E-knihy

E-knihy2018-08-22T16:35:31+00:00

Pořiďte si do své čtečky praktické e-knihy o marketingu a podnikání od od marketingové čarodějnice. Všechny knihy jsou pouze v elektronické podobě. Dostanete je ve třech formátech: mobi pro čtečku Kindle, ePub pro ostatní formáty a pdf pro čtení na obrazovce nebo vytištění.

Kouzlo ceny

Jak a podle čeho správně nastavit cenu? Pokud jste na volné noze a podnikáte ve službách, tuhle otázku jste si pravděpodobně už také položili. E-kniha Kouzlo ceny vám na ni pomůže najít odpověď.

Na cenotvorbu má vliv celá řada faktorů, ale dva jsou opravdu zásadní – hodnota, kterou vnímá zákazník, a pak hodnota, kterou vnímá podnikatel. V e-knize se dočtete, jak vytvořit tu první a jak ovlivnit tu druhou.

Kromě teorie e-kniha obsahuje i řadu otázek k zamyšlení, praktická cvičení a malé rituály, jež si můžete hned při čtení vyzkoušet.

Koupit eknihu za 399 Kč

Marketing bez reklamy

Marketing bez reklamy

Doby, kdy vám inzerát v telefonním seznamu, tištěná reklama nebo letáky do schránek dokázaly přivést dostatek zákazníků, už jsou bohužel dávno pryč.

Zákazníci jsou reklamou doslova přecpaní. Chcete-li je zaujmout, musíte to vzít za jiný konec.

E-kniha vám představí 10 účinných nástrojů, které jsou pro malé firmy a nezávislé profesionály o mnoho účinnější než placená inzerce. Navíc vás krok za krokem provede jejich používáním.

Koupit eknihu za 199 Kč

Marketingový plán na pivním tácku

E-kniha obsahuje přehledný a jednoduchý návod, jak sestavit marketingový plán volnonožce nebo malé firmy.

Pomůže vám se nad vaším podnikáním zamyslet v širším kontextu – jakou máte vizi, poslání, jaké produkty chcete prodávat? Vysvětlí, jak si nastavit cíle a definovat ideálního zákazníka. Od toho už je jenom krok k účinné strategii a rozpočtu.

A nakonec vám prozradí, jak plán správně používat, aby skutečně přinášel očekávané výsledky.

Koupit eknihu za 199 Kč

Možnosti platby

Zaplatit můžete pohodlně kartou nebo rychlým převodem prostřednictvím platební brány GoPay, nebo off-line bankovním převodem. Vybraná kniha vám dorazí obratem hned po zaplacení. Ke každému nákupu obdržíte fakturu (e-mail s objednávkou obsahuje link ke stažení).