KLUB AUTENTICKÉHO MARKETINGU

Máte rozjetý byznys, ve kterém chcete být sami sebou? Stavíte na autenticitě, intuici a hlasu vaší duše? Chybí vám občas prostor pro sdílení s podobně naladěnými podnikateli? Chcete své podnikání dále rozvíjet, dozvídat se nové věci, a přitom inspirovat ostatní?

Právě pro vás jsem připravila on-line klub Duše byznysu, který bude sestávat z živých setkání na Zoomu, FB skupiny a dalšího obsahu. Je určený pro volnonožce, živnostníky a majitele malých firem, kteří u mě absolvovali alespoň jednu úvodní konzultaci.

Formát jsem se rozhodla vyzkoušet na první tříměsíční období od 1. 9. do 30. 11. 2022. Když bude fungovat, navážeme na další 3 měsíce.

Co vám klub přinese

  • Podporu a souznění.

  • Možnost zeptat se na cokoli.

  • Bezpečný prostor pro sdílení.

  • Inspiraci a zpětnou vazbu.

  • Společnost podobně naladěných lidí.

  • Osobní i podnikatelský rozvoj.

DALŠÍ VÝHODY PRO ČLENY

JAK BUDE KLUB PROBÍHAT

Každý měsíc vás budou čekat dvě živá on-line setkání. Jeden webinář na konkrétní téma a jeden rituál Kola roku nebo meditace. Vše se bude konat v malé skupině přes aplikaci Zoom. Můžete se těšit na neokoukané hosty a zajímavá témata. K webináři vždy bude skupinový mentoring, k meditaci či rituálu sdílení.

Mezi setkáními poběží skupina na Facebooku, kde budu sdílet články, tipy na knihy a další zajímavé materiály k tématu. Ve skupině můžete pokládat otázky, diskutovat s ostatními i (v rozumné míře) nabízet své kurzy a další služby.

Na začátku každého měsíce dostanete e-mail se shrnutím všeho, co v klubu proběhlo a proběhne. A navíc astrologickou předpověď pro oblast byznysu z pera Kláry Konicarové (Astropsychologie.cz).

Na meditace nepotřebujete nic, na rituály svíčku, případně další pomůcky, které včas upřesním. Všechno najdete doma v kuchyni, nebo levně a snadno pořídíte v běžných obchodech.

Program prvního běhu

CENA PROGRAMU

Klubový příspěvek činí 1000 Kč/měsíc. Platí se vždy na tři měsíce dopředu.

PŘIHLÁŠKA

Chcete se přihlásit do klubu? Vyplňte, prosím, formulář.
Uzávěrka přihlášek do prvního běhu je 31. srpna 2022.