Chcete pohnout se svým podnikáním dopředu? Cítíte se na volné noze trochu sami? Chybí vám podpora a zpětná vazba? Hledáte místo, kde můžete bezpečně mluvit o svých podnikatelských potížích a potkat se s lidmi, kteří to mají podobně?

Pravidelně každý půlrok otevírám v Praze mastermindingovou skupinu pro volnonožce a majitele malých firem. Kromě toho pořádám jednorázová setkání, kde si můžete masterminding vyzkoušet, nebo přijít řešit aktuální otázky ze své podnikatelské praxe.

Na každém setkání zažijete 3 věci:

  1. Mentoring. Probereme jedno byznysové téma. Čeká vás například Plánování a vize, Ideální zákazník, Osobní značka, Podnikatelský mindset, Cenotvorba a peníze, Perfekcionismus a impostor syndrom, Konkurence, Strach nebo Obsahový marketing. Výběr témat bude záležet na účastnících skupiny.
  2. Masterminding. Několik členů skupiny bude mít možnost probrat konkrétní věci ze své praxe a od ostatních získat podporu, praktické tipy i feedback. (Co je masterminding, se dočtete stručně tady nebo obsáhleji tady.)
  3. Rituál. Zakončíme malým společným rituálem nebo řízenou meditací. Rituály mají vztah k probíranému tématu a pomáhají lépe uvést změny do života.

Mezi jednotlivými setkáními bude ke sdílení mezi účastníky sloužit tajná skupina na Facebooku.

přihlásit se na ukázku
Chcete si napřed vyzkoušet, jestli vám formát skupiny bude vyhovovat? Vyberte si ze 3 termínů a přijďte na ukázkové setkání.
přihlásit se na ukázku

Byznys a spiritualita. Společně.

Mastermind kruhy jsou určeny pro majitele malých firem a volnonožce, pro které je podnikání cestou osobního rozvoje. Propojuje dohromady oba světy. Podnikatelský a duchovní. Budeme pracovat s tarotovými kartami i tvrdými daty. Sledovat cashflow i naslouchat intuici. Meditovat i plánovat.

Podstatou programu je sdílení a řízená diskuse. Tj. není to kurz ani přednáška v klasickém slova smyslu. Pro účast ve skupině je dobré, máte-li už rozjetý konkrétní byznys, na kterém chcete pracovat.

Kvůli atmosféře bezpečí a důvěry je potřeba, aby skupina byla stálá. Tj. nelze docházet jen na jednotlivá setkání. Pokud se jednoho setkání nemůžete zúčastnit, je možné si ho nahradit v rámci Mastermindu na zkoušku (s jinou skupinou).

Reference účastníků

Po skupince na Mastermind jsem se rozhlížela už nějakou dobu. A i když jsem z Brna, oslovila mne právě nabídka Madly. Proč? Protože z předchozích konzultací s ní jsem věděla, že je zkušený profík, stojí nohama na zemi a má k mému podnikání vždy postřehy, které ho nasměrují tím správným směrem.  To mi dávalo záruku, že si z každého setkání vždy odnesu praktické informace. Nyní, po půl roce, můžu říct, že ještě důležitější je to, jak pracuje s podvědomým nastavením mysli, které má na podnikání stejně velký vliv jako informace. A možná ještě větší. Umožní vám totiž dělat změny nejen navenek, ale i uvnitř. Ne naoko, ale zásadní a hluboké. Každý podvečer byl obohacující mix podnikatelských strategií, magie a vnitřních AHA momentů. Myslím, že tento dar profesionality skloubené s magií má opravdu jenom Madla.

Mastermind skupina pod vedením Madly byla pro mě jedna z nejlepších zkušeností v podnikatelském světě. Po dobu šesti měsíců jsme se posouvaly vpřed, pracovaly na svém mindsetu, podnikatelských krocích, marketingu, cenotvorbě a dostávaly jsme zpětnou vazbu od dalších kolegů. Pro mě osobně byly nečekaně silné meditační techniky, které Madla používala na konci každého sezení. Je neuvěřitelné, kolik odpovědí máme v sobě. Stačí se jen správně zeptat. A to Madla umí. Pokud mi to čas dovolí, ráda budu jezdit dál. Stop. Já přece řídím svůj čas a priority. A pracovat s nejlepšími ve svém oboru je pro mě priorita. Těším se na další půlrok. Madla je pro mě TOP marketingová čarodějnice.

Šárka Králíčková, Atlanta Akademie

Mastermind mi dal sebejistotu, víru v úspěch, úplně nový pohled na sebe a svou práci. Uvědomila jsem si, jaké hodnoty svým klientům přináším a jak mnoho ještě mohu nabídnout. Přehodnotila jsem koncepci své práce a začala vytvářet nové produkty, na které bych si dříve netroufla nebo by mě ani nenapadly. Již během kurzu bylo na mých výsledcích a financích vidět, jak se posouvám. Nemluvě o tom, jaký posun jsem udělala ve svém osobním životě. Bylo pro mne velice inspirující vidět, jak to mají v byznysu, ale i v životě, další ženy, protože ve své profesi jsem spíš osamělý běžec a nemám možnost srovnání. Velkým překvapením pro mne byly krátké řízené meditace na závěr, které mi vždy daly nečekané, ale velmi jasné odpovědi na mnohé mé otázky.

Zuzana Važanová, trenérka psů

Skvělý kurz pro každého freelancera, pro něhož je podnikání na volné noze zároveň cestou osobního rozvoje, který ví, že za úspěchem stojí správné nastavení mysli a za neúspěchem často vnitřní bloky, mnohdy s podnikáním nesouvisející. Přihlásila jsem se, protože jsem potřebovala překonat období zlomu, stagnace, najít nový směr a nové nadšení. Během šesti měsíců jsem rozložila své podnikání na několik součástí, podívala se, co je potřeba vylepšit, a opět vše poskládala zpátky. Bylo to pracné, někdy to bolelo, výsledek ale dával smysl a dodával novou energii. Konkrétní výsledky: mám zformulovanou vizi na další období, popsala jsem si ideálního zákazníka, ideální zakázky, zpracovala jsem si nový ceník. Zjistila jsem, jak najít, co mě brzdí a blokuje, a jak se s tím vypořádat. Napsala jsem si texty na nový web a dozvěděla se spoustu cenných rad k osobnímu marketingu. Přišli noví klienti a můj průměrný měsíční příjem za poslední dva měsíce trvání kurzu se oproti prvním 4 měsícům roku zdvojnásobil. Výkyvy příjmů sice k volné noze patří, ale tento pozitivní výkyv považuji za výsledek kurzu – vylepšení podnikatelského záměru, lepšího nasměrování energie.

Absolvování půlročního mastermindu bylo to nejlepší, co jsem pro své podnikání mohla udělat. Během šesti setkání jsme zpracovaly spoustu témat, které mi daly více sebejistoty a záměr, kudy se ubírat a jakým způsobem. Na mém podnikání to bylo brzy znát. Není to jen nudný marketing, s Madlou jsme se dostaly daleko hlouběji. Vnitřní nastavení, zvládání překážek, nalézání funkčních cest, kudy směrovat svou pozornost a podnikání. Skupinové meditace a rituály byly naprosto úžasné a silné. Podpora a vzájemné sdílení skupiny bylo skvělé. Pokud máte pocit, že jste ztracení v začarovaném lese podnikání, tak jako jsem to vnímala já, neváhejte. Dostanete se z něj totiž brzy ven!

Praktické informace

Skupina od ledna 2020 už je naplněná. Další otevřu od září 2020. 

Termíny: 8. 1. , 12. 2., 11. 3., 8. 4., 13. 5., 3. 6. 2020 (vždy se jedná o středy co nejblíže úplňku)

Čas: 17 – 20 hodin

Rozsah:  6 setkání po 3 hodinách vždy jednou měsíčně, celkem 18 hodin

Počet účastníků: max. 9

Místo: Záluské 23, Praha 5 (10 min. od metra B-Jinonice)

K dispozici bude: káva, čaj, voda a malé občerstvení

Cena: 6000 Kč za celý cyklus (platí se předem).

Přihlásit se do programu

Skupina od ledna 2020 už je naplněná. Další otevřu v září 2020. Máte-li předběžný zájem o zařazení do zářijové skupiny, prosím, vyplňte formulář.