On-line kurz základů marketingu

Začínáte s podnikáním? Máte dobrý nápad a nejste si jistí, jestli má šanci uspět na trhu? Nebo už váš byznys nějakou dobu funguje, ale nejste spokojeni s výsledky a vlastně jste nikdy nedělali žádný systematický marketing? Videokurz Kouzelné podnikání vám pomůže začít.

V šesti lekcích vás naučí vše potřebné k tomu, abyste mohli uvést na trhu úspěšný produkt nebo službu, nebo rozjet smysluplný byznys. Pokud stojíte na startovní čáře a řešíte, co prodávat a kde vzít první zákazníky, doporučuji napřed absolvovat videokurz a teprve potom přijít na osobní konzultaci.

Studovat můžete svým tempem, v pohodlí domova a tehdy, kdy na to máte čas a náladu. Přihlášením do kurzu získáte neomezený přístup na dobu jednoho roku. Pokud do 14 dnů od zakoupení zjistíte, že to není váš šálek čaje, vrátím vám peníze. Přesné podmínky se dočtete zde.

Reference

Kurz má Madla Čevelová moc hezky zpracovaný. Líbilo se mi, že každá lekce má jak teoretickou, tak praktickou rovinu, takže jsem nejenom pasivně přijímala informace, ale zároveň jsem byla nucena přemýšlet a aplikovat je na své podnikání. A musím říct, že jsem se při sledování některých lekcí opravdu bavila.
Andrea Grigerová, lektorka MS Excel
Program vnímám jako potřebný celek nezbytných informací pro začátek podnikání. Videa jsou vtipně pojatá, aktivizující. Vyplnění čarolistů mi pomohlo odhalit skryté souvislosti. Zároveň mi program ukázal možné zdroje úspěchu: možnosti vlastního potenciálu a způsoby cesty nejen k smyslu(plnému) podnikání, ale taky radosti a spokojenosti.
Petra Fejtková

Chcete získat ty správné zákazníky a začít konečně prodávat? Kouzelné podnikání vás naučí potřebné základy.

Koupit videokurz

Cílová skupina

Program videokurzu

Videokurz sestává ze šesti modulů. Každý obsahuje jedno 20 – 30minutové video, kde vám vysvětlím základní souvislosti. Dále jeden kouzelný pracovní list neboli čarolist, který vám umožní aplikovat získané vědomosti přímo na vaše podnikání. Chybět nebude ani malý test znalostí a seznam dalších článků a literatury, které si k tématu lekce můžete přečíst.

Za 1800 Kč získáte 2,5 hodiny videa, 6 pracovních listů a 2 bonusy, které vám pomohou nastartovat úspěšné podnikání.

Koupit videokurz