MARKETINGOVÉ KONZULTACE

Chcete úspěšně podnikat a přitom žít život, jaký si přejete? Vydělávat peníze bez toho, abyste si ničili zdraví nebo duši? Být v podnikání sami sebou a naplno využívat svých darů, talentů a silných stránek? Přesně takový byznys vám pomohu vytvořit. Nabízím podnikatelské poradenství a mentoring pro volnonožce, živnostníky i majitele malých firem v oblasti služeb a obchodu. Mojí specializací je autentický marketing a psychologie podnikání. Vyznám se v marketingových strategiích i starých čarodějnických technikách. A obojí se nebojím použít.

Poradenství vás nejvíc posune, když:

 • Máte pocit, že jste se v podnikání zasekli a nevíte, kudy dál.

 • Nevyděláváte tolik, kolik byste si představovali.

 • Vašimi klienty jsou hlavně lidé, se kterými nechcete spolupracovat.

 • Chcete zdražit, ale bojíte se přijít o zákazníky.

 • Jste zahlcení, nestíháte a nemáte čas ani na sebe, natož na rozvoj.

 • Váš web neprodává nebo prostě nedělá to, co od něj čekáte.

 • Platíte si drahou reklamu, ale ti správní klienti pořád nepřicházejí.

 • Nástroje, které používáte, buď nefungují, nebo vám lezou na nervy.

CO PRO VÁS MŮŽU UDĚLAT

Nabízím praktická a proveditelná řešení, která sice dají práci, ale přinášejí dlouhodobé výsledky. Váš marketing spolu přenastavíme tak, aby vás bavil a dal se bez problémů zvládnout.

Nejdřív vám pomůžu přijít na to, co je špatně. Používám k tomu koučovací otázky, tarotové karty i další metody. Pak společně vymyslíme novou strategii a konkrétní kroky, které je potřeba podniknout. Upravit služby a produkty nebo jejich nastavení. Zdražit nebo zlevnit. Změnit značku nebo tonalitu komunikace. Zaměřit se na jinou skupinu zákazníků. Nebo udělat nějaký rituál.

SLUŽBY A CENÍK

Služba Doba trvání Sazba Cena
Úvodní konzultace 90 minut  4 000 Kč/hod. 6 000 Kč
Následná konzultace 60 minut 4 000 Kč/hod. 4 000 Kč
Konzultační balíček 3x 60 minut 3 500 Kč/hod. 10 500 Kč
Dlouhodobý mentoring 6 x 60 minut 3 000 Kč/hod. 18 000 Kč

Uvedené ceny jsou konečné. Nejsem plátce DPH. Cena balíčků platí při uhrazení celé částky předem.
Hodiny z balíčků nevyčerpané v uvedeném termínu propadají.

Úvodní konzultace (90 min.)

Pokud jsme se ještě nepotkali, první spolupráce začíná vždy úvodní konzultací. Za hodinu a půl většinou zvládneme odhalit základní příčiny vašich podnikatelských potíží a navrhnout první kroky k řešení.

Platí se na základě faktury po setkání. Teprve po úvodní konzultaci je možné zakoupit konzultační balíček nebo mentoring.

Konzultační balíček (3 hodiny)

Je ideální pro jednotlivé projekty, například když chcete sestavit marketingový plán, vymyslet strategii pro blog a sociální sítě, upravit stávající web, definovat zadání pro nové webové stránky nebo nastavit ceník.

Má podobu 3 samostatných hodin. Časový rozestup mezi setkáními je na vás. Balíček je potřeba vyčerpat do 3 měsíců od zakoupení.

Dlouhodobý mentoring (6 hodin)

Je vhodný, když si mezi prací pro klienty chcete vytvořit čas a prostor na svůj vlastní byznys. Kromě marketingu zahrnuje víc psychologie a osobního rozvoje.

Optimální frekvence setkání je jednou za 3 týdny až měsíc. V mezidobí se mnou můžete e-mailem řešit rychlá rozhodnutí. Balíček je potřeba vyčerpat do 6 měsíců od zakoupení.

JAK ČARUJI

Konzultace i mentoring probíhají většinou on-line přes aplikaci Zoom. Kdyby něco nefungovalo, máme v záloze telefon (zavolám já vám). Pokud se chcete sejít osobně, konzultace se koná na adrese Záluské 23, Praha 5. Vážím si vašeho času, proto jím nebudu plýtvat. Už první schůzka je placenou konzultací a hned od začátku budeme pracovat. Čas, který s vaším byznysem strávím před schůzkou, je zahrnut v ceně konzultace.

Z mých článků na blogu a referencí si můžete udělat představu, zda vám můj přístup bude vyhovovat. Pokud by se při konzultaci ukázalo, že tomu tak není, po 15 minutách schůzku přerušíme a nebudu vám nic účtovat. Z konzultace neposílám žádný písemný výstup. Pokud vás nebaví si dělat poznámky, můžete si celé sezení nahrát.

Chcete-li se na schůzku dobře připravit, doporučuji si vyplnit marketingový plán a alespoň den dopředu mi ho poslat. Šablonu s návodem ke stažení najdete tady. Pomůže také, když si uděláte test živlů.

Magdalena Čevelová

Nejspíš nejsem ta pravá:

 • Když hledáte někoho, kdo ten otravný marketing udělá za vás, nebo zázračnou reklamu, která vám rychle, levně a bezpracně přivede klienty.

 • Potřebujete-li napsat texty, vytvořit reklamu nebo řešit technické nastavení nástrojů, jako je PPC, SEO nebo reklama na Facebooku.

 • Když jste na úplném začátku a ještě přesně nevíte, co a komu vlastně chcete prodávat. V tom případě doporučuji začít kurzem Kořeny byznysu.

CO O MNĚ ŘÍKAJÍ KLIENTI

S Madlou jsem konzultoval některá klíčová rozhodnutí v mém podnikání. Moc se mi líbilo, jak dokázala skloubit podnikatelskou a marketingovou praxi s psychologií. Nebavili jsme se jen o penězích, ale hlavně o životě a štěstí. Hledali jsme cesty, které nebudou nejlepší jen pro firmu, ale i pro mě osobně. A právě proto ji mohu doporučit každému, kdo stojí před nějakým důležitým rozhodnutím, chce získat nadhled a hledá někoho, kdo by mu pomohl najít nové možnosti.

Jiří Rostecký, Mladypodnikatel.cz

Na setkávání s Madlou se pokaždé moc těším. Vždy je to příjemné, plodné, objevné společné tvoření. Moc mi pomáhá, že mi je parťákem, erudovaným odborníkem při strategickém rozhodování v mé firmě. Neskutečně si také užívám, jak trefně a s citem pracuje s tarotovými kartami. Otevřené srdce, nestrannost, přátelskost a profesionální přístup po všech stránkách celý dojem a výsledek jen umocňuje.

Irena Dutková, CK Duhový koník

Konzultace u Madly doporučuji kudy chodím. Fungují, myslím, na více rovinách. Za prvé jsem si už po pár sezeních ujasnila a lépe nacenila všechny své služby, za druhé mi začalo být v celém tom podnikání lehčeji a svobodněji.

Michaela Weikertová, copywriterka (která nepíše)

Freelancing je jako desetiboj. Kromě svého oboru musíte zvládat ještě dalších tisíc věcí a dobré rady mají cenu zlata. Ty Madliny skvěle sedly a měla jsem si je dopřát mnohem dříve. Do některých slepých uliček bych ani nenahlédla a ke svým cílům bych se blížila s větší lehkostí.

POPTÁVKA PORADENSTVÍ

Chcete se objednat na úvodní konzultaci? Vyberte si v kalendáři vhodné datum a pokračujte do rezervačního formuláře. Chcete-li se sejít osobně, napište to, prosím, do poznámky. Pokud nenajdete termín, který by vám vyhovoval, prosím, napište mi.
Máte-li za sebou úvodní konzultaci a chcete navázat balíčkem, tady si zarezervujte první termín. Stejný link platí pro následnou jednorázovou konzultaci. Fakturu vám vystavím až po setkání.