E-knihy a videokurzy

/E-knihy a videokurzy
E-knihy a videokurzy 2018-04-25T16:31:34+00:00

V tomto e-shopu zakoupíte e-knihy a videokurzy od marketingové čarodějnice. Zaplatit můžete pohodlně kartou nebo rychlým převodem prostřednictvím platební brány, nebo off-line bankovním převodem. Ke každému nákupu obdržíte fakturu (e-mail s objednávkou obsahuje link ke stažení).

Všechny e-knihy dostanete ve třech formátech: mobi pro čtečku Kindle, ePub pro ostatní formáty a pdf pro čtení na obrazovce nebo vytištění. U videokurzů získáte vstup do členské sekce, kde můžete sledovat videa a stáhnout si další materiály. Zatím jsou v nabídce dvě e-knihy a jeden videokurz. Postupně budou přibývat další produkty.

Marketing bez reklamy

Marketing bez reklamy

Doby, kdy vám inzerát v telefonním seznamu, tištěná reklama nebo letáky do schránek dokázaly přivést dostatek zákazníků, už jsou bohužel dávno pryč.

Zákazníci jsou reklamou doslova přecpaní. Chcete-li je zaujmout, musíte to vzít za jiný konec.

E-kniha vám představí 10 účinných nástrojů, které jsou pro malé firmy a nezávislé profesionály o mnoho účinnější než placená inzerce. Navíc vás krok za krokem provede jejich používáním.

Koupit eknihu za 199 Kč

Marketingový plán na pivním tácku

E-kniha obsahuje přehledný a jednoduchý návod, jak sestavit marketingový plán volnonožce nebo malé firmy.

Pomůže vám se nad vaším podnikáním zamyslet v širším kontextu – jakou máte vizi, poslání, jaké produkty chcete prodávat? Vysvětlí, jak si nastavit cíle a definovat ideálního zákazníka. Od toho už je jenom krok k účinné strategii a rozpočtu.

A nakonec vám prozradí, jak plán správně používat, aby skutečně přinášel očekávané výsledky.

Koupit eknihu za 199 Kč

Videokurz Kouzelné podnikání

Začínáte s podnikáním? Máte dobrý nápad a nejste si jistí, jestli má šanci uspět na trhu? Nebo už váš byznys nějakou dobu funguje, ale nejste spokojeni s výsledky a vlastně jste nikdy nedělali žádný systematický marketing? Videokurz Kouzelné podnikání vám pomůže začít.

V šesti lekcích vás naučí vše potřebné k tomu, abyste mohli uvést na trhu úspěšný produkt nebo službu, nebo rozjet smysluplný byznys. Studovat můžete svým tempem, v pohodlí domova a tehdy, kdy na to máte čas a náladu.

Každá lekce obsahuje video, pracovní list ke stažení a seznam zdrojů k dalšímu studiu. Nechybí ani jednoduchý test znalostí. Kromě základních lekcí kurz obsahuje i dva bonusy.

Koupit videokurz za 2500 Kč

Kouzlo ceny: vyjde v roce 2018

Jak a podle čeho správně nastavit cenu? Pokud jste na volné noze a podnikáte ve službách, tuhle otázku jste si pravděpodobně už také položili. E-kniha Kouzlo ceny vám na ni pomůže najít odpověď.

Na cenotvorbu má vliv celá řada faktorů, ale dva jsou opravdu zásadní – hodnota, kterou vnímá zákazník, a pak hodnota, kterou vnímá podnikatel. V e-knize se dočtete, jak vytvořit tu první a jak ovlivnit tu druhou.

Kromě teorie e-kniha obsahuje i řadu otázek k zamyšlení a praktická cvičení a malé rituály, která si můžete hned při čtení vyzkoušet.

E-kniha vyjde v roce 2018.