ŽIVÉ KURZY

On-line kurzy formou e-mailu s mojí podporou ve Facebook skupině,
probíhají vždy v konkrétním termínu.

Ženy-láska-peníze

ŽENY-LÁSKA-PENÍZE

Peníze jsou těžké téma pro většinu žen. Není divu – ve škole se systematicky neučíme finanční gramotnosti a od rodičů mnohdy přebíráme nefunkční vzory. V podnikání si pak účtujeme minimální ceny, nebo se zastavíme na určité úrovni příjmu, kterou se nám dlouhodobě nedaří překročit.

On-line kurz pro ženy-podnikatelky vám pomůže prozkoumat vaše finanční bloky a naladit se na energii peněz a hojnosti. Společně se podíváme na to, co vám brání si říct zákazníkům o peníze. S pomocí malých úkolů, řízených imaginací a dalších technik změníte svůj vztah k penězům a pustíte k sobě hojnost. Kurz bude probíhat prostřednictvím e-mailů s mojí podporou ve FB skupině od 10. do 20. října 2022.

CHCI LEPŠÍ VZTAH K PENĚZŮM
Jarní detox byznysu

JARNÍ DETOX BYZNYSU

Snažíte se už dlouho zbavit lenosti v podnikání? V tomhle 12denním on-line kurzu ji konečně naplno využijete. Na začátku jara společně očistíme vaše podnikání od věcí, které vám nedělají radost a zbytečně vás brzdí na cestě k úspěchu. Projdeme vaše produkty, klienty i marketingové nástroje. Ujasníte si, co je pro váš byznys nezbytné, a co můžete s klidným svědomím propustit.

Kurz se bude konat od 8. do 19. 3. 2023 prostřednictvím e-mailů a s mojí podporou ve FB skupině. Na každý den připadne troška teorie, ale hlavně praktické úkoly, díky nimž si reálně očistíte podnikání od zbytečností, které vám jen ubírají čas a energii. Ve výsledku se vám bude podnikat lehčeji a radostněji.

CHCI SI ZJEDNODUŠIT BYZNYS

SAMOSTUDIUM

Kurzy v členské sekci, které můžete procházet kdykoli vlastním tempem,
přístup získáte okamžitě po zakoupení.

Kořeny byznysu

KOŘENY BYZNYSU

Aby byla rostlina zdravá, potřebuje zdravé kořeny. O podnikání platí to samé. Tenhle kurz vám pomůže si takové kořeny vytvořit. Je pro vás, pokud právě začínáte podnikat nebo o tom uvažujete. Ale bude se vám hodit, i když na úplném začátku nejste, ale váš byznys stále nevydělává.

Provede vás vším, co k úspěšnému začátku potřebujete. Ujasníte si, v čem podnikat, na jaké zákazníky chcete cílit, i jak si nastavit cenu. Vysvětlí vám, jak zadat nebo vytvořit webové stránky, nebo jaké marketingové nástroje se vám vyplatí využít.

CHCI DOBŘE ZAČÍT PODNIKAT
Cenotvorba ve službách

CENOTVORBA VE SLUŽBÁCH

Cenotvorba je pro řadu živnostníků a volnonožců těžké téma. Především proto, že je úzce spojená s vlastní hodnotou, takže vyvolává spoustu strachů a dalších emocí. V kurzu Cenotvorba ve službách se zaměříme na to, jak si správně nastavit cenu služeb, jak si ji obhájit před zákazníkem a jak si umět říct o peníze. Řešit budeme také minimální hodinovou sazbu, intuitivní pricing i jak zdražovat.

Kurz, do kterého získáte přístup okamžitě po zaplacení, obsahuje téměř 2 hodiny videa. Komentované prezentace jsou rozděleny na 7 témat. Studovat můžete vlastním tempem, přístup k materiálům v členské sekci budete mít 12 měsíců od zakoupení.

CHCI ZVLÁDNOUT CENOTVORBU
Živly v podnikání

ŽIVLY V PODNIKÁNÍ

Oheň, voda, země a vzduch. 4 živly už od nepaměti řídí různé procesy v přírodě. A využít je lze i v moderním marketingu a podnikání. Kurz vám představí základní principy živlové typologie, i různé postupy a metody, jak ji využít konkrétně ve vašem podnikání. Poznáte charakteristiky ohně, vody, země a vzduchu a naučíte se je rozpoznat u sebe i u druhých lidí. Podle živlů si budete umět vybírat marketingové nástroje i volit účinné postupy, jak oslovit vaše zákazníky.

Kurz, do kterého získáte přístup okamžitě po zaplacení, obsahuje téměř 2 hodiny obsahu. Komentované prezentace jsou rozděleny na 14 kapitol. Studovat můžete vlastním tempem, přístup k materiálům v členské sekci budete mít 12 měsíců od zakoupení.

CHCI BÝT VE SVÉM ŽIVLU
Marketingový plán prakticky

MARKETINGOVÝ PLÁN
PRAKTICKY A MAGICKY

Marketingový plán je něco jako magické zaklínadlo, které vám umožní nastavit si podnikání podle vlastních představ. Kurz vás v 9 videích provede jeho sestavením. Vysvětlí, k čemu jsou dobré jednotlivé kolonky a co přesně do nich vyplnit, abyste se neztratili ani nezahltili. Pomůže vám sestavit účinnou strategii konkrétně pro vaše podnikání.

Kurz obsahuje 80 minut videa, natočeného formou komentovaných prezentací, a jednu řízenou imaginaci. Přístup získáte okamžitě po zaplacení. Studovat můžete vlastním tempem, přístup k materiálům v členské sekci budete mít 12 měsíců od zakoupení.

CHCI UMĚT PLÁNOVAT

ČLENSKÝ KLUB

Klub autentického marketingu, sestává z členské sekce,
pravidelných on-line setkání a diskusní skupiny na Facebooku.

Duše byznysu

DUŠE BYZNYSU

Máte rozjetý byznys, ve kterém chcete být sami sebou? Stavíte na autenticitě, intuici a hlasu vaší duše? Chybí vám občas prostor pro sdílení s podobně naladěnými podnikateli? Chcete své podnikání dále rozvíjet, dozvídat se nové věci, a přitom inspirovat ostatní?

Právě pro vás jsem připravila on-line klub, který bude sestávat z živých setkání na Zoomu, FB skupiny a dalšího obsahu. Je určený pro volnonožce, živnostníky a majitele malých firem, kteří u mě absolvovali alespoň jednu úvodní konzultaci.

První běh bude probíhat od 1. 9. do 30. 11. 2022.

CHCI BÝT ČLENEM KLUBU