6MĚSÍČNÍ PODNIKATELSKÁ SKUPINA

Máte chuť pohnout se svým podnikáním dopředu? Hledáte místo, kde můžete bezpečně mluvit o svých podnikatelských úspěších i propadech a potkávat se pravidelně s lidmi, kteří to mají podobně? Byznys kruh je 6měsíční program pro volnonožce a živnostníky, pro které je podnikání cestou osobního rozvoje. Propojuje dohromady dva světy – podnikatelský a duchovní. Budeme pracovat s tarotovými kartami i tvrdými daty. Sledovat cashflow i naslouchat intuici. Měřit návštěvnost webů i dělat rituály. Meditovat i plánovat.

Program vám pomůže:

 • Získat větší sebejistotu a klid v podnikání.

 • Najít nový směr, nadšení a energii.

 • Definovat si záměr a určit strategii.

 • Potkat se s Duší vašeho podnikání.

 • Pochopit potřeby vašich ideálních klientů.

 • Být v podnikání víc sám/sama sebou.

 • Snáze zvládat překážky a nezdary.

 • Říct si o spravedlivou odměnu za práci.

 • Získat zpětnou vazbu a inspiraci.

 • Podpořit změny uvnitř i navenek.

JAK TO PROBÍHÁ

Podstatou programu je masterminding, sdílení a řízená diskuse. Pro účast ve skupině je nezbytné mít už rozjetý byznys, na kterém chcete pracovat. Témata se řídí potřebami účastníků a zahrnují jak podnikání, tak jeho návaznost na život a osobní rozvoj. Probereme třeba vize a cíle, zákazníky, cenotvorbu, podnikatelský mindset, osobní značku, web, či obsahový marketing. Kvůli atmosféře bezpečí a důvěry je potřeba, aby skupina byla stálá, tj. nelze docházet jen na jednotlivá setkání. Podpora a další komunikace mezi živými setkáními probíhá přes WhatsApp.

Každé setkání má tři součásti:

Přijďte si kruh vyzkoušet!

Formát je hodně specifický a nevyhovuje každému.
Proto než naskočíte do půlročního programu, podmínkou je
napřed absolvovat Byznys kruh na zkoušku.

TERMÍNY A DETAILY

Další běh bude probíhat od ledna do června 2024.

 • Rozsah: šest setkání po 3 hodinách, celkem 18 hodin
 • Termíny: 18. 1., 15. 2., 21. 3., 18. 3., 16. 5., 20. 6. 2024 (vždy třetí čtvrtek v měsíci)
 • Čas: 14 – 17 hodin
 • Volná místa: 5/6
 • Místo: on-line prostřednictvím aplikace ZOOM
 • Cena: 12 000 Kč (2000 Kč/setkání)
 • Kurzovné se platí najednou nebo ve dvou splátkách po 6500 Kč

REFERENCE ÚČASTNÍKŮ

Byznys kruh určitě doporučuju. Díky němu jsem získala nový pohled na své podnikání a udělala v něm plno drobných, ale důležitých změn k lepšímu. Moc fajn pro mě byla možnost sdílet byznysové věci se „spolužáky“, lidmi, kteří jsou na stejné lodi. A hlavně vedení Madly, její pragmatický a přitom citlivý přístup, zkušenosti i schopnost skvěle namíchat správné dávky byznysu a magie.

Kruh mi dal sebejistotu, víru v úspěch, úplně nový pohled na sebe a svou práci. Uvědomila jsem si, jaké hodnoty svým klientům přináším a jak mnoho ještě mohu nabídnout. Přehodnotila jsem koncepci své práce a začala vytvářet nové produkty, na které bych si dříve netroufla nebo by mě ani nenapadly. Již během programu bylo na mých výsledcích a financích vidět, jak se posouvám. Nemluvě o tom, jaký posun jsem udělala ve svém osobním životě. Bylo pro mne velice inspirující vidět, jak to mají v byznysu, ale i v životě, další ženy, protože ve své profesi jsem spíš osamělý běžec a nemám možnost srovnání. Velkým překvapením pro mne byly krátké řízené meditace na závěr, které mi vždy daly nečekané, ale velmi jasné odpovědi na mnohé mé otázky.

Zuzana Važanová, trenérka psů

V průběhu podnikání vyvstává spousta otázek, s nimiž si sami nevíte rady. V kruhu u Madly se sešla parta skvělých lidí ochotných si vzájemně pomoci. Ve skupině jsme probrali spoustu společných témat, ačkoli byl každý z nás z úplně jiného oboru.  Přispělo k tomu bezpochyby i Madlino výborné vedení a rady. Z každého setkání jsem si odnášela nějaký „aha“ moment, který mě posunul dále.

Ilona ČernochováIlona Černochová, realitní advokátka

Princip mastermind skupin je sám o sobě výborný. Máte možnost se ve skupině lidí, kteří jsou také na volné noze a často řeší podobné problémy jako vy, poradit o tom, s čím si ve svém podnikání zrovna nevíte rady. Můžete také radit ostatním. Ale Madla celý tenhle koncept dovádí k dokonalosti svým mentoringem, který je založen na dlouhodobém poctivém studiu problematiky a řadě let praxe. Jít k Madle do skupiny bylo asi to nejlepší rozhodnutí, které jsem loni ve svém podnikání udělala.

Mastermind skupina pod vedením Madly byla pro mě jedna z nejlepších zkušeností v podnikatelském světě. Po dobu šesti měsíců jsme se posouvaly vpřed, pracovaly na svém mindsetu, podnikatelských krocích, marketingu, cenotvorbě a dostávaly jsme zpětnou vazbu od dalších kolegů. Pro mě osobně byly nečekaně silné meditační techniky, které Madla používala na konci každého sezení. Je neuvěřitelné, kolik odpovědí máme v sobě. Stačí se jen správně zeptat. A to Madla umí. Madla je pro mě TOP marketingová čarodějnice.

Šárka Králíčková, Atlanta Akademie

Kruh u Madly mi dal prostor, kde jsem se nebála otevřít svá podnikatelská i osobní témata. Kolektiv byl opravdu skvělý! I když jsme každá podnikala v jiném oboru, zjistily jsme, že řešíme podobné věci. Vzájemně jsme se inspirovaly i povzbuzovaly, takže jsem ze setkání vždy odcházela s novou myšlenkou a energií své podnikání posunout. Děkuji odbornici i skvělé hostitelce Madle za příjemné vedení. Moc se mi líbily i společné meditace, které pro mě byly novým zážitkem a zdrojem dalších uvědomění. Vřele doporučuji dalším podnikatelům, kteří mají touhu sdílet a dělat pokroky.

Skvělý program pro každého freelancera, pro něhož je podnikání na volné noze zároveň cestou osobního rozvoje, který ví, že za úspěchem stojí správné nastavení mysli a za neúspěchem často vnitřní bloky, mnohdy s podnikáním nesouvisející. Přihlásila jsem se, protože jsem potřebovala překonat období zlomu, stagnace, najít nový směr a nové nadšení. Během šesti měsíců jsem rozložila své podnikání na několik součástí, podívala se, co je potřeba vylepšit, a opět vše poskládala zpátky. Bylo to pracné, někdy to bolelo, výsledek ale dával smysl a dodával novou energii. Konkrétní výsledky: mám zformulovanou vizi na další období, popsala jsem si ideálního zákazníka, ideální zakázky, zpracovala jsem nový ceník. Zjistila jsem, jak najít, co mě brzdí a blokuje, a jak se s tím vypořádat. Napsala jsem si texty na nový web a dozvěděla se spoustu cenných rad k osobnímu marketingu. Přišli noví klienti a můj průměrný měsíční příjem za poslední dva měsíce zdvojnásobil, což považuji za výsledek vylepšení podnikatelského záměru a lepšího nasměrování energie.

Madla stojí nohama na zemi a má k mému podnikání vždy postřehy, které ho navedou tím správným směrem.  To mi dávalo záruku, že si z každého setkání vždy odnesu praktické informace. Ještě důležitější je to, jak pracuje s podvědomým nastavením mysli, které má na podnikání stejně velký vliv jako informace. A možná ještě větší. Umožní vám totiž dělat změny nejen navenek, ale i uvnitř. Ne naoko, ale zásadní a hluboké. Každý podvečer byl obohacující mix podnikatelských strategií, magie a vnitřních AHA momentů. Myslím, že tento dar profesionality skloubené s magií má opravdu jenom Madla.

Absolvování půlročního kruhu bylo to nejlepší, co jsem pro své podnikání mohla udělat. Během 6 setkání jsme zpracovaly spoustu témat, které mi daly více sebejistoty a záměr, kudy se ubírat a jakým způsobem. Na mém podnikání to bylo brzy znát. Není to jen nudný marketing, s Madlou jsme se dostaly daleko hlouběji. Vnitřní nastavení, zvládání překážek, nalézání funkčních cest, kudy směrovat svou pozornost a podnikání. Skupinové meditace a rituály byly naprosto úžasné a silné. Podpora a vzájemné sdílení skupiny bylo skvělé. Pokud máte pocit, že jste ztracení v začarovaném lese podnikání, tak jako jsem to vnímala já, neváhejte. Dostanete se z něj totiž brzy ven!

V dnešní době je všude plno seminářů, knih, obecných rad, které vám říkají, jak by se to podnikání mělo dělat. Byla jsem tím vším hrozně zahlcená a zmatená. Díky skvěle vedenému kruhu u Madly jsem konečně pochopila, že mám podnikat tak, abych to byla já. Ujasnila jsem si, komu své služby chci prodávat, za kolik je chci prodávat, jak a kde se prezentovat, ale také co dělat nechci a kde být nechci, protože mi to bere energii a radost. Největším praktickou změnou bylo mé skokové zdražení, které vyřešilo spoustu dalších problémů, které se mi v podnikání začaly kupit. Musím říct, že je obrovská úleva nesnažit se napasovat do všech podnikatelských pouček. Díky setkávání se s dalšími podnikateli jsem si dokázala najít svou jedinečnou cestu.

Tereza Broschová, výživová poradkyně

Do skupiny jsem se přihlásila, protože jsem Madlu znala už z dřívějšího školení. Ani teď mě nezklamalo její odborné, ale současně velmi lidské vedení. Z půlročního setkávání jsem si odnesla spoustu tipů do svého podnikání. Začala jsem o něm taky hlouběji přemýšlet a dívat se na něj z jiných úhlů pohledu, než jsem byla zvyklá. Kruh mi pomohl pohnout s některými oblastmi a nabil mě  obohacující energií. Děkuji za to.

PŘIHLÁSIT SE DO PROGRAMU

Chcete se přidat do skupinky od ledna 2024?
Vyplňte, prosím, formulář. Brzy se vám ozvu.