PŮLROČNÍ PODNIKATELSKÁ SKUPINA

Máte chuť pohnout se svým podnikáním dopředu? Hledáte místo, kde můžete bezpečně mluvit o svých podnikatelských úspěších i propadech a potkávat se pravidelně s lidmi, kteří to mají podobně? Byznys kruh je 6měsíční program pro majitele malých firem, volnonožce a živnostníky, pro které je podnikání cestou osobního rozvoje. Propojuje dohromady dva světy – podnikatelský a duchovní. Budeme pracovat s tarotovými kartami i tvrdými daty. Sledovat cashflow i naslouchat intuici. Měřit návštěvnost webů i dělat rituály. Meditovat i plánovat.

Program vám pomůže:

 • Získat větší sebejistotu a klid v podnikání.

 • Najít nový směr, nové nadšení a novou energii.

 • Definovat si záměr, nastavit cíle a určit strategii.

 • Ujasnit si, co vám říká duše vašeho podnikání.

 • Naladit se na potřeby vašich ideálních zákazníků.

 • Být v podnikání spokojenější a víc sám/sama sebou.

 • Snáze zvládat překážky, nezdary a období útlumu.

 • Upravit ceny a říct si o spravedlivou odměnu za svou práci.

 • Získat nový úhel pohledu, zpětnou vazbu a inspiraci.

 • Podpořit změny uvnitř i navenek.

JAK TO PROBÍHÁ

Podstatou programu je sdílení a řízená diskuse. Není to kurz ani přednáška. Pro účast ve skupině je nezbytné mít už rozjetý konkrétní byznys, na kterém chcete pracovat. Probíraná témata se řídí potřebami účastníků, zahrnují jak byznys, tak život a osobní rozvoj. Kvůli atmosféře bezpečí a důvěry je potřeba, aby skupina byla stálá, tj. nelze docházet jen na jednotlivá setkání. Pokud se jednoho setkání nemůžete zúčastnit, je možné si ho nahradit na jednorázovém setkání (s jinou skupinou). Po celý půlrok budeme v kontaktu také v uzavřené skupině na Facebooku, kde průběžně radím, reaguji a odpovídám na otázky účastníků.

Každé setkání má tři součásti:

Chcete si kruh vyzkoušet?

Nebo nárazově probrat nějaké téma ze své podnikatelské praxe?
Vyberte si termín a přihlaste se na jednorázové setkání.
Pořádám je on-line pravidelně každé dva měsíce.

Rezervovat termín

TERMÍNY A DETAILY

Další skupinu otevřu od ledna 2022.

 • Rozsah:  šest setkání po 3 hodinách, celkem 18 hodin
 • Termíny: 24. 1., 28. 2., 28. 3., 25. 4., 23. 5., 20. 6. (pondělky)
 • Čas: 17 – 20 hodin
 • Volná místa: 3/6
 • Místo: on-line prostřednictvím aplikace ZOOM
 • Cena: 12 000 Kč (2000 Kč/setkání)

Kurzovné se platí najednou nebo ve dvou splátkách. Pokud po prvním setkání zjistíte, že to není váš šálek čaje, předplatbu vám vrátím. Tato možnost platí jen mezi prvním a druhým setkáním.

REFERENCE ÚČASTNÍKŮ

Kruh mi dal sebejistotu, víru v úspěch, úplně nový pohled na sebe a svou práci. Uvědomila jsem si, jaké hodnoty svým klientům přináším a jak mnoho ještě mohu nabídnout. Přehodnotila jsem koncepci své práce a začala vytvářet nové produkty, na které bych si dříve netroufla nebo by mě ani nenapadly. Již během programu bylo na mých výsledcích a financích vidět, jak se posouvám. Nemluvě o tom, jaký posun jsem udělala ve svém osobním životě. Bylo pro mne velice inspirující vidět, jak to mají v byznysu, ale i v životě, další ženy, protože ve své profesi jsem spíš osamělý běžec a nemám možnost srovnání. Velkým překvapením pro mne byly krátké řízené meditace na závěr, které mi vždy daly nečekané, ale velmi jasné odpovědi na mnohé mé otázky.

Zuzana Važanová, trenérka psů

Absolvování půlročního kruhu bylo to nejlepší, co jsem pro své podnikání mohla udělat. Během 6 setkání jsme zpracovaly spoustu témat, které mi daly více sebejistoty a záměr, kudy se ubírat a jakým způsobem. Na mém podnikání to bylo brzy znát. Není to jen nudný marketing, s Madlou jsme se dostaly daleko hlouběji. Vnitřní nastavení, zvládání překážek, nalézání funkčních cest, kudy směrovat svou pozornost a podnikání. Skupinové meditace a rituály byly naprosto úžasné a silné. Podpora a vzájemné sdílení skupiny bylo skvělé. Pokud máte pocit, že jste ztracení v začarovaném lese podnikání, tak jako jsem to vnímala já, neváhejte. Dostanete se z něj totiž brzy ven!

V dnešní době je všude plno seminářů, knih, obecných rad, které vám říkají, jak by se to podnikání mělo dělat. Byla jsem tím vším hrozně zahlcená a zmatená. Díky skvěle vedenému kruhu u Madly jsem konečně pochopila, že mám podnikat tak, abych to byla já. Ujasnila jsem si, komu své služby chci prodávat, za kolik je chci prodávat, jak a kde se prezentovat, ale také co dělat nechci a kde být nechci, protože mi to bere energii a radost. Největším praktickou změnou bylo mé skokové zdražení, které vyřešilo spoustu dalších problémů, které se mi v podnikání začaly kupit. Musím říct, že je obrovská úleva nesnažit se napasovat do všech podnikatelských pouček. Díky setkávání se s dalšími podnikateli jsem si dokázala najít svou jedinečnou cestu.

Tereza Broschová, výživová poradkyně

Princip mastermind skupin je sám o sobě výborný. Máte možnost se ve skupině lidí, kteří jsou také na volné noze a často řeší podobné problémy jako vy, poradit o tom, s čím si ve svém podnikání zrovna nevíte rady. Můžete také radit ostatním. Ale Madla celý tenhle koncept dovádí k dokonalosti svým mentoringem, který je založen na dlouhodobém poctivém studiu problematiky a řadě let praxe. Jít k Madle do skupiny bylo asi to nejlepší rozhodnutí, které jsem loni ve svém podnikání udělala.

Mastermind skupina pod vedením Madly byla pro mě jedna z nejlepších zkušeností v podnikatelském světě. Po dobu šesti měsíců jsme se posouvaly vpřed, pracovaly na svém mindsetu, podnikatelských krocích, marketingu, cenotvorbě a dostávaly jsme zpětnou vazbu od dalších kolegů. Pro mě osobně byly nečekaně silné meditační techniky, které Madla používala na konci každého sezení. Je neuvěřitelné, kolik odpovědí máme v sobě. Stačí se jen správně zeptat. A to Madla umí. Madla je pro mě TOP marketingová čarodějnice.

Šárka Králíčková, Atlanta Akademie

Skvělý program pro každého freelancera, pro něhož je podnikání na volné noze zároveň cestou osobního rozvoje, který ví, že za úspěchem stojí správné nastavení mysli a za neúspěchem často vnitřní bloky, mnohdy s podnikáním nesouvisející. Přihlásila jsem se, protože jsem potřebovala překonat období zlomu, stagnace, najít nový směr a nové nadšení. Během šesti měsíců jsem rozložila své podnikání na několik součástí, podívala se, co je potřeba vylepšit, a opět vše poskládala zpátky. Bylo to pracné, někdy to bolelo, výsledek ale dával smysl a dodával novou energii. Konkrétní výsledky: mám zformulovanou vizi na další období, popsala jsem si ideálního zákazníka, ideální zakázky, zpracovala jsem nový ceník. Zjistila jsem, jak najít, co mě brzdí a blokuje, a jak se s tím vypořádat. Napsala jsem si texty na nový web a dozvěděla se spoustu cenných rad k osobnímu marketingu. Přišli noví klienti a můj průměrný měsíční příjem za poslední dva měsíce zdvojnásobil, což považuji za výsledek vylepšení podnikatelského záměru a lepšího nasměrování energie.

Madla stojí nohama na zemi a má k mému podnikání vždy postřehy, které ho navedou tím správným směrem.  To mi dávalo záruku, že si z každého setkání vždy odnesu praktické informace. Ještě důležitější je to, jak pracuje s podvědomým nastavením mysli, které má na podnikání stejně velký vliv jako informace. A možná ještě větší. Umožní vám totiž dělat změny nejen navenek, ale i uvnitř. Ne naoko, ale zásadní a hluboké. Každý podvečer byl obohacující mix podnikatelských strategií, magie a vnitřních AHA momentů. Myslím, že tento dar profesionality skloubené s magií má opravdu jenom Madla.

V průběhu podnikání vyvstává spousta otázek, s nimiž si sami nevíte rady. V kruhu u Madly se sešla parta skvělých lidí ochotných si vzájemně pomoci. Ve skupině jsme probrali spoustu společných témat, ačkoli byl každý z nás z úplně jiného oboru.  Přispělo k tomu bezpochyby i Madlino výborné vedení a rady. Z každého setkání jsem si odnášela nějaký „aha“ moment, který mě posunul dále.

Ilona ČernochováIlona Černochová, realitní advokátka

Kruh u Madly mi dal prostor, kde jsem se nebála otevřít svá podnikatelská i osobní témata. Kolektiv byl opravdu skvělý! I když jsme každá podnikala v jiném oboru, zjistily jsme, že řešíme podobné věci. Vzájemně jsme se inspirovaly i povzbuzovaly, takže jsem ze setkání vždy odcházela s novou myšlenkou a energií své podnikání posunout. Děkuji odbornici i skvělé hostitelce Madle za příjemné vedení. Moc se mi líbily i společné meditace, které pro mě byly novým zážitkem a zdrojem dalších uvědomění. Vřele doporučuji dalším podnikatelům, kteří mají touhu sdílet a dělat pokroky.

Do skupiny jsem se přihlásila, protože jsem Madlu znala už z dřívějšího školení. Ani teď mě nezklamalo její odborné, ale současně velmi lidské vedení. Z půlročního setkávání jsem si odnesla spoustu tipů do svého podnikání. Začala jsem o něm taky hlouběji přemýšlet a dívat se na něj z jiných úhlů pohledu, než jsem byla zvyklá. Kruh mi pomohl pohnout s některými oblastmi a nabil mě  obohacující energií. Děkuji za to.

PŘIHLÁSIT SE DO PROGRAMU

Máte zájem být součástí příští skupiny (tj. od ledna 2022)? Vyplňte, prosím, přihlášku. Brzy se vám ozvu.