ON-LINE KURZY A BYZNYS KRUHY

Pro volnonožce a živnostníky pravidelně pořádám různé kurzy a podnikatelská setkání. Konají se buď on-line, nebo osobně v Praze. Aktuálně nabízím on-line kurz Ženy-láska-peníze o nastavení money mindsetu a byznys kruh – půlroční nebo jednorázové podnikatelské skupiny. Ráda pro vás také vytvořím školení nebo webinář na míru vašim potřebám.

Ženy-láska-peníze

ŽENY-LÁSKA-PENÍZE

Peníze jsou těžké téma pro většinu žen. Není divu – ve škole se systematicky neučíme finanční gramotnosti a od rodičů mnohdy přebíráme nefunkční vzory. V podnikání si pak účtujeme minimální ceny, nebo se zastavíme na určité úrovni příjmu, kterou se nám dlouhodobě nedaří překročit.

9denní on-line kurz pro ženy-podnikatelky vám pomůže prozkoumat vaše finanční bloky a naladit se na energii peněz a hojnosti. Probíhá formou e-mailů a ve skupině na Facebooku. Společně se podíváme na to, co vám brání si říct zákazníkům o peníze. S pomocí malých úkolů, řízených imaginací a dalších technik změníte svůj vztah k penězům a pustíte k sobě hojnost.

TO MĚ ZAJÍMÁ
Byznys kruh

BYZNYS KRUHY

Pro volnonožce a majitele malých firem, pro které je podnikání součástí osobního rozvoje, pořádám pravidelné byznys kruhy. Na každém zažijete tři věci: masterminding (skupinové řešení problémů a otázek z praxe), mentoring a krátkou meditaci, která vám pomůže uvést změny do praxe.

Kruhy jsou dvojího druhu: půlroční, kde se v bezpečné atmosféře schází stále stejná skupina, a jednorázová, kam může po přihlášení přijít kdokoli. Vše probíhá on-line prostřednictvím aplikace Zoom. Maximální kapacita je vždy 6 lidí, aby se všichni dostali ke slovu. Setkání se konají ve všední dny kromě pátku od 17 do 20 hodin.

CHCI VĚDĚT VÍC O KRUHU
Kurzy na míru

KURZY NA MÍRU

Pro podnikatelské kluby, profesní asociace a další zájmové skupiny ráda připravím webinář, přednášku nebo workshop na míru. V termínu, který vám vyhovuje a s obsahem podle vašich potřeb. Soustředím se na podnikání volnonožců a malých firem do 10 zaměstnanců.

Můžete vybírat z různých témat, jako je autentický marketing, psychologie podnikání, živlová typologie, cenotvorba a peníze, obsahový marketing nebo podnikatelské rituály. Kurzy pořádám on-line nebo v Praze, po dohodě i na dalších místech.

CHCI UDĚLAT KURZ NA MÍRU