MARKETINGOVÉ KONZULTACE

Úspěšné podnikání se podle mě pozná jednoduše – umožňuje vám žít takový život, jaký si přejete. Vydělává peníze, aniž by vám ničilo zdraví nebo duši. Můžete v něm být sami sebou a naplno využívat svých darů, talentů a silných stránek. Přesně takové vám pomohu vytvořit. Nabízím podnikatelské poradenství a mentoring pro volnonožce i majitele malých firem v oblasti služeb a obchodu. Mojí specializací je autentický marketing a psychologie podnikání. „Marketing“ je podle mě všechno, co podnikatel dělá, aby získal zákazníky a úspěšně fungoval na trhu. Marketingový mix, tedy produkt, cena, distribuce a propagace, tvoří tu viditelnou část. Kromě toho ale do byznysu vstupuje i ta méně viditelná – podnikatelský mindset. Vystudovala jsem psychologii a marketing a v poradenství pracuji s oběma částmi. Kromě toho zapojuji i čarodějnické techniky a rituální práci.

Kdy vás pravděpodobně posunu dopředu:

 • Máte pocit, že jste se v podnikání zasekli a nevíte, kudy dál.
 • Váš byznys nevydělává tolik, kolik byste si představovali.
 • Už dlouho sbíráte odvahu proměnit „vedlejšák“ na plnohodnotné podnikání.
 • Nemáte dostatek zákazníků, nebo k vám chodí lidé, se kterými nechcete spolupracovat.
 • Vyděláváte málo, ale bojíte se zdražit, protože byste přišli o zákazníky.
 • Jste unavení, vyčerpaní a vaše práce vám už nepřináší smysl ani naplnění.
 • Máte pocit zahlcení, nestíháte a nemáte čas ani na sebe, natož na nějaký marketing.
 • Váš web neplní vaše cíle nebo nedělá to, co byste od něj očekávali.
 • Platíte drahou reklamu, která vám ale nepřivádí ty správné zákazníky.
 • Marketingové nástroje, které používáte, buď nefungují, nebo vám lezou na nervy.

Nejspíš nebudu ta pravá:

 • Když hledáte někoho, kdo ten otravný marketing udělá za vás, nebo chcete jenom vědět, kam si dát tu reklamu, která vám rychle, levně a bezpracně přivede zákazníky.
 • Když potřebujete napsat texty, vytvořit reklamu nebo řešit technické nastavení nástrojů, jako je PPC, SEO nebo reklama na Facebooku.
 • Když jste na úplném začátku a ještě přesně nevíte, co a komu vlastně chcete prodávat (v takovém případě nejdříve zkuste videokurz zdarma).

VĚŘÍM NA ZÁZRAKY

Ale nohama stojím pevně na zemi.

Nejdřív vám pomůžu přijít na to, co je špatně. Používám k tomu koučovací otázky, tarotové karty i další metody. Pak společně vymyslíme novou strategii a konkrétní kroky, které je potřeba podniknout. Upravit služby a produkty nebo jejich nastavení. Zdražit nebo zlevnit. Změnit značku nebo tonalitu komunikace. Zaměřit se na jinou skupinu zákazníků. Nebo udělat nějaký rituál.

Ukážu vám různé cesty, jak oslovit zákazníky bez placené reklamy – například obsahový marketing. U webových stránek navrhnu úpravy, které je třeba provést, aby lépe prodávaly nebo motivovaly vaše klienty vás kontaktovat. Doporučím také, jaký obsah dává smysl publikovat na blogu nebo sociálních sítích.

Nabízím praktická, konkrétní a proveditelná řešení, která sice dají práci, ale přinášejí dlouhodobé výsledky. Pomohu vám přenastavit marketing tak, aby vás neotravoval, ale bavil a dal se bez problémů zvládnout. Dávám přednost minimalistickým řešením a většinou začínám tím, co všechno můžete okamžitě zrušit nebo úplně přestat dělat.

CO O MNĚ ŘÍKAJÍ KLIENTI

S Madlou jsem konzultoval některá klíčová rozhodnutí v mém podnikání. Moc se mi líbilo, jak dokázala skloubit podnikatelskou a marketingovou praxi s psychologií. Nebavili jsme se jen o penězích, ale hlavně o životě a štěstí. Hledali jsme cesty, které nebudou nejlepší jen pro firmu, ale i pro mě osobně. A právě proto ji mohu doporučit každému, kdo stojí před nějakým důležitým rozhodnutím, chce získat nadhled a hledá někoho, kdo by mu pomohl najít nové možnosti. Madla je pro něj nejlepší volbou.

Jiří Rostecký, Mladypodnikatel.cz

Na setkávání s Madlou, ať už je to mentoring, mastermindová skupina, nebo její newslettery, se pokaždé moc těším. Vždy je to příjemné, plodné, objevné společné tvoření. Moc mi pomáhá, že mi je parťákem, erudovaným odborníkem při strategickém rozhodování v mé firmě. Neskutečně si také užívám, jak trefně a s citem pracuje s tarotovými kartami. Otevřené srdce, nestrannost, přátelskost a profesionální přístup po všech stránkách celý dojem a výsledek jen umocňuje. Děkuji a těším se na další společné tvoření.

Irena Dutková, CK Duhový koník

Konzultace u Madly doporučuji kudy chodím. Fungují, myslím, na více rovinách. Za prvé jsem si už po pár sezeních ujasnila a lépe nacenila všechny své služby, za druhé mi začalo být v celém tom podnikání lehčeji a svobodněji.

Michaela Weikertová (Mužíková), copywriterka

S Madlinou pomocí jsem si po 5 letech podnikání na vedlejšák udělala svůj první marketingový průzkum a vytvořila svůj první marketingový plán. V kouzelné chaloupce v Jinonicích jsem od Madly získala podporu a průlomovou zkušenost, díky níž se mé podnikání posouvá o level výše a stává se mou hlavní činností.

Zuzana Dudková, průvodkyně a koučka

SLUŽBY A CENÍK

Služba Hodinová sazba Cena
Úvodní konzultace (90 min.) 3 000 Kč 4 500 Kč
Balíček 3 hodiny 2 500 Kč 7 500 Kč
Mentoring (6 hodin) 2 000 Kč 12 000 Kč

Uvedené ceny jsou konečné, nejsem plátce DPH. Cena je stejná, ať konzultujeme osobně nebo on-line.

První spolupráci začínám vždy jednorázovou konzultací, která trvá 90 minut a stojí 4 500 Kč. Za hodinu a půl většinou zvládneme odhalit základní příčiny vašich potíží a navrhnout první kroky k řešení.

Teprve po úvodní konzultaci je možné zakoupit balíčky – tři nebo šest hodin.

Balíček 3 hodin je ideální pro jednotlivé projekty, například když chcete sestavit marketingový plán, vymyslet funkční strategii pro blog a sociální sítě, upravit stávající web nebo definovat nový ceník. Obvykle má podobu 3 samostatných 60minutových setkání, ale lze ho rozdělit i jinak (2x 90 minut, 6x 30 minut…)

Balíček 6 hodin (dlouhodobý mentoring) je vhodný, pokud se chystáte posunout svůj byznys na vyšší úroveň a chcete se naučit vlastnímu marketingu věnovat systematicky. I mezi jednotlivými setkáními se mnou můžete e-mailem či po telefonu řešit zpětnou vazbu k marketingovým nástrojům nebo rychlá rozhodnutí.

Cena platí při platbě celé částky předem. Při platbě po jednotlivých hodinách účtuji hodinu vždy základní sazbou 3000 Kč/hod. Malý balíček je potřeba vyčerpat do 3 měsíců, velký do 6 měsíců od zakoupení, jinak zbylé hodiny propadají. Po využití jednoho balíčku si můžete předplatit libovolný počet dalších.

JAK ČARUJI

Konzultace a mentoring probíhají buď osobně v Praze 5-Jinonicích, nebo na dálku. Můžete si vybrat Skype, Zoom, Google Meet, nebo Messenger. Kdyby nic z toho nefungovalo, ještě máme v záloze telefon (zavolám já vám). Vážím si vašeho času, proto jím nebudu plýtvat. Už první schůzka je placenou konzultací a hned od začátku budeme pracovat. Čas, který s vaší firmou či značkou strávím před schůzkou, je zahrnut v ceně konzultace.

Z mých článků na blogu a referencí si můžete udělat představu, zda vám můj přístup bude vyhovovat. Pokud by se při konzultaci ukázalo, že tomu tak není, po 15 minutách schůzku přerušíme a nebudu vám nic účtovat. Na konzultaci nenavazuje žádný písemný výstup. Pokud si nechcete dělat poznámky, můžete si celé sezení nahrát. Chcete-li se na schůzku dobře připravit, doporučuji si vyplnit marketingový plán a alespoň den dopředu mi ho poslat. Šablonu s návodem ke stažení najdete tady. Pomůže také, když si uděláte test živlů.

POPTÁVKA PORADENSTVÍ

Máte chuť začít? Vyplňte, prosím, poptávkový formulář. Brzy se vám ozvu. Úvodní konzultaci si můžete objednat také u mě v e-shopu (lze platit rychlým bankovním převodem nebo kartou).

  Vaše jméno:*
  Váš e-mail:*

  Odkaz na váš web nebo FB:

  Chcete se potkat: osobně v Prazeon-line (Skype, Zoom, Messenger...)

  Data a časy, které se vám hodí:

  Co chcete v rámci poradenství řešit? Jaký konkrétní výstup očekáváte od první schůzky?*