KLUB AUTENTICKÉHO MARKETINGU

Máte rozjetý byznys, ve kterém chcete být sami sebou? Stavíte na autenticitě, intuici a hlasu vaší duše? Chybí vám občas prostor pro sdílení s podobně naladěnými podnikateli? Chcete své podnikání dále rozvíjet, dozvídat se nové věci, a přitom inspirovat ostatní?

Právě pro vás jsem připravila on-line klub Duše byznysu. Sestává z živých setkání na Zoomu, FB skupiny a dalšího obsahu. Je určený pro volnonožce, živnostníky a majitele malých firem, kteří u mě absolvovali alespoň jednu konzultaci nebo byznys kruh.

Co vám klub přinese

  • Podporu a souznění.

  • Možnost zeptat se na cokoli.

  • Bezpečný prostor pro sdílení.

  • Inspiraci a zpětnou vazbu.

  • Společnost podobně naladěných lidí.

  • Osobní i podnikatelský rozvoj.

DALŠÍ VÝHODY PRO ČLENY

JAK BUDE KLUB PROBÍHAT

Každý měsíc vás čekají dvě živá on-line setkání. Jeden webinář na konkrétní téma a jeden rituál Kola roku nebo meditace. Vše se koná ve skupině cca 30 účastníků přes aplikaci Zoom, vždy od 17 do 19 hodin. Můžete se těšit na neokoukané hosty a zajímavá témata. Po webináři následuje skupinový mentoring, po meditaci či rituálu sdílení.

Před každým setkáním dostanete e-mail s upozorněním a odkazem pro připojení. Mezi setkáními poběží skupina na Facebooku, kde sdílím tipy a materiály k tématu. Ve skupině můžete pokládat otázky, diskutovat s ostatními i (v rozumné míře) nabízet své kurzy a další služby.

Na meditace nepotřebujete nic, na rituály svíčku, případně další pomůcky, které včas upřesním. Všechno najdete doma v kuchyni, v přírodě, nebo to levně a snadno pořídíte v běžných obchodech.

Program jaro 2023

Všechny webináře, rituály i meditace se konají od 17 do 19 hodin.

CENA PROGRAMU

Klubový příspěvek činí 1000 Kč/měsíc. Platí se vždy na tři měsíce dopředu.

REFERENCE ÚČASTNÍKŮ

Klub Duše byznysu je pro mě super program. Vyhovuje mi on-line forma i možnost pustit si záznam, když nestihnu živý průběh. Přináší mi spoustu inspirace v podobě wow efektů. A také pocitu vnitřní rovnováhy. Vyhovuje mi kombinace přednášek a rituálů se sdílením v uzavřené skupině.

Zuzana BartůškováZuzana Bartůšková, BKP Finance

Duše byznysu je inspirativní bezpečné prostředí, kde mám možnost nahlédnout do podnikání ostatních a také se dostat do hloubky v tom vlastním. Madla nám všem ukazuje nové úhly a způsoby, jak můžeme o podnikání přemýšlet. To mi pomáhá profesně růst. Jako bonus vnímám rituály. Ty jsou pojaté tak, že i když nejsem spirituálně založená, přijdou mi přínosné a pomáhají mi přemýšlet o intuici, tradicích a sebedůvěře.

V klubu Duše byznysu nalézám pocity souznění s ostatními podnikatelkami. Baví mě bavit se o společných problémech a o nápadech, jak je řešit. Vnímám vzájemnou sounáležitost, podporu, pochopení, laskavost. Moc jsou mi blízké společné meditace a imaginace. Dokáží mě dostat do zcela nových sfér mé duše.

Markéta CebrovskáMarkéta Cebrovská, advokátka

Klub Duše byznysu pro mě pojí přirozenou potřebu ženy jít do hloubky a mít kromě praktického základu k otázkám podnikání i možnost spirituálního přesahu, akceptaci toho nehmotného, možná i magického, co silně ovlivňuje náš život… za mě geniální kombinace, děkuji.

Madly Klub Duše byznysu je pro mě bezpečné a milé místo v moři internetových skupin a klubů. Mohu se tu zeptat a sdílet svoje podnikatelské trable a dostanu na ně zpětnou vazbu z více pohledů.

Duše byznysu je místo, kde se můžu potkat se zajímavými a stejně naladěnými podnikateli. Sdílet své myšlenky a požádat o zpětnou vazbu na své projekty. Oceňuji možnost poslechnout si inspirativní hosty a nahlédnout do různých témat podnikání. Společné rituály pomáhají revizi, uvědomění si mé cesty a posunu podnikání zas o kousek dál. Doporučuji všem, kdo nechtějí být na své podnikání sami.

Podnikat a pracovat v souladu s duší je mojí zásadní životní potřebou. Pokud to máte podobně, jistě víte, že vyladit aktivity byznysu a osobní autenticity není vždycky snadné, a že už není vůbec snadné tyhle jemnosti prakticky nastavit do efektivních kroků a nadto je vést k uskutečnění. Já osobně jsem v Duši byznysu pro tyhle moje byznysové jemnosti našla nejen příjemný, ale zároveň velice solidní prostor. Je plný užitečných podnětů a aktivit, inspirujícího i podporujícího propojení s podobně naladěnými a podnikajícími ženami. A s kouzelnickou hůlkou skvělé Madly je to ve výsledku fakt čarodějně vyladěný marketing!

Klub Duše byznysu je pro mě vždy laskavým zastavením pro mé podnikání. Samotnou mě překvapuje jeho milý dosah. V současné době cítím lehkost a větší radost a jistotu v rozhodování kudy a kam.

Ludmila KotalíkováLudmila Kotalíková, aromaterapeutka

Příjemná setkání, která okoření vaše podnikání pozorností, kterou věnujete sami sobě.

PŘIHLÁŠKA

Do aktuálního běhu už se není možné přidat. Příští bude od 1. 4. do 30. 6. 2023.
Chcete být jeho součástí? Vyplňte, prosím, formulář.