Zadejte váš e-mail do okénka a připojte se k více než 3 000 odběratelům zpravodaje Marketingová kouzla.

Newsletter posílám vždy za úplňku, takže 12 – 13x ročně. Obsahuje nové články z blogu a výběr aktuálních zajímavostí o podnikání z Čech i ze zahraničí. Občas připojím i odkaz na svou nabídku služeb a nových produktů nebo vypsané termíny kurzů.

Nemám ráda spam a vaši adresu neposkytnu nikomu dalšímu. Z odběru novinek se můžete kdykoli odhlásit. Pokud 6 měsíců neotevřete žádný zpravodaj, systém vás automaticky odčaruje z databáze.

Aby se newsletter neztratil v nevyžádané poště, prosím, přidejte si adresu „madla@cevelova.cz“ do seznamu bezpečných odesilatelů. U e-mailových schránek na doméně centrum.cz, email.cz a seznam.cz často dochází k potížím při doručování. Máte-li jiný e-mail, zadejte, prosím, raději ten.

DO DALŠÍHO ÚPLŇKU ZBÝVÁ
0
0
0
0
Days
0
0
Hrs
0
0
Min
0
0
Sec

Podívejte se na poslední čísla

13. 10. 2019: Co vám brání říct si o peníze (úplněk v Beranu)
14. 9. 2019: Znáte psychologii fontů? (úplněk v Rybách)
15. 8. 2019: Jak si poradit s konkurencí (úplněk ve Vodnáři)
16. 7. 2019: Dělejte méně (úplněk v Kozorohu)
17. 6. 2019: Jak si  udržet vztah i podnikání (úplněk ve Střelci)
18. 5. 2019: Je váš byznys prokletý? (úplněk ve Štíru)
19. 4. 2019: Jak přitáhnout nové klienty (úplněk ve Vahách)
21. 3. 2019: Kolo roku v podnikání (úplněk ve Vahách)
19. 2. 2019: Podnikání podle Marie Kondo (úplněk v Panně)
21. 1. 2019: Klienty získáte z ulice (úplněk ve Lvu)

Co říkají pravidelní čtenáři

Marketingová kouzla otvírám vždycky a ráda. Baví mě pestrost témat a pokaždé si v nich najdu něco, co mě obohatí a co můžu využít pro sebe nebo pro své zákazníky.

Bára Skálová, Jak na skvrny.cz

Marketingový zpravodaj čtu pravidelně a vždycky se na něj těším. Vřele ho doporučuji všem, kdo chtějí získat přehled o marketingu a nemají čas sledovat, kde se co šustne.

Zuzana Bartůšková, BKP Finance

Do marketingového zpravodaje se ráda začtu. Občas mne dokáže inspirovat, občas nakopnout a občas vzbudí zvědavost, abych si klikla na odkaz či jiné zdroje a dozvěděla se více.

Jaroslava Žáčková, Mitranet.cz
Příjemný zpravodaj pro každého. Nikdy jsem neměla pocit, že by mne otravoval. Naopak tím, že nechodí tak často, mám vždy celkem radost, že už zase něco přišlo.
Aneta

Madlin zpravodaj čtu bez jediného vynechání a jedním dechem. Odkazy na její články i články doporučené jsou skvělé a rozšiřují mi obzory nejen v podnikání. Madla je svá a originální a moc mě baví. Všem ji moc ráda doporučuju!

Nina Hanáková, Nina English
Zpravodaj je velmi zajímavý a pro mě osobně velmi přínosný. Jeho čtení mohu všem doporučit.
Zdenka

Ve shonu podnikání a života mám tendenci na marketing zapomínat. Ale díky Madle mi každý měsíc přistává v mailboxu správná dávka marketingové inspirace. A tak nejen se mi marketing pravidelně připomene, ale hned mám po ruce i nové tipy a rady.

Jan Tichý, fotograf

Ráda čtu zpravodaj Marketingových kouzel. Je to poučné, ale také velmi příjemné počtení ke kávě. Mnohokrát mě už přiměl k zamyšlení a inspiroval. Je znát, že jej píše žena (většinu newsletterů dostávám od mužů) a to je dobře. Jen tak dál milá čarodějko :-).

Radka Nepustilová, průvodkyně v on-line světě

Do Zpravodaje Marketingových kouzel ráda nahlížím. Vždy mě něco zaujme. Vyhovuje mi, když si mě správná informace sama najde :-)

Dagmar Rýdlová, Jazyky bez bariér