nejrůznější nejasnosti nejen na poli marketingu!
Konzultace od Madly mi pomohla utřídit si myšlenky a dala mi další inspiraci k rozvinutí mého podnikání. Vytvořili jsme marketingový plán a dozvěděl jsem se, jak číst Google Analytics. S Madliným profesionálním přístupem jsem velmi spokojen.
Spoustu věcí, které, leč podrobně, jsou složitě a odpudivě popisovány v mnohastránkových publikacích, Madla Čevelová dovede podat tak, že donutí i mne, chronického odkladatele, dát jim přesnou podobu, a to v písemné podobě. Děkuji a doporučuji.
Michal Volf, Touch Quality
Díky kurzům a konzultacím s Madlou Čevelovou jsem získala potřebný nadhled pro další úpravy a směřování našich webových stránek. Její konstruktivní kritiku jsme si vzali k srdci a provedli řadu změn. Mohu ji doporučit všem, kteří se chtějí posunout dále.
Jana Rašková, CK Neon
Madlu vám mohu vřele doporučit, pomůže vám uvědomit si věci, která vás posunou dál a usnadní vám další práci (a nejen ji).
Jindra Šulcová, právní ochrana značek
Madla Čevelová mě jako marketingová poradkyně zaujala svým nefalšovaným zájmem o specifické podmínky mého podnikání. Dovede je uchopit komplexně a tvořivě, výsledkem není zařazení do „šuplíku“ vyčpělých pouček, ale originální, jasně definovaný a uchopitelný závěr. Nevytváří bariéry, omezení, hranice, ale propojuje nejrůznější, na první pohled i neslučitelné oblasti, nebojí se hledat pod povrchem, a tak její řešení jsou nápaditá, živá a svěží. V rámci svých kouzel napojila pro mě slovo marketing živou vodou.
Raduca Vojáčková, Tanec 5 rytmů
Paní Madla umí opravdu kouzlit. Její vystoupení bylo zábavné, vtipné, ale současně pro posluchače plné potřebných informací. Dokázala vzbudit zájem všech účastníků kurzu a vtáhnout je do přednášené problematiky. Posluchači byla hodnocena mezi nejlepšími lektory a její přednáška jako nejvíce přínosná.
Jaroslava Kahabková, Agentura TIS
Jako začínající podnikatelka jsem měla v hlavě naprostý zmatek. Marketing, a k tomu ještě internetový, pro mě byly veliké neznámé. Na konzultaci jsem šla s balíkem brambor a odnesla jsem si načechranou bramborovou kaši (kterou miluji). Konzultace byly strukturované, Madla se hned od počátku uměla zaměřit na to nejpodstatnější. A co jsem si odnesla? Pět stránek hustě popsaných poznámkami, ke kterým se vracím dodnes.
Edita Berková, Strollering
Madla je nejen marketingová kouzelnice, ale i marketingová odbornice. Podle jejího návodu jsem OPRAVDU sepsala marketingový plán! Marketingový plán mě donutil nad řadou věcí se zamyslet, řadu věcí změnit či vylepšit, mé podnikání dostalo jasný směr a cíl. A světe div se, kouzla se začínají dít!
Olga Huspeková, Elixír studio
Schůzka s paní Čevelovou proběhla v naprosto profesionálním duchu a potvrdila, ze jsem udělala správné rozhodnutí, když jsem ji kontaktovala. Nejen, že mi předala mnoho důležitých informací, navrch mi také pomohla najít mé zaměření a silné stránky, což byl krok, k němuž jsem se sama dlouho odhodlávala, avšak bez větších výsledků. Již po jedné schůzce jsem načerpala mnoho nápadů a energie do dalšího podnikání a za to bych jí ráda moc poděkovala.
Andrea Šmejkalová, osobní kouč
Marketingová čarodějnice Madla Čevelová má úžasnou schopnost najít a trefně pojmenovat, co vaše podnikání pálí, stejně jako namíchat vám lektvar úspěchu. Je spolehlivá, činorodá, nápaditá a vždy s kouzelným úsměvem na rtech.
Adéla Rúčková, ilustrátorka
Kartářská etika zaručuje, že to, co mi klient při výkladu poví, se nikdo jiný nedozví. Informace, dojmy a pocity však v sobě člověk nemůže dusit. To vše je nutné dělat laskavě, vlídně a pozitivně, bez ohledu na vlastní problémy, které klientovi nepomohou. Jak to zvládnout a nezbláznit se? Mít někoho, kdo si občas poslechne příběhy, které mi uvíznou v hlavě a pomůže mi pochopit, proč se to stalo a jak je dostat ven. Ale protože je to práce jako každá jiná, vyžadující reklamu a propagaci, tak i někoho, kdo mi navrhne nejlepší postupy a jasně mi řekne, co dělám špatně a jak to udělat lépe. Zkrátka mít Madlu – marketingovou kouzelnici s psychologickým vzděláním.
Anna Bechná, Tarot Plzeň
S Madlou jsem se setkala v projektu Moudré podnikání žen, kde byla jedním z lektorů. Dva dny s ní, byly naprosto úžasné, praktické, srozumitelné a najednou jsem uviděla, že marketing není jen zaplacená reklama v TV, radio nebo na billboardech, ale třeba i to, že se namaluju… Informace, které jsem za ty dva dny vstřebala a zapsala, byly jedinečné, jednoduché, naprosto jasné a zábavné. Madla mě velmi zaujala svou bezprostředností, jasností a přímostí. Teď už mě slovo marketing neděsí a navíc mě začal i bavit