Marketingový plán

/Marketingový plán
Marketingový plán 2018-04-17T09:26:45+00:00

Chcete získat nové zákazníky?

Povzbudit své podnikání k většímu výkonu? Získat nad svým byznysem větší pocit kontroly? Zbavit se pocitu přepracovanosti a zahlcenosti?

Zřejmě je načase začít trochu čarovat. První, co potřebujete, je záměr, který má většinou podobu marketingového plánu. Marketingový plán je praktický nástroj, jak si přizpůsobit podnikání podle vlastních představ. Většinou se sestavuje na jeden rok, ale můžete si ho vyplnit i pro jednotlivý projekt, produkt, službu nebo sezónu.

Marketingový plán vám přinese:

  • vyšší zisk i obrat (vaše úsilí i finance budou nasměrovány tam, kde to k něčemu je),
  • větší pocit kontroly (v každém okamžiku přesně víte, co máte dělat),
  • jednodušší a jistější rozhodování („výhodné“ nabídky inzerce a dalších aktivit v klidu hodíte do koše)

Sestavte si svůj marketingový plán.

Zadejte váš e-mail do okénka. Obratem obdržíte šablonu marketingového plánu s návodem k vyplnění (doc, pdf) a vzorovým příkladem (pdf).

1x měsíčně vám následně budou chodit nové články z blogu a další praktické tipy pro úspěšné podnikání. Nemám ráda spam, váš e-mail neposkytnu nikomu dalšímu a z odběru zpráv se můžete kdykoli jednoduše a bezplatně odhlásit.

Do vaší e-mailové schránky nejprve dorazí e-mail s potvrzením, které je třeba odkliknout. Během několika minut můžete očekávat slíbený marketingový plán. Pokud by nedorazil, prosím, zkontrolujte složku Spam/Nevyžádaná pošta. Když nebude ani tam, prosím, kontaktujte mě e-mailem, plán vám ráda pošlu znovu.

E-maily na @centrum.cz, @seznam.cz a @email.cz mají poslední dobou potíže s doručením zpráv. Máte-li jiný e-mail, zadejte raději ten.

Marketingový plán si za 6 let stáhlo více než 5000 podnikatelů, živnostníků, volnonožců a studentů. Přidejte se k nim. Je to jednoduché a zdarma.

Potřebujete podrobnější návod?

Marketingový plán na pivním tácku

Pořiďte si e-knihu Marketingový plán na pivním tácku.

Krok za krokem vás provede sestavením marketingového plánu volnonožce či malé firmy. Pomůže vám se nad vaším podnikáním zamyslet v širším kontextu. A také vás vybaví praktickými tipy, jak plán správně používat, aby skutečně přinášel očekávané výsledky.

Koupit e-knihu za 199 Kč