BYZNYS KRUHY

Podnikatelská mastermind skupina, doplněná mentoringem a meditací,
koná se on-line nebo živě v Praze 5-Jinonicích.

Byznys kruh

Byznys kruh je setkání, kde můžete přijít probrat problém nebo situaci, kterou v podnikání právě řešíte, se skupinou podobně naladěných podnikatelů. Získáte bezpečný prostor ke sdílení, zpětnou vazbu, podporu a inspiraci.

Kruhy probíhají střídavě on-line prostřednictvím aplikace Zoom a živě v Praze 5-Jinonicích. Maximální kapacita je 6 lidí. Na kruhu zažijete tři věci: masterminding (skupinové řešení problémů a otázek z praxe), mentoring a krátkou meditaci, která vám pomůže uvést změny do praxe. Příští byznys kruh se koná on-line ve čtvrtek 14. 12. 2023 od 10 do 13 hodin.

KLUB

Klub autentického podnikání, sestává z členské sekce,
pravidelných on-line setkání a diskusní skupiny na Facebooku.

Duše byznysu

Máte rozjetý vlastní byznys, ve kterém chcete být samy sebou? Stavíte na autenticitě, intuici a hlasu vaší duše? Chybí vám občas prostor pro sdílení s podobně naladěnými podnikatelkami? Chcete své podnikání dále rozvíjet, dozvídat se nové věci, a přitom inspirovat ostatní?

Právě pro vás jsem připravila on-line klub, který sestává z živých setkání na Zoomu a podpory ve FB skupině. Je určený pro podnikatelky na volné noze, které u mě absolvovaly alespoň jednu konzultaci nebo Byznys kruh.