BYZNYS A SPIRITUALITA. SPOLEČNĚ

Máte chuť pohnout se svým podnikáním dopředu? Posunout ho na novou úroveň? Být ve svém byznysu více sami sebou? Chcete získat podporu, zpětnou vazbu a novou inspiraci? Hledáte místo, kde můžete bezpečně mluvit o svých podnikatelských úspěších i propadech a potkávat se pravidelně s lidmi, kteří to mají podobně? Pro majitele malých firem, volnonožce a živnostníky, pro které je podnikání cestou osobního rozvoje, otevírám pravidelné podnikatelské kruhy. Kromě toho pořádám jednorázová setkání, kde si můžete formát skupiny nezávazně vyzkoušet, nebo přijít řešit aktuální otázky ze své podnikatelské praxe. Kruhy propojují dohromady oba světy. Podnikatelský a duchovní. Budeme pracovat s tarotovými kartami i tvrdými daty. Sledovat cashflow i naslouchat intuici. Měřit návštěvnost webů i dělat rituály. Meditovat i plánovat.

Podstatou programu je sdílení a řízená diskuse.

Není to kurz ani přednáška v klasickém slova smyslu. Pro účast ve skupině je nezbytné mít už rozjetý konkrétní byznys, na kterém chcete pracovat. Probereme témata, jako je podnikatelský mindset, cenotvorba, ideální zákazník, značka, plány a cíle, obsahový a on-line marketing i mnohá další.

Ke sdílení a kontinuální podpoře v mezidobí mezi setkáními bude sloužit uzavřená skupina na Facebooku, ve které pravidelně reaguji a odpovídám na otázky účastníků.

Kvůli atmosféře bezpečí a důvěry je potřeba, aby skupina byla stálá. Tj. nelze docházet jen na jednotlivá setkání. Pokud se jednoho setkání nemůžete zúčastnit, je možné si ho nahradit v rámci Mastermindu na zkoušku (s jinou skupinou).

Na každém setkání zažijete:

  1. Masterminding. S ostatními členy skupiny proberete konkrétní věci ze své praxe. Získáte podporu, nové nápady i zpětnou vazbu.
  2. Mentoring. Vaše téma vám zasadím do kontextu, doplním odborné tipy, praktické zkušenosti i odkazy na další zdroje.
  3. Meditaci. Zakončíme malým společným rituálem nebo řízenou meditací. Rituály mají vztah k probíranému tématu a pomáhají lépe uvést změny do života.

Chcete si kruh vyzkoušet?

Vyberte si termín a přijďte na nezávazné ukázkové setkání. Pořádám je pravidelně buď osobně v Praze, nebo on-line.
REZERVOVAT

TERMÍNY A DETAILY

Půlroční cyklus osobních setkání v Praze 5-Jinonicích, od září 2020 do února 2021.
V případě zájmu skupiny lze program prodloužit o další 4 setkání až do června 2021.

  • Rozsah:  6 setkání po 3 hodinách vždy jednou měsíčně, celkem 18 hodin (30 hodin v případě prodloužení)
  • Termíny: středy 16. září, 14. října, 11. listopadu, 16. prosince 2020, 13. ledna, 17. února 2021 , případné prodloužení 17. března, 14. dubna, 12. května a 16. června 2021
  • Čas: 17 – 20 hodin
  • Počet účastníků: max. 8
  • Místo: Záluské 23, Praha 5 (10 min. od metra B-Jinonice)
  • K dispozici bude: káva, čaj, voda a malé občerstvení
  • Cena: 12 000 Kč (2000 Kč/setkání), prodloužení + 6000 Kč

Celá částka se platí předem. Pokud po prvním setkání zjistíte, že to není váš šálek čaje, předplatbu vám vrátím. Tato možnost platí jen mezi prvním a druhým setkáním. V případě krizové situace se osobní setkání mohou převést do on-line podoby. Další podnikatelský kruh otevřu od ledna 2021.

REFERENCE ÚČASTNÍKŮ

Absolvování půlročního mastermindu bylo to nejlepší, co jsem pro své podnikání mohla udělat. Během 6 setkání jsme zpracovaly spoustu témat, které mi daly více sebejistoty a záměr, kudy se ubírat a jakým způsobem. Na mém podnikání to bylo brzy znát. Není to jen nudný marketing, s Madlou jsme se dostaly daleko hlouběji. Vnitřní nastavení, zvládání překážek, nalézání funkčních cest, kudy směrovat svou pozornost a podnikání. Skupinové meditace a rituály byly naprosto úžasné a silné. Podpora a vzájemné sdílení skupiny bylo skvělé. Pokud máte pocit, že jste ztracení v začarovaném lese podnikání, tak jako jsem to vnímala já, neváhejte. Dostanete se z něj totiž brzy ven!

Po mastermindu jsem se rozhlížela už nějakou dobu. A i když jsem z Brna, oslovila mne právě nabídka Madly. Proč? Protože z předchozích konzultací s ní jsem věděla, že je zkušený profík, stojí nohama na zemi a má k mému podnikání vždy postřehy, které ho navedou tím správným směrem.  To mi dávalo záruku, že si z každého setkání vždy odnesu praktické informace. Ještě důležitější je to, jak pracuje s podvědomým nastavením mysli, které má na podnikání stejně velký vliv jako informace. A možná ještě větší. Umožní vám totiž dělat změny nejen navenek, ale i uvnitř. Ne naoko, ale zásadní a hluboké. Každý podvečer byl obohacující mix podnikatelských strategií, magie a vnitřních AHA momentů. Myslím, že tento dar profesionality skloubené s magií má opravdu jenom Madla.

Mastermindová skupina u Madly mi dala prostor, kde jsem se nebála otevřít svá podnikatelská i osobní témata. Kolektiv byl opravdu skvělý! I když jsme každá podnikala v jiném oboru, zjistily jsme, že řešíme podobné věci. Vzájemně jsme se inspirovaly i povzbuzovaly, takže jsem ze setkání vždy odcházela s novou myšlenkou a energií své podnikání posunout. Děkuji odbornici i skvělé hostitelce Madle za příjemné vedení. Moc se mi líbily i společné meditace, které pro mě byly novým zážitkem a zdrojem dalších uvědomění. Vřele doporučuji dalším podnikatelům, kteří mají touhu sdílet a dělat pokroky.

Do mastermindové skupiny jsem se přihlásila, protože jsem Madlu znala už z dřívějšího školení. Ani teď mě nezklamalo její odborné, ale současně velmi lidské vedení. Z půlročního setkávání jsem si odnesla spoustu tipů do svého podnikání. Začala jsem o něm taky hlouběji přemýšlet a dívat se na něj z jiných úhlů pohledu, než jsem byla zvyklá. Mastermind mi pomohl pohnout s některými oblastmi a nabil mě  obohacující energií. Děkuji za to.

Skvělý program pro každého freelancera, pro něhož je podnikání na volné noze zároveň cestou osobního rozvoje, který ví, že za úspěchem stojí správné nastavení mysli a za neúspěchem často vnitřní bloky, mnohdy s podnikáním nesouvisející. Přihlásila jsem se, protože jsem potřebovala překonat období zlomu, stagnace, najít nový směr a nové nadšení. Během šesti měsíců jsem rozložila své podnikání na několik součástí, podívala se, co je potřeba vylepšit, a opět vše poskládala zpátky. Bylo to pracné, někdy to bolelo, výsledek ale dával smysl a dodával novou energii. Konkrétní výsledky: mám zformulovanou vizi na další období, popsala jsem si ideálního zákazníka, ideální zakázky, zpracovala jsem nový ceník. Zjistila jsem, jak najít, co mě brzdí a blokuje, a jak se s tím vypořádat. Napsala jsem si texty na nový web a dozvěděla se spoustu cenných rad k osobnímu marketingu. Přišli noví klienti a můj průměrný měsíční příjem za poslední dva měsíce zdvojnásobil. Výkyvy příjmů sice k volné noze patří, ale tento pozitivní výkyv považuji za výsledek mastermindu – vylepšení podnikatelského záměru, lepšího nasměrování energie.

Princip mastermind skupin je sám o sobě výborný. Máte možnost se ve skupině lidí, kteří jsou také na volné noze a často řeší podobné problémy jako vy, poradit o tom, s čím si ve svém podnikání zrovna nevíte rady. Můžete také radit ostatním. Ale Madla celý tenhle koncept dovádí k dokonalosti svým mentoringem, který je založen na dlouhodobém poctivém studiu problematiky a řadě let praxe. Jít k Madle do mastermindu bylo asi to nejlepší rozhodnutí, které jsem loni ve svém podnikání udělala.

Mastermind mi dal sebejistotu, víru v úspěch, úplně nový pohled na sebe a svou práci. Uvědomila jsem si, jaké hodnoty svým klientům přináším a jak mnoho ještě mohu nabídnout. Přehodnotila jsem koncepci své práce a začala vytvářet nové produkty, na které bych si dříve netroufla nebo by mě ani nenapadly. Již během kurzu bylo na mých výsledcích a financích vidět, jak se posouvám. Nemluvě o tom, jaký posun jsem udělala ve svém osobním životě. Bylo pro mne velice inspirující vidět, jak to mají v byznysu, ale i v životě, další ženy, protože ve své profesi jsem spíš osamělý běžec a nemám možnost srovnání. Velkým překvapením pro mne byly krátké řízené meditace na závěr, které mi vždy daly nečekané, ale velmi jasné odpovědi na mnohé mé otázky.

Zuzana Važanová, trenérka psů

Mastermind skupina pod vedením Madly byla pro mě jedna z nejlepších zkušeností v podnikatelském světě. Po dobu šesti měsíců jsme se posouvaly vpřed, pracovaly na svém mindsetu, podnikatelských krocích, marketingu, cenotvorbě a dostávaly jsme zpětnou vazbu od dalších kolegů. Pro mě osobně byly nečekaně silné meditační techniky, které Madla používala na konci každého sezení. Je neuvěřitelné, kolik odpovědí máme v sobě. Stačí se jen správně zeptat. A to Madla umí. Madla je pro mě TOP marketingová čarodějnice.

Šárka Králíčková, Atlanta Akademie

V dnešní době je všude plno seminářů, knih, obecných rad, které vám říkají, jak by se to podnikání mělo dělat. Byla jsem tím vším hrozně zahlcená a zmatená. Díky skvěle vedenému mastermindu u Madly jsem konečně pochopila, že mám podnikat tak, abych to byla já. Ujasnila jsem si, komu své služby chci prodávat, za kolik je chci prodávat, jak a kde se prezentovat, ale také co dělat nechci a kde být nechci, protože mi to bere energii a radost. Největším praktickou změnou bylo mé skokové zdražení, které vyřešilo spoustu dalších problémů, které se mi v podnikání začaly kupit. Musím říct, že je obrovská úleva nesnažit se napasovat do všech podnikatelských pouček. Díky setkávání se s dalšími podnikateli jsem si dokázala najít svou jedinečnou cestu.

Tereza Broschová, výživová poradkyně

PŘIHLÁSIT SE DO PROGRAMU

Máte zájem být součástí příští skupiny? Vyplňte, prosím, přihlášku. Brzy se vám ozvu.