Marketingový plán

/Marketingový plán
Marketingový plán 2018-05-13T23:16:32+00:00

Chcete získat nové zákazníky?

Povzbudit své podnikání k většímu výkonu? Získat nad svým byznysem větší pocit kontroly? Zbavit se pocitu přepracovanosti a zahlcenosti?

Zřejmě je načase začít trochu čarovat. První, co potřebujete, je záměr, který má většinou podobu marketingového plánu. Marketingový plán je praktický nástroj, jak si přizpůsobit podnikání podle vlastních představ. Většinou se sestavuje na jeden rok, ale můžete si ho vyplnit i pro jednotlivý projekt, produkt, službu nebo sezónu.

Marketingový plán vám přinese:

  • vyšší zisk i obrat (vaše úsilí i finance budou nasměrovány tam, kde to k něčemu je),
  • větší pocit kontroly (v každém okamžiku přesně víte, co máte dělat),
  • jednodušší a jistější rozhodování („výhodné“ nabídky inzerce a dalších aktivit v klidu hodíte do koše)

Sestavte si svůj marketingový plán.

Marketingový plán si můžete docela jednoduše stáhnout. Bezplatně a dokonce i bez zadání e-mailu. Chcete-li ho vyplňovat v počítači, stáhněte si verzi pro MS Word. Máte-li raději tužku a papír, stáhněte si plán v pdf a vytiskněte. Jak může vypadat vyplněný marketingový plán, zjistíte ze třetího souboru – fiktivního plánu pro svatební agenturu.

    Marketingový plán vzor (pdf)

    Marketingový plán vzor (docx)

    Marketingový plán příklad (pdf)

Marketingový plán si za 6 let stáhlo více než 6000 podnikatelů, živnostníků, volnonožců a studentů. Přidejte se k nim. Je to jednoduché a zdarma.

Potřebujete podrobnější návod?

Marketingový plán na pivním tácku

Pořiďte si e-knihu Marketingový plán na pivním tácku.

Krok za krokem vás provede sestavením marketingového plánu volnonožce či malé firmy. Pomůže vám se nad vaším podnikáním zamyslet v širším kontextu. A také vás vybaví praktickými tipy, jak plán správně používat, aby skutečně přinášel očekávané výsledky.

Koupit e-knihu za 199 Kč