Zaklínadla

/Zaklínadla
Zaklínadla 2017-07-15T19:27:47+00:00

Máte malou firmu nebo jste na volné noze? Na téhle stránce najdete užitečná zaklínadla, neboli bezplatné zdroje a nástroje, které vám pomohou podnikat úspěšně a s radostí.

Kalkulátor hodinové sazby

Chcete-li správně nastavit cenu svých služeb, potřebujete znát minimální hodinovou sazbu, za kterou si můžete dovolit pracovat. Spočítejte si ji pomocí jednoduchého interaktivního kalkulátoru. Bere v úvahu osobní i firemní náklady i vaši ideální představu o čase, který chcete denně věnovat práci.

Jít na kalkulátor

Marketingový plán

Marketingový plán je jednoduchý dokument, který na jednom místě přehledně shrnuje všechny marketingové aktivity na jeden rok. Ale především je to magické zaklínadlo, nástroj, který vám pomůže nastavit si podnikání podle vlastních představ. Stáhněte si jednoduchou šablonu, podle níž marketingový plán sestavíte snadno a rychle. Jako mávnutím kouzelného proutku…

Jít na marketingový plán

Živlová typologie

Oheň, voda, země a vzduch provázejí lidstvo už tisíce let. Co to má společného s marketingem? Překvapivě hodně. U každého člověka jeden živel (nebo kombinace dvou) převažuje nad ostatními. A právě z převažujícího živlu se dá vycházet při výběru marketingových nástrojů, nastavení podnikatelské strategie nebo cest účinných k oslovení zákazníků. Vyzkoušejte si test živlů  a zjistěte, jak živlovou typologii využít i pro vaše podnikání.

Jít na živlovou typologii

Slovníček pojmů

Marketing je plný cizích slov, zkratek a nesrozumitelných výrazů. Chcete se v nich vyznat? Najděte si jednotlivé výrazy v přehledném, abecedně řazeném slovníčku pojmů.

Jít na slovníček pojmů

Citáty o marketingu

Máte rádi citáty? Nechte se inspirovat vybranými výroky podnikatelů, spisovatelů, blogerů, celebrit a dalších autorů o marketingu, produktivitě, psychologii a podnikání.

Jít na citáty o podnikání

Marketingová kouzla

Chcete dostávat upozornění na aktuální články z blogu, nové produkty, užitečné odkazy, tipy na knihy a další informace pro marketing drobných podnikatelů? Objednejte si měsíční zpravodaj Marketingová kouzla přímo do vašeho e-mailu.

Jít na zpravodaj