KLUB AUTENTICKÉHO MARKETINGU

Máte rozjetý byznys, ve kterém chcete být sami sebou? Stavíte na autenticitě, intuici a hlasu vaší duše? Chybí vám občas prostor pro sdílení s podobně naladěnými podnikateli? Chcete své podnikání dále rozvíjet, dozvídat se nové věci, a přitom inspirovat ostatní?

Právě pro vás jsem připravila on-line klub Duše byznysu. Sestává z živých setkání na Zoomu, FB skupiny a dalšího obsahu. Je určený pro volnonožce, živnostníky a majitele malých firem, kteří u mě absolvovali alespoň jednu konzultaci nebo byznys kruh.

Další běh se bude konat od 1. 1. do 31. 3. 2023. Hlásit se můžete do konce prosince.

Co vám klub přinese

  • Podporu a souznění.

  • Možnost zeptat se na cokoli.

  • Bezpečný prostor pro sdílení.

  • Inspiraci a zpětnou vazbu.

  • Společnost podobně naladěných lidí.

  • Osobní i podnikatelský rozvoj.

DALŠÍ VÝHODY PRO ČLENY

JAK BUDE KLUB PROBÍHAT

Každý měsíc vás čekají dvě živá on-line setkání. Jeden webinář na konkrétní téma a jeden rituál Kola roku nebo meditace. Vše se koná ve skupině cca 30 účastníků přes aplikaci Zoom, vždy od 18 do 20 hodin. Můžete se těšit na neokoukané hosty a zajímavá témata. Po webináři následuje skupinový mentoring, po meditaci či rituálu sdílení.

Před každým setkáním dostanete e-mail s upozorněním a odkazem pro připojení. Mezi setkáními poběží skupina na Facebooku, kde sdílím tipy a materiály k tématu. Ve skupině můžete pokládat otázky, diskutovat s ostatními i (v rozumné míře) nabízet své kurzy a další služby.

Na meditace nepotřebujete nic, na rituály svíčku, případně další pomůcky, které včas upřesním. Všechno najdete doma v kuchyni, v přírodě, nebo to levně a snadno pořídíte v běžných obchodech.

Program zima 2023

CENA PROGRAMU

Klubový příspěvek činí 1000 Kč/měsíc. Platí se vždy na tři měsíce dopředu.

REFERENCE ÚČASTNÍKŮ

Klub Duše byznysu je pro mě super program. Vyhovuje mi on-line forma i možnost pustit si záznam, když nestihnu živý průběh. Přináší mi spoustu inspirace v podobě wow efektů. A také pocitu vnitřní rovnováhy. Vyhovuje mi kombinace přednášek a rituálů se sdílením v uzavřené skupině.

Zuzana BartůškováZuzana Bartůšková, BKP Finance

Duše byznysu je inspirativní bezpečné prostředí, kde mám možnost nahlédnout do podnikání ostatních a také se dostat do hloubky v tom vlastním. Madla nám všem ukazuje nové úhly a způsoby, jak můžeme o podnikání přemýšlet. To mi pomáhá profesně růst. Jako bonus vnímám rituály. Ty jsou pojaté tak, že i když nejsem spirituálně založená, přijdou mi přínosné a pomáhají mi přemýšlet o intuici, tradicích a sebedůvěře.

V klubu Duše byznysu nalézám pocity souznění s ostatními podnikatelkami. Baví mě bavit se o společných problémech a o nápadech, jak je řešit. Vnímám vzájemnou sounáležitost, podporu, pochopení, laskavost. Moc jsou mi blízké společné meditace a imaginace. Dokáží mě dostat do zcela nových sfér mé duše.

Markéta CebrovskáMarkéta Cebrovská, advokátka

Klub Duše byznysu pro mě pojí přirozenou potřebu ženy jít do hloubky a mít kromě praktického základu k otázkám podnikání i možnost spirituálního přesahu, akceptaci toho nehmotného, možná i magického, co silně ovlivňuje náš život… za mě geniální kombinace, děkuji.

Madly Klub Duše byznysu je pro mě bezpečné a milé místo v moři internetových skupin a klubů. Mohu se tu zeptat a sdílet svoje podnikatelské trable a dostanu na ně zpětnou vazbu z více pohledů.

Duše byznysu je místo, kde se můžu potkat se zajímavými a stejně naladěnými podnikateli. Sdílet své myšlenky a požádat o zpětnou vazbu na své projekty. Oceňuji možnost poslechnout si inspirativní hosty a nahlédnout do různých témat podnikání. Společné rituály pomáhají revizi, uvědomění si mé cesty a posunu podnikání zas o kousek dál. Doporučuji všem, kdo nechtějí být na své podnikání sami.

Podnikat a pracovat v souladu s duší je mojí zásadní životní potřebou. Pokud to máte podobně, jistě víte, že vyladit aktivity byznysu a osobní autenticity není vždycky snadné, a že už není vůbec snadné tyhle jemnosti prakticky nastavit do efektivních kroků a nadto je vést k uskutečnění. Já osobně jsem v Duši byznysu pro tyhle moje byznysové jemnosti našla nejen příjemný, ale zároveň velice solidní prostor. Je plný užitečných podnětů a aktivit, inspirujícího i podporujícího propojení s podobně naladěnými a podnikajícími ženami. A s kouzelnickou hůlkou skvělé Madly je to ve výsledku fakt čarodějně vyladěný marketing!

Klub Duše byznysu je pro mě vždy laskavým zastavením pro mé podnikání. Samotnou mě překvapuje jeho milý dosah. V současné době cítím lehkost a větší radost a jistotu v rozhodování kudy a kam.

Ludmila KotalíkováLudmila Kotalíková, aromaterapeutka

Příjemná setkání, která okoření vaše podnikání pozorností, kterou věnujete sami sobě.

PŘIHLÁŠKA

Máte zájem se přidat od ledna 2023? Vyplňte, prosím, formulář.