Byznys a spiritualita. Společně.

Chcete pohnout se svým podnikáním dopředu? Cítíte se na volné noze trochu sami? Chybí vám podpora a zpětná vazba? Hledáte místo, kde můžete bezpečně mluvit o svých podnikatelských potížích a potkat se s lidmi, kteří to mají podobně?

Od září 2019 otevírám v Praze dvě paralelní 6měsíční podnikatelské skupiny pro maximálně 8 účastníků. Jedná se o 6 setkání po 3 hodinách vždy jednou měsíčně, celkem 18 hodin.

Každé setkání se bude skládat ze tří částí:

  1. Mentoring. Probereme jedno téma. Postupně vás čeká Plánování a vize, Ideální zákazník, Osobní značka, Podnikatelský mindset, Cenotvorba a peníze nebo Obsahový marketing.
  2. Masterminding. Několik členů skupiny bude mít možnost probrat konkrétní věci ze své praxe a od ostatních získat podporu, praktické tipy i feedback.
  3. Rituál. Zakončíme malým společným rituálem nebo řízenou meditací. Rituály mají vztah k probíranému tématu a pomáhají lépe uvést změny do života.

Mezi jednotlivými setkáními bude ke sdílení mezi účastníky sloužit tajná skupina na Facebooku.

Po skupince na Mastermind jsem se rozhlížela už nějakou dobu. A i když jsem z Brna, oslovila mne právě nabídka Madly. Proč? Protože z předchozích konzultací s ní jsem věděla, že je zkušený profík, stojí nohama na zemi a má k mému podnikání vždy postřehy, které ho nasměrují tím správným směrem.  To mi dávalo záruku, že si z každého setkání vždy odnesu praktické informace. Nyní, po půl roce, můžu říct, že ještě důležitější je to, jak pracuje s podvědomým nastavením mysli, které má na podnikání stejně velký vliv jako informace. A možná ještě větší. Umožní vám totiž dělat změny nejen navenek, ale i uvnitř. Ne naoko, ale zásadní a hluboké. Každý podvečer byl obohacující mix podnikatelských strategií, magie a vnitřních AHA momentů. Myslím, že tento dar profesionality skloubené s magií má opravdu jenom Madla.

Mastermind skupina pod vedením Madly byla pro mě jedna z nejlepších zkušeností v podnikatelském světě. Po dobu šesti měsíců jsme se posouvaly vpřed, pracovaly na svém mindsetu, podnikatelských krocích, marketingu, cenotvorbě a dostávaly jsme zpětnou vazbu od dalších kolegů. Pro mě osobně byly nečekaně silné meditační techniky, které Madla používala na konci každého sezení. Je neuvěřitelné, kolik odpovědí máme v sobě. Stačí se jen správně zeptat. A to Madla umí.Pokud mi to čas dovolí, ráda budu jezdit dál. Stop. Já přece řídím svůj čas a priority. A pracovat s nejlepšími ve svém oboru je pro mě priorita. Těším se na další půlrok. Madla je pro mě TOP marketingová čarodějnice.

Šárka Králíčková, Atlanta Akademie

Mastermind mi dal sebejistotu, víru v úspěch, úplně nový pohled na sebe a svou práci. Uvědomila jsem si, jaké hodnoty svým klientům přináším a jak mnoho ještě mohu nabídnout. Přehodnotila jsem koncepci své práce a začala vytvářet nové produkty, na které bych si dříve netroufla nebo by mně ani nenapadly. Již během kurzu bylo na mých výsledcích a financích vidět, jak se posouvám. Nemluvě o tom, jaký posun jsem udělala ve svém osobním životě.

Bylo pro mne velice inspirující vidět, jak to mají v byznysu, ale i v životě, další ženy, protože ve své profesi jsem spíš osamělý běžec a nemám možnost srovnání. Velkým překvapením pro mne byly krátké řízené meditace na závěr, které mi vždy daly nečekané, ale velmi jasné odpovědi na mnohé mé otázky.

Líbil se mi měsíční rozestup mezi setkáními. Je to ideální čas na zažití si nových informací a jejich aplikaci do praxe. Madla setkání skvěle usměrňovala, aby se v diskuzi dostalo na každou z nás.
Zuzana Važanová, trenérka psů

Skvělý kurz pro každého freelancera, pro něhož je podnikání na volné noze zároveň cestou osobního rozvoje, který ví, že za úspěchem stojí správné nastavení mysli a za neúspěchem často vnitřní bloky, mnohdy s podnikáním nesouvisející. Přihlásila jsem se, protože jsem potřebovala překonat období zlomu, stagnace, najít nový směr a nové nadšení. Během šesti měsíců jsem rozložila své podnikání na několik součástí, podívala se, co je potřeba vylepšit, a opět vše poskládala zpátky. Bylo to pracné, někdy to bolelo, výsledek ale dával smysl a dodával novou energii. Konkrétní výsledky: mám zformulovanou vizi na další období, popsala jsem si ideálního zákazníka, ideální zakázky, zpracovala jsem si nový ceník. Zjistila jsem, jak najít, co mě brzdí a blokuje, a jak se s tím vypořádat. Napsala jsem si texty na nový web a dozvěděla se spoustu cenných rad k osobnímu marketingu. Přišli noví klienti a můj průměrný měsíční příjem za poslední dva měsíce trvání kurzu se oproti prvním 4 měsícům roku zdvojnásobil. Výkyvy příjmů sice k volné noze patří, ale tento pozitivní výkyv považuji za výsledek kurzu – vylepšení podnikatelského záměru, lepšího nasměrování energie.

Absolvování Čarování v podnikání bylo to nejlepší, co jsem pro své podnikání mohla udělat. Během šesti setkání jsme zpracovaly spoustu témat, které mi daly více sebejistoty a záměr, kudy se ubírat a jakým způsobem. Na mém podnikání to bylo brzy znát.

Není to jen nudný marketing, s Madlou jsme se dostaly daleko hlouběji. Vnitřní nastavení, zvládání překážek, nalézání funkčních cest, kudy směrovat svou pozornost a podnikání. Skupinové meditace a rituály byly naprosto úžasné a silné. Podpora a vzájemné sdílení skupiny bylo skvělé.

Pokud máte pocit, že jste ztracení v začarovaném lese podnikání, tak jako jsem to vnímala já, neváhejte. Dostanete se z něj totiž brzy ven!

Program je určen pro majitele malých firem a volnonožce, pro které je podnikání cestou osobního rozvoje. Propojuje dohromady oba světy. Podnikatelský a duchovní. Budeme pracovat s tarotovými kartami i tvrdými daty. Sledovat cashflow i naslouchat intuici. Meditovat i plánovat.

Podstatou programu je sdílení a řízená diskuse. Tj. není to kurz ani přednáška v klasickém slova smyslu. Pro účast ve skupině je dobré, máte-li už rozjetý konkrétní byznys, na kterém chcete pracovat.

přihlásit se na ukázku
Chcete si napřed vyzkoušet, jestli vám formát skupiny bude vyhovovat? Vyberte si ze 3 termínů a přijďte na ukázkové setkání.
přihlásit se na ukázku

Praktické informace:

Termíny:

  • Úterní skupina – vždy 2. úterý v měsíci (10. 9., 8. 10., 12. 11., 10. 12. 2019, 14. 1., 11. 2. 2020)
  • Středeční skupina – vždy 3. středa v měsíci (18. 9., 16. 10., 20. 11., 18. 12. 2019, 15. 1., 19. 2. 2020)

Čas: 17 – 20 hodin

Místo: Záluské 23, Praha 5, metro B-Jinonice 10 minut pěší chůze, parkování v boční ulici

K dispozici: káva, čaj, voda a malé občerstvení

Cena: 1000 Kč za setkání při platbě na místě, nebo 4800 za celý cyklus při platbě předem. Kvůli bezpečné atmosféře ve skupině je potřeba, aby byla stálá, tj. nelze docházet jen na jednotlivá setkání.

Aktuální info: Obě skupiny jsou v tuto chvíli naplněné včetně náhradníků. Můžete se ale zaregistrovat do některé z dalších skupin, které otevřu od ledna.