CO ŘÍKAJÍ MOJI KLIENTI

Mých poradenských služeb už využilo přes 800 klientů. Další se zúčastnili mých kurzů, přednášek a mastermind kruhů. Odnesli si praktické a uskutečnitelné tipy, jak získávat nové zákazníky, jak proměnit koníčka v úspěšný byznys, nebo jak sladit podnikání se životem. Získali větší spokojenost, jistotu a více času na svou rodinu, přátele a zájmy. Tady jsou jejich reference.

Madlu jsem nějakou dobu sledovala a četla její články, než jsem se odhodlala na konzultaci. Myslela jsem, že se budeme bavit o marketingových nástrojích, o tom, jak přilákat více klientů. Stalo se však mnohem víc. Madla mě povzbudila v tom, abych v sebeprezentaci ukázala své pravé já, abych propojila činnosti, které mám ráda a zdají se nepropojitelné. Zjistila jsem, že nemusím jít proti své nátuře, když chci ukázat, co umím. Od té doby se v mém podnikání pohnula spousta věcí k lepšímu a vše do sebe zapadá.

Tereza Juppová, koučka a průvodkyně

Na setkávání s Madlou, ať už je to mentoring, mastermindová skupina, nebo její newslettery, se pokaždé moc těším. Vždy je to příjemné, plodné, objevné společné tvoření. Moc mi pomáhá, že mi je parťákem, erudovaným odborníkem při strategickém rozhodování v mé firmě. Neskutečně si také užívám, jak trefně a s citem pracuje s tarotovými kartami. Otevřené srdce, nestrannost, přátelskost a profesionální přístup po všech stránkách celý dojem a výsledek jen umocňuje. Děkuji a těším se na další společné tvoření.

Irena Dutková, CK Duhový koník
Jana Andrésková

Na konzultacích s Madlou mě fascinuje, jak dokáže člověka „prokouknout“ a jít rovnou k jádru věci. Neztrácí čas tím, co si myslíte, že potřebujete, ale rovnou řeší to, co je za tím. Já jsem si díky ní mimo jiné ujasnila hodnotu svých služeb. Pomohla mi najít i formu, jak ji komunikovat směrem k zákazníkům. Nadchla mne živlovou typologií, kterou od té doby využívám v pracovním i osobním životě velmi intenzivně. Madla pro mne představuje skvělou kombinaci marketéra, psychologa, kouče a kouzelnice v jednom.

Jana Andrésková, tvůrkyně webů

Madla je výborná a práce s ní velká radost. Je pro mne člověkem na správném místě a označení marketingová čarodějnice je trefné. Bylo to tak příjemné i během řešení marketingových postupů či strategií slyšet slova jako: duše projektu, elementy, rituál pro podporu projektu apod. Pro mě totiž duchovní a reálný svět není nic odděleného, duchovní život je moje každodennost a je tedy přirozené, že je to spojené i s marketingem. Madla říká, že podnikání je ten největší osobnostní či duchovní rozvoj, a já nemůžu než jen souhlasit. Madla velmi rychle vidí, kde je zakopaný pes, a také se nebojí komunikovat zcela otevřeně a přímo. Pokud budu v budoucnu potřebovat nějaký další marketingový rozbor, vím, na koho se obrátit.

Veronika Lančaričová, Boho žena

Freelancing je jako desetiboj. Kromě svého oboru musíte zvládat ještě dalších tisíc věcí a dobré rady mají cenu zlata. Ty od Madly Čevelové skvěle sedly a měla jsem si je dopřát mnohem dříve. Do některých slepých uliček bych ani nenahlédla a ke svým cílům bych se blížila s větší lehkostí.

S pomocí Madly jsem si po 5 letech podnikání na vedlejšák udělala svůj první marketingový průzkum a vytvořila svůj první marketingový plán. Po letech, kdy jsem jednotlivé prvky marketingu zaváděla bez jednotícího konceptu to byl dost jiný přístup. Zjistila jsem, že cesta k podnikání naplno nemusí nutně vést přes vedlejšák, že stačí dobře zacílit, uplatnit fokus a jít do toho přímo. V kouzelné chaloupce v Jinonicích jsem od Madly získala podporu a průlomovou zkušenost, díky níž se mé podnikání posouvá o level výše. Velmi mi sedí Madly poradenský styl a zaměření na autentický marketing. Děkuju a doporučuju všemi deseti.

Zuzana Dudková, průvodkyně a koučka

Konzultace u Madly doporučuji kudy chodím. Fungují, myslím, na více rovinách. Za prvé jsem si už po pár sezeních ujasnila a lépe nacenila všechny své služby, za druhé mi začalo být v celém tom podnikání lehčeji a svobodněji.

Michaela Weikertová (Mužíková), copywriterka
S čím jste hvězdili v okresním přeboru, v extralize nezvítězíte. Na tu vás vytrénuje právě Madla. S žádným lehárkem však nepočítejte. Sice se mile optá, co chcete řešit. Ale to je pro ni jen impulz, aby pořádně rozehrála svoji expertízu. Přesně vyhmátne, kde kulháte na obě nohy i kde si lžete do kapsy. A hlavně poradí, co s tím. Až se otřepete, jasně víte, co a jak zlepšit. Po pár konzultacích jste připraveni sázet parádní góly.
Judita Nechvátalová, ředitelka agentury Green Cat
Čekala jsem konkrétní přehled marketingových prostředků, kde a jak je budu používat. Jaké bylo moje velké překvapení, když jsem díky konzultaci získala kreativnější a pro mě přívětivější přístup k marketingovým strategiím a plánu. Odcházela jsem s obrovským  množstvím podnětů v marketingové oblasti pro moje podnikání. V budoucnosti se na Madlu moc ráda obrátím k upřesnění mé marketingové strategie.
Štěpánka Zeithamlová, homeopatka a aromaterapeutka

Madlu jsem oslovila, aby mi pomohla zjednodušit koncept a odlišit se od konkurence. To jsem ale ještě netušila, jak skvělé jsou její konzultace. Má dar najít v člověku jeho silné stránky, které jsou základem úspěšného podnikání – je to profesionální kouzelnice. A já musím Madle z celého srdce poděkovat, že jsem díky ní našla sama sebe – svoji cestu.

Kristýna Šimečková, bytová designérka

Konzultace s Madlou mi pomohla se „odpíchnout“ a začít pracovat na skutečných základech – vlastní prezentaci. Jsem ráda, že jsem dostala konkrétní rady, na co se zaměřit, a na čem zas až tak nezáleží. Tuším, že se v budoucnu znovu objednám.

Konzultace s Madlou mi byly dost přínosné, hned ze začátku mě postavila nohama na zem a ukázala, které z mých plánů fungovat nebudou a proč. Naopak mi dala spoustu tipů na míru, počínaje tím, jak by měly vypadat funkční webovky, až po doporučení stylu komunikace s klienty. Překvapilo mě, kolik informací a užitečných kontaktů zvládá vysypat z rukávu. Za sebe ráda doporučím všem, kdo se v začátcích podnikání potřebují zorientovat v marketingových nástrahách.

Dominika Hondlíková, fotografka
Andrea Grigerová

Madla má obrovské zkušenosti, nadhled, racionální myšlení a k tomu obrovskou empatii. Každá její konzultace vydá za mnoho hodin samostudia nebo hledání inspirace „kde se dá“. S konkrétními výstupy a akčním plánem na hodně dlouho. A moc se mi líbí, jak dokáže marketing okořenit špetkou magie a duchovna.

Andrea Grigerová, fontoložka

Madla mi nabídla odbornou znalost marketingových strategií, vlastní zkušenosti ověřené praxí a přímý, lidský přístup. Díky naší spolupráci jsem se vždy dokázala vrátit nohama na zem a zaměřit svou pozornost zpátky na své klienty a jejich potřeby. Je prima mít v záloze takového odborníka, kterého v budoucnu vždycky zase ráda oslovím.

Simona Šašková, koučka a mentorka

Po konzultaci u Madly se mi rozsvítilo v hlavě. Kreativní nápady dostaly jasný směr, do žil se mi zpátky vlila touha pohnout se vpřed. Navíc jsem si odnesla spoustu praktických tipů, jak lépe strukturovat nabídku služeb a jak transformovat zajímavé hobby v regulérní podnikání se stejně prospěšným záměrem.

Katka Juríková, reiki mistryně

Po konzultaci mi poprvé v životě doteklo, že si můžu dovolit být taková, jaká jsem a díky tomu oslovovat ty správné zákaznice. Nemusím se přizpůsobovat tomu, co si myslím, že ode mě klientky chtějí, jak jsem částečně dělala. To pro mě bylo zásadní zjištění a rychle jsem si všimla změny v tom, jaké zákaznice se na mě obracejí, jak spolu komunikujeme. A cítím se v tom o dost líp. Konzultace rozhodně předčila má očekávání a odnesla jsem si z ní víc, než bych věřila, že je možné během omezeného času probrat.

S Madlou jsme konzultovali marketingovou a obchodní strategii naší firmy. Jednalo se i trochu techničtější aspekty. Madla mi naprosto učarovala svým rychlým a přesným pochopením našich problémů. Potom jak mávnutím kouzelného proutku přišla s vhodnými a užitečnými řešeními. Oceňuji především velmi rozsáhlé know-how, kterým Madla disponuje, a její profesionalitu.

Tomáš Herůdek, Freshface.cz

Madlo, děkuji Ti! Setkání s Tebou bylo pro mě jako osvěžení, Tvé trefné otázky mířící přímo do černého mi pomohly, aby se můj záměr zkompletoval do posledního kousku. Vážím si Tvého smyslu pro detail, profesionality, schopnosti bryskně se zorientovat v problému, Tvé otevřené mysli, která vnímá svět celistvě a propojeně.

Ocitl jsem se na rozcestí. Byl jsem zaměstnán a připravoval své vysněné podnikání. Seděl jsem na dvou židlích. Otázka zněla, kdy ideálně opustit právničinu a naplno se vrhnout do koučinku. Paní Čevelová mi neskutečně pomohla právě při tomhle klíčovém rozhodnutí. Načasování díky ní bylo skvělé! A hlavně mě to uklidnilo, dál jsem poctivě pracoval na dvou frontách a ve chvíli, kdy onen den nastal, jsem si toho všiml a zachoval se tak, jak jsem nejlépe pro sebe v daný okamžik mohl. Ještě jednou díky.

Madla mi pomohla zorientovat se při bloudění začarovaným lesem online marketingu. Správně mířenými otázkami rychle zjistila, kde jsem a kam se potřebuji dostat. Dokázala se na mé podnikání podívat pohledem potenciálního zákazníka a navrhnout cestu k cíli. Její konzultace obohacují nadvakrát: odborně i lidsky. Odcházím vždycky nejen s hlavou plnou nových praktických vědomostí, ale i neskutečně nabitá energií. Je skvělý motivátor, a já jsem ráda za rozhodnutí využít jejího marketingového poradenství. Už se těším na pokračování.

Bohdana Kolářová

Madla Čevelová je skvělá čarodějka a já nemohu než doporučit! Je dokonale informovaná, pohotová a intuitivní. Na každý můj dotaz znala odpověď a pomohla mi lépe se zorientovat ve světě obsahového marketingu. Hodina, kterou jsme spolu strávily, byla nabitá informacemi a tipy a dodala mi sebedůvěru pro mé podnikání.

Karolina Kočí

Na spolupráci s Madlou si cením toho, že dává rady, které jsou ušité na míru mému typu osobnosti i stylu podnikání. Pomohla mi si ujasnit a rozhodnout se pro kroky, které jsem už měla v hlavě, ale neodhodlala jsem se do nich (nové služby nebo úpravy těch stávajících).

Madlu jsem volala v momentě, kdy jsem měla pocit, že už jsem udělala všechno a stejně to nefunguje… Přišla s konkrétními návrhy, co a jak změnit. Úplně nejvíc pro mě bylo uvědomění si skutečné hodnoty mé práce. Zlevňování a přizpůsobování se výměnou za určení své ceny a bytí sama sebou – uf, tak to je něco! Výborná komunikace, profesionální přístup a konkrétní výstup z konzultace – děkuji a vřele doporučuji!

Konzultace s Madlou mi dodala pohled zvenčí. Lidsky a k věci bez zbytečné teorie a pouček jsem zjistila, co vylepšit, jak změnit své myšlení při kalkulaci ceny a na celé mé tvoření se podívat prakticky a s nadhledem. Dostala jsem spoustu rad a tipů. Líbí se mi Madly nadhled, zkušenosti a empatie. Příjemná spolupráce. Určitě doporučuji.

Alice Dočkalová, interiérová designérka

S Madlou jsem konzultoval některá klíčová rozhodnutí v mém podnikání. Moc se mi líbilo, jak dokázala skloubit podnikatelskou a marketingovou praxi s psychologií. Nebavili jsme se jen o penězích, ale hlavně o životě a štěstí. Hledali jsme cesty, které nebudou nejlepší jen pro firmu, ale i pro mě osobně. A právě proto ji mohu doporučit každému, kdo stojí před nějakým důležitým rozhodnutím, chce získat nadhled a hledá někoho, kdo by mu pomohl najít nové možnosti. Madla je pro něj nejlepší volbou.

Jiří Rostecký, Mladý podnikatel.cz

Madla je skvělá marketingová čarodějnice. Vždy mě navede správným směrem. Je vždy v záloze, když tápu. A co mám nejraději, když se s ní můžu podělit i o svoje pracovní úspěchy. Otevření dětské části Optiky Anděl je i její zásluha. Podpořila mě v mém snu a za to jí moc děkuji.

Pavla Vedralová, Optika Anděl

U Madly Čevelové si velmi cením jejího způsobu výuky marketingu. Dobře mířenými dotazy vás naučí přemýšlet o tom, co umíte, kdo je váš zákazník, co potřebuje, a jak mu své schopnosti nabídnout pro vás přirozeným a zároveň efektivním způsobem. Z mého pohledu Madla Čevelová neučí marketing, ale jak marketingově myslet. A to velmi dobře!

David KarbanDavid Karban, linux administrátor

Přestože se s Madlou známe docela dlouho a jsme do jisté míry i kolegyně, dokázala naprosto odsunout do pozadí naše „soukromé“ vztahy a poskytla mi zcela fundované a velmi účinné rady, které jsem žádala. Konzultace splnila vše, co jsem potřebovala. Její rady fungují. Madla je profesionál, který ví, co dělá, což nemusí být vždy pravidlem. Doporučuji.

Jarmila Sara Svatůňková, Tarot Sara

Madla mi sedí jako člověk, který je sám sebou a stejně tak se prezentuje na veřejnosti. Umí také dát praktické rady a připomínky formou, která je inspirující a lidská. Odešel jsem z konzultace s další chutí a elánem pokračovat dál v realizaci svého snu s vědomím dalších potřebných dílčích kroků.

Michal Müller, kameraman a fotograf

Madla vás dokáže nadchnout, pomůže vám srovnat si vaše vnitřní priority. Zároveň je praktik a pragmatik. Každé setkání s Madlou mě velmi inspiruje, a to nejen díky samotnému koučování, ale především díky jejím znalostem a zkušenostem z marketingu a psychologie. Spolupráce s Madlou je pro mě zdrojem pozitivní energie a užitečných uvědomění.

Kateřina Palátová

Když o sobě Madla říká, že je marketingová čarodějnice, tak tomu tedy věřte.  Vážně – není to jen nadsázka! Moje zkušenosti to rozhodně potvrzují. Madla pro mě vždycky dokáže vyčarovat to nejlepší a nejprospěšnější. Svižně, jasně, trefně, funkčně, inspirativně, naprosto profesionálně, a  k tomu navíc velmi přátelsky. Ale nejde jen o ty čarodějné proměny a příjemné chvíle na konzultacích. Přínosy ze spolupráce s Madlou jsou v mém podnikání i osobním životě zcela viditelné a reálné. A to jsem si dlouhý čas myslela, že jsem téměř beznadějný případ. Dopřejte si zkušenost s tak skvělou marketingovou čarodějnicí, jakou je Madla – a nebudete se stačit divit, co se začne dít.

Hana Poláková, alchymistka života

Roman věžník

Nerad píšu testimonialy hned po školení. Raději čekám na to, jaký reálný dopad budou mít v praxi. Jak Madla Čevelová ovlivnila mé podnikání? S více než ročním odstupem se nebojím říci, že nebýt její osvěty, možná bych už na volné noze ani nebyl. Velkou měrou přispěla k tomu, abych si uvědomil skutečnou hodnotu své práce a nebral likvidační zakázky za pár stovek. Do tajů cenotvorby jsem pronikal postupně – nejprve jsem pochopil základy díky poučným článkům z Madlina blogu, pak mi naprosto zásadně otevřela oči její kalkulačka hodinové sazby a ucelený pohled mi dalo její celodenní školení. Během něj mi marketingová čarodějnice do hlavy zasela několik semínek pochybností, pár zdánlivě nevinných otázek či poznámek, o kterých jsem pak často musel přemýšlet a které mají velký podíl na tom, že se mi daří.

Roman Věžníkcopywriter

Nina Hanáková

Naprostej profík v oboru. Když se řekne marketing, autenticita v marketingu, rady, které opravdu fungují, a hlavně nastavení mysli – obzvlášť pro malého a středně velkého podnikatele – tak mě nenapadne jiné jméno než Madla. Madla je v Česku unikát, který potřebujete zažít, abyste pochopili. Stála na začátku mé cesty a je se mnou dodnes, i po 13 letech. S tak milým a ochotným a poctivým profesionálem se totiž nedá rozloučit, ledaže byste se odstěhovali na jinou planetu. Žádné univerzální šablony, pěkně individuální práce, která je našroubovaná na vás a vaše potřeby. S Madlou nemáte šanci neuspět.

Nina HanákováNina English

Madla mě provází celou mou podnikatelskou cestou. Absolvovala jsem u ní už mnoho inspirativních, užitečných a praktických školení a konzultací. Každé setkání mě posunulo buď o krok a někdy o celou míli dál. Když mám nějaké otázky, dost často se vracím k Madliným srozumitelně zpracovaným podkladům. Vřele Madlu doporučuji všem, kteří si budují vlastní podnikání. Je to člověk na správném místě po odborné i lidské stránce. Madla vám pomůže vykouzlit váš správný směr.

Olga Rochowanská, osobní stylistka

Madla Čevelová mi svým kouzelným košťátkem uspořádala chaos v hlavě – během hodinky mi sestavila marketingový plán, a k tomu přimíchala spoustu další inspirace týkající se přímo mého podnikání.

Hana Muzikářová

Madla nám pomohla analyzovat chyby v pricingu a navrhla nám konkrétní, srozumitelné kroky, jak se k této problematice postavit. Její hlavní přednost vidím v tom, že na rozdíl od jiných marketingových specialistů nezahlcuje prázdnými frázemi, ale poskytuje zcela konkrétní a realizovatelné způsoby řešení. Oceňuji zejména logičnost, srozumitelnost a praktičnost s jakou vysvětluje problematiku.

Zuzana Bartůšková, BKP Finance

Marketingová čarodějnice Madla Čevelová má úžasnou schopnost najít a trefně pojmenovat, co vaše podnikání pálí, stejně jako namíchat vám lektvar úspěchu. Je spolehlivá, činorodá, nápaditá a vždy s kouzelným úsměvem na rtech.

Adéla Rúčková, ilustrátorka

Potřebovala jsem někoho, kdo mě nepoplácá po zádech, že mám krásné stránky, jako to dělají moji přátelé, ale někoho, kdo mi řekne, proč mi některé věci nefungují tak, jak bych si představovala. A opravdu – čárymáryfuk, stalo se. Jsi skutečná čarodějka, umíš vytáhnout to nejdůležitější a ještě to objasnit tak, aby to pochopil i naprostý laik. Moc děkuju, budu Tě vřele a ráda všem doporučovat a jdu se zas vrhnout do práce!

Bára Skálová, Jak na skvrny.cz

Ještě jednou díky za dnešní skvělou konzultaci. Po našem setkání jsem nebitá energií a do vší té práce, která před námi leží, se mi chce, vidím cestu a na jejím konci světlo. A taky vím, že když zapochybujeme, nebo se opět ocitneme ve slepé uličce, tak můžeme přijít na další konzultaci.

Kristina Špryňarová Gotteltová, Fajnšmekr
Z konzultace s Madlou jsem měla skvělý pocit už po jejím skončení, ale trvalo mi ještě několik měsíců, než jsem ten dopad dokázala popsat. Konzultaci jsem si objednala, když jsem byla ztracená v tom, jak se mám jako profesionál posunout dál. Madla mě dokázala hned přečíst a nahlas vyslovila otázku, které jsem se podvědomě vyhýbala. A bylo to přesně to, co jsem potřebovala, aby se věci daly znovu do pohybu. Dodala mi inspiraci a já se s novou energií pustila do tvorby podnikání, které mi dovoluje propojit vše, co vím, s tím, co mě zajímá, pro naprosto snové zákazníky. Jednoduše práce snů.
S Madlou jsem se potkala v okamžiku, kdy jsem po 9 letech mého podnikání, přerušeného mateřskou dovolenou, měla nestabilní cashflow, prapodivné klienty a hlavně chaos v hlavě… V té době jsem propadala úvahám, zda neskončit s kariérou samostatné advokátky a nenechat se raději zaměstnat. Měla jsem o sobě velké pochybnosti… Hned na první schůzce se nám podařilo definovat základní problémy mého podnikání: nic neříkající webové stránky, money block (!), málo „áčkových klientů“. Zejména otázka neschopnosti říci si o peníze, resp. trvat si na stanovené ceně za právní služby, byla trefa do černého! Díky Madle jsem si uvědomila, že toto je hlavní překážka mého rozvoje a růstu. Už to bude rok, co jsem Madlu naposledy navštívila a moje situace je úplně jiná! Striktně jsem si začala říkat o peníze, beru si zálohy, vyfakturuji každou drobnost. Současně jsem se rozloučila s klienty – vysávači a naučila se říkat ne. A výsledek? Letos bude jedním z nejlepších, co do financí. Spolupráce s klienty se zlepšila, své služby nevnucuji, ale klienti sami přicházejí, dostávám krásné zpětné vazby a jsem šťastná! Shrnuto podtrženo: Madla je skutečná čarodějnice a když jí pochopíte a uvěříte tomu, co vám říká, čeká vás velká změna.
Jan Bien

Madla je prostě čarodějnice a nikdo ji to už neodpáře. Obdivuji, jakým magickým způsobem dokáže spojovat dva nástroje: psychologii (ve které je vzdělaná) s marketingem (ve kterém má bohatou praxi). Ještě než začne řešit marketing firmy, zajímá se, jaká osobnost se skrývá v člověku, který firmu vede. Říká, že firma a její problémy jsou obrazem jejich majitele. Zajímají ji silné a slabé stránky. Díky silné empatii dokáže rychle odhalit vnitřní konflikty člověka a najít řešení – ať už cestami psychologie nebo výběrem vhodného typu marketingu. Je znalosti se výborně uplatňují také při cílení služeb. Dokáže srozumitelně vysvětlit, co a jak v marketingu dělat a vysvětlení podpořit rozumnými argumenty. Jsem rád, že se s Madlou znám a je mi velkou ctí, že s ní mohu spolupracovat. Je to obohacující finančně, profesně i po lidské stránce.

Jan Bien, webmistr

Madla je nejen marketingová kouzelnice, ale i marketingová odbornice. Podle jejího návodu jsem OPRAVDU sepsala marketingový plán! Marketingový plán mě donutil nad řadou věcí se zamyslet, řadu věcí změnit či vylepšit, mé podnikání dostalo jasný směr a cíl. A světe div se, kouzla se začínají dít!

Olga Huspeková, Elixír studio

Schůzka s paní Čevelovou proběhla v naprosto profesionálním duchu a potvrdila, ze jsem udělala správné rozhodnutí, když jsem ji kontaktovala. Nejen, že mi předala mnoho důležitých informací, navrch mi také pomohla najít mé zaměření a silné stránky, což byl krok, k němuž jsem se sama dlouho odhodlávala, avšak bez větších výsledků. Již po jedné schůzce jsem načerpala mnoho nápadů a energie do dalšího podnikání a za to bych jí ráda moc poděkovala.

Andrea Šmejkalová, osobní kouč

Díky kurzům a konzultacím s Madlou Čevelovou jsem získala potřebný nadhled pro další úpravy a směřování našich webových stránek. Její konstruktivní kritiku jsme si vzali k srdci a provedli řadu změn. Mohu ji doporučit všem, kteří se chtějí posunout dále.

Jana Jakubíčková Rašková

Madlu vám mohu vřele doporučit, pomůže vám uvědomit si věci, která vás posunou dál a usnadní vám další práci (a nejen ji).

Jindra Šulcová, právní ochrana značek

Konzultace od Madly mi pomohla utřídit si myšlenky a dala mi další inspiraci k rozvinutí mého podnikání. Vytvořili jsme marketingový plán a dozvěděl jsem se, jak číst Google Analytics. S Madliným profesionálním přístupem jsem velmi spokojen.

Madla je špičková odbornice, a proto s ní neváhám konzultovat nejrůznější nejasnosti nejen na poli marketingu!

Michal Martoch, Talentwork

Madla mě velmi zaujala svou bezprostředností, jasností a přímostí. Teď už mě slovo marketing neděsí a navíc mě začal i bavit

Darja Janíčková, virtuální asistentka

Madlu jsem oslovila, když jsem měla pocit, že se v mém jazykovém podnikání potřebuju dostat na další úroveň. Věděla jsem, že věci a činnosti, které jsem dělala léta, mě sice dobře uživí, spousta z nich však moc efektivních nebyla. Potřebovala jsem vhledy zvenčí a rady od profíka přizpůsobené mému osobnostnímu profilu. Po každém mentoringu s Madlou jsem si říkala „proč mě to nenapadlo hned?“ a nadšeně vyprávěla manželovi o přínosu těchto setkání. Po každém mentoringu jsem měla popsaných několik stran s návrhy a tipy, co zlepšit, co dělat jinak a co nedělat vůbec. Děkuji, Madlo! Myslím, že náš půlroční mentoring byl nejlepší investicí v tomto roce, která se mi již mnohonásobně vrátila. Ráda si k Vám v budoucnu opět přijdu pro radu.

Michaela Nofftz Skopalová, lektorka němčiny on-line
Raduca vojáčková

Madla Čevelová mě jako marketingová poradkyně zaujala svým nefalšovaným zájmem o specifické podmínky mého podnikání. Dovede je uchopit komplexně a tvořivě, výsledkem není zařazení do „šuplíku“ vyčpělých pouček, ale originální, jasně definovaný a uchopitelný závěr. Nevytváří bariéry, omezení, hranice, ale propojuje nejrůznější, na první pohled i neslučitelné oblasti, nebojí se hledat pod povrchem, a tak její řešení jsou nápaditá, živá a svěží. V rámci svých kouzel napojila pro mě slovo marketing živou vodou.

Raduca Vojáčková, Tanec 5 rytmů

Kartářská etika zaručuje, že to, co mi klient při výkladu poví, se nikdo jiný nedozví. Informace, dojmy a pocity však v sobě člověk nemůže dusit. To vše je nutné dělat laskavě, vlídně a pozitivně, bez ohledu na vlastní problémy, které klientovi nepomohou. Jak to zvládnout a nezbláznit se? Mít někoho, kdo si občas poslechne příběhy, které mi uvíznou v hlavě a pomůže mi pochopit, proč se to stalo a jak je dostat ven. Ale protože je to práce jako každá jiná, vyžadující reklamu a propagaci, tak i někoho, kdo mi navrhne nejlepší postupy a jasně mi řekne, co dělám špatně a jak to udělat lépe. Zkrátka mít Madlu – marketingovou kouzelnici s psychologickým vzděláním.

Anna Bechná, Tarot Plzeň

Chcete mi také napsat referenci?

Možností je několik. Prosím, klikněte na tu, která je vám nejbližší. Předem děkuji a těším se na vaši zpětnou vazbu.