KLUB AUTENTICKÉHO PODNIKÁNÍ

Máte rozjetý byznys, ve kterém chcete být samy sebou? Stavíte na autenticitě, intuici a hlasu vaší duše? Chybí vám občas bezpečný prostor pro sdílení s podobně naladěnými podnikatelkami? Chcete své podnikání dále rozvíjet, dozvídat se nové věci, a přitom inspirovat ostatní?

Právě pro vás jsem připravila on-line klub Duše byznysu. Sestává ze živých setkání na Zoomu a FB skupiny s mou osobní podporou. Je určený pro podnikatelky na volné noze a živnostnice, které u mě absolvovaly alespoň úvodní konzultaci nebo půlroční byznys kruh.

Co vám klub přinese

  • Podporu a souznění.

  • Možnost zeptat se na cokoli.

  • Bezpečný prostor pro sdílení.

  • Inspiraci a zpětnou vazbu.

  • Společnost podobně naladěných žen.

  • Osobní i podnikatelský rozvoj.

DALŠÍ VÝHODY PRO ČLENKY

JAK KLUB PROBÍHÁ

Každý měsíc vás čekají dvě živá on-line setkání: jeden webinář na konkrétní téma a jedna meditace, malý rituál nebo výklad Tarotu. Vše se koná ve skupině cca 20 účastnic přes aplikaci Zoom, vždy od 18 nejvýše do 20 hodin. Můžete se těšit na neokoukané hosty a zajímavá témata.
Na každém setkání bude prostor pro odpovědi na vaše otázky nebo sdílení. Když nestihnete živé setkání, můžete si ho potom pustit ze záznamu. K dispozici jsou také všechny záznamy z minulých běhů Duše byznysu od září 2022.
Před každým setkáním dostanete e-mail s upozorněním a odkazem pro připojení. Mezi setkáními poběží skupina na Facebooku, kde můžete pokládat otázky, získat zpětnou vazbu, diskutovat s ostatními i (v rozumné míře) nabízet své kurzy a další služby.

Alena Hanušová pro vás na každý měsíc připraví astrologické představení energie období a tipy, jak tuto energii využít pro růst a prosperitu podnikání. Také vám bude ve skupině k dispozici pro případné otázky.

Na meditace nepotřebujete nic, na rituály svíčku, případně další pomůcky, které včas upřesním. Všechno najdete doma, v přírodě, nebo to snadno pořídíte v běžných obchodech.

Program podzim 2023

Všechna setkání se konají na ZOOMu od 18 do max. 20 hodin. Na každém je prostor pro otázky nebo sdílení.

CENA ČLENSTVÍ

Jednorázové členství na jeden měsíc stojí 2 000 Kč.
Při platbě celého programu zaplatíte:
v září 6 000 Kč (5 měsíců), v říjnu 5 500 Kč (4 měsíce)
v listopadu 4 500 Kč (3 měsíce), v prosinci 3 500 Kč (2 měsíce).

REFERENCE ÚČASTNIC

Klub Duše byznysu je pro mě super program. Vyhovuje mi on-line forma i možnost pustit si záznam, když nestihnu živý průběh. Přináší mi spoustu inspirace v podobě wow efektů. A také pocitu vnitřní rovnováhy. Vyhovuje mi kombinace přednášek a rituálů se sdílením v uzavřené skupině.

Zuzana BartůškováZuzana Bartůšková, BKP Finance

Duše byznysu je inspirativní bezpečné prostředí, kde mám možnost nahlédnout do podnikání ostatních a také se dostat do hloubky v tom vlastním. Madla nám všem ukazuje nové úhly a způsoby, jak můžeme o podnikání přemýšlet. To mi pomáhá profesně růst. Jako bonus vnímám rituály. Ty jsou pojaté tak, že i když nejsem spirituálně založená, přijdou mi přínosné a pomáhají mi přemýšlet o intuici, tradicích a sebedůvěře.

V klubu Duše byznysu nalézám pocity souznění s ostatními podnikatelkami. Baví mě bavit se o společných problémech a o nápadech, jak je řešit. Vnímám vzájemnou sounáležitost, podporu, pochopení, laskavost. Moc jsou mi blízké společné meditace a imaginace. Dokáží mě dostat do zcela nových sfér mé duše.

Markéta CebrovskáMarkéta Cebrovská, advokátka

Klub Duše byznysu pro mě pojí přirozenou potřebu ženy jít do hloubky a mít kromě praktického základu k otázkám podnikání i možnost spirituálního přesahu, akceptaci toho nehmotného, možná i magického, co silně ovlivňuje náš život… za mě geniální kombinace, děkuji.

Madly Klub Duše byznysu je pro mě bezpečné a milé místo v moři internetových skupin a klubů. Mohu se tu zeptat a sdílet svoje podnikatelské trable a dostanu na ně zpětnou vazbu z více pohledů.

Duše byznysu je místo, kde se můžu potkat se zajímavými a stejně naladěnými podnikateli. Sdílet své myšlenky a požádat o zpětnou vazbu na své projekty. Oceňuji možnost poslechnout si inspirativní hosty a nahlédnout do různých témat podnikání. Společné rituály pomáhají revizi, uvědomění si mé cesty a posunu podnikání zas o kousek dál. Doporučuji všem, kdo nechtějí být na své podnikání sami.

Podnikat a pracovat v souladu s duší je mojí zásadní životní potřebou. Pokud to máte podobně, jistě víte, že vyladit aktivity byznysu a osobní autenticity není vždycky snadné, a že už není vůbec snadné tyhle jemnosti prakticky nastavit do efektivních kroků a nadto je vést k uskutečnění. Já osobně jsem v Duši byznysu pro tyhle moje byznysové jemnosti našla nejen příjemný, ale zároveň velice solidní prostor. Je plný užitečných podnětů a aktivit, inspirujícího i podporujícího propojení s podobně naladěnými a podnikajícími ženami. A s kouzelnickou hůlkou skvělé Madly je to ve výsledku fakt čarodějně vyladěný marketing!

Klub Duše byznysu je pro mě vždy laskavým zastavením pro mé podnikání. Samotnou mě překvapuje jeho milý dosah. V současné době cítím lehkost a větší radost a jistotu v rozhodování kudy a kam.

Ludmila KotalíkováLudmila Kotalíková, aromaterapeutka

Příjemná setkání, která okoření vaše podnikání pozorností, kterou věnujete sami sobě.

PŘIHLÁŠKA

Do programu se lze připojit kdykoli během jeho konání.
Chcete-li být součástí, prosím, formulář.