ON-LINE KURZY A BYZNYS KRUHY

Pro volnonožce a živnostníky pravidelně pořádám různé kurzy a podnikatelská setkání. Konají se buď on-line, nebo osobně v Praze. Aktuálně nabízím tři evergreen kurzy s okamžitým přístupem a Byznys kruhy – půlroční nebo jednorázové podnikatelské skupiny.

Byznys kruh

BYZNYS KRUHY

Pro volnonožce a majitele malých firem, pro které je podnikání součástí osobního rozvoje, pořádám pravidelné byznys kruhy. Na každém zažijete tři věci: masterminding (skupinové řešení problémů a otázek z praxe), mentoring a krátkou meditaci, která vám pomůže uvést změny do praxe.

Kruhy jsou dvojího druhu: půlroční, kde se v bezpečné atmosféře schází stále stejná skupina, a jednorázová, kam může po přihlášení přijít kdokoli. Vše probíhá on-line prostřednictvím aplikace Zoom. Maximální kapacita je vždy 6 lidí, aby se všichni dostali ke slovu. Setkání se konají ve všední dny kromě pátku od 17 do 20 hodin.

CHCI VĚDĚT VÍC O KRUHU
Cenotvorba ve službách

CENOTVORBA VE SLUŽBÁCH

Cenotvorba je pro řadu živnostníků a volnonožců těžké téma. Především proto, že je úzce spojená s vlastní hodnotou, takže vyvolává spoustu strachů a dalších emocí. V kurzu Cenotvorba ve službách se zaměříme na to, jak si správně nastavit cenu služeb, jak si ji obhájit před zákazníkem a jak si umět říct o peníze. Řešit budeme také minimální hodinovou sazbu, intuitivní pricing i jak zdražovat.

Kurz, do kterého získáte přístup okamžitě po zaplacení, obsahuje téměř 2 hodiny videa. Komentované prezentace jsou rozděleny na 7 témat. Studovat můžete vlastním tempem, přístup k materiálům v členské sekci budete mít 12 měsíců od zakoupení.

CHCI ZVLÁDNOUT CENOTVORBU
Marketingový plán prakticky

MARKETINGOVÝ PLÁN PRAKTICKY

Marketingový plán je něco jako magické zaklínadlo, které vám umožní nastavit si podnikání podle vlastních představ. Kurz vás v 9 videích provede jeho sestavením. Vysvětlí, k čemu jsou dobré jednotlivé kolonky a co přesně do nich vyplnit, abyste se neztratili ani nezahltili. Pomůže vám sestavit účinnou strategii konkrétně pro vaše podnikání.

Kurz s okamžitým přístupem je natočený formou komentovaných prezentací. Přístup získáte okamžitě po zaplacení. Studovat můžete vlastním tempem, přístup k materiálům v členské sekci budete mít 12 měsíců od zakoupení.

Kurz bude k dispozici v únoru 2022.

Živlová typologie v podnikání

ŽIVLOVÁ TYPOLOGIE V PODNIKÁNÍ

Oheň, voda, země a vzduch. 4 živly už od nepaměti řídí různé procesy v přírodě. A využít je lze i v moderním marketingu a podnikání. Kurz vám představí základní principy živlové typologie, i různé postupy a metody, jak ji využít konkrétně ve vašem podnikání. Poznáte charakteristiky ohně, vody, země a vzduchu a naučíte se je rozpoznat u sebe i u druhých lidí. Podle živlů si budete umět vybírat marketingové nástroje i volit účinné postupy, jak oslovit vaše zákazníky.

Kurz, do kterého získáte přístup okamžitě po zaplacení, obsahuje téměř 2 hodiny obsahu. Komentované prezentace jsou rozděleny na 14 kapitol. Studovat můžete vlastním tempem, přístup k materiálům v členské sekci budete mít 12 měsíců od zakoupení.

CHCI BÝT VE SVÉM ŽIVLU
Ženy-láska-peníze

ŽENY-LÁSKA-PENÍZE

Peníze jsou těžké téma pro většinu žen. Není divu – ve škole se systematicky neučíme finanční gramotnosti a od rodičů mnohdy přebíráme nefunkční vzory. V podnikání si pak účtujeme minimální ceny, nebo se zastavíme na určité úrovni příjmu, kterou se nám dlouhodobě nedaří překročit.

On-line kurz pro ženy-podnikatelky vám pomůže prozkoumat vaše finanční bloky a naladit se na energii peněz a hojnosti. Společně se podíváme na to, co vám brání si říct zákazníkům o peníze. S pomocí malých úkolů, řízených imaginací a dalších technik změníte svůj vztah k penězům a pustíte k sobě hojnost. Kurz bude probíhat prostřednictvím e-mailů s mojí podporou ve FB skupině od 12. do 22. září 2022.

TO MĚ ZAJÍMÁ