SAMOSTUDIUM

Kurzy v členské sekci, které můžete procházet kdykoli vlastním tempem,
přístup získáte okamžitě po zakoupení.

Jarní detox byznysu

Tenhle kurz otevírám jenom na jaře. Pomůže vám očistit vaše podnikání od věcí, které vám nedělají radost a zbytečně vás brzdí na cestě k úspěchu. Projdete si své produkty, klienty i marketingové nástroje. Ujasníte si, co je pro váš byznys nezbytné, a co můžete s klidným svědomím propustit.

Kurz je koncipovaný na 12 dní. Na každý den připadne troška teorie, ale hlavně praktické úkoly, díky nimž si reálně očistíte podnikání od zbytečností, které vám jen ubírají čas a energii. Ve výsledku se vám bude podnikat lehčeji a radostněji. Přístup do kurzu získáte na 5 měsíců.

Kořeny byznysu

Aby byla rostlina zdravá, potřebuje zdravé kořeny. O podnikání platí to samé. Tenhle kurz vám pomůže si takové kořeny vytvořit. Je pro vás, pokud právě začínáte podnikat nebo o tom uvažujete. Ale bude se vám hodit, i když na úplném začátku nejste, ale váš byznys stále nevydělává.

Provede vás vším, co k úspěšnému začátku potřebujete. Ujasníte si, v čem podnikat, na jaké zákazníky chcete cílit, i jak si nastavit cenu. Vysvětlí vám, jak zadat nebo vytvořit webové stránky, nebo jaké marketingové nástroje se vám vyplatí využít.

Cenotvorba ve službách

Cenotvorba je pro řadu živnostníků a volnonožců těžké téma. Především proto, že je úzce spojená s vlastní hodnotou, takže vyvolává spoustu strachů a dalších emocí. V kurzu Cenotvorba ve službách se zaměříme na to, jak si správně nastavit cenu služeb, jak si ji obhájit před zákazníkem a jak si umět říct o peníze. Řešit budeme také minimální hodinovou sazbu, intuitivní pricing i jak zdražovat.

Kurz obsahuje téměř 2 hodiny videa. Komentované prezentace jsou rozděleny na 7 témat. Studovat můžete vlastním tempem, přístup k materiálům v členské sekci budete mít 12 měsíců od zakoupení.

Ženy-láska-peníze

Peníze jsou těžké téma pro většinu žen. Není divu – ve škole se systematicky neučíme finanční gramotnosti a od rodičů mnohdy přebíráme nefunkční vzory. V podnikání si pak účtujeme minimální ceny, nebo se zastavíme na určité úrovni příjmu, kterou se nám dlouhodobě nedaří překročit.

On-line kurz pro ženy-podnikatelky vám pomůže prozkoumat vaše finanční bloky a naladit se na energii peněz a hojnosti. Společně se podíváme na to, co vám brání si říct zákazníkům o peníze. S pomocí malých úkolů, řízených imaginací a dalších technik změníte svůj vztah k penězům a pustíte k sobě hojnost. Všechny materiály ke kurzu najdete v členské sekci, do které získáte přístup okamžitě po zaplacení.

Marketingový plán prakticky

Marketingový plán je něco jako magické zaklínadlo, které vám umožní nastavit si podnikání podle vlastních představ. Kurz vás v 9 videích provede jeho sestavením. Vysvětlí, k čemu jsou dobré jednotlivé kolonky a co přesně do nich vyplnit, abyste se neztratili ani nezahltili. Pomůže vám sestavit účinnou strategii konkrétně pro vaše podnikání.

Kurz obsahuje 80 minut videa, natočeného formou komentovaných prezentací, a jednu řízenou imaginaci. Přístup získáte okamžitě po zaplacení. Studovat můžete vlastním tempem, přístup k materiálům v členské sekci budete mít 12 měsíců od zakoupení.

Živly v podnikání

Oheň, voda, země a vzduch. 4 živly už od nepaměti řídí různé procesy v přírodě. A využít je lze i v moderním marketingu a podnikání. Kurz vám představí základní principy typologie podle živlů, i různé postupy a metody, jak ji využít konkrétně ve vašem podnikání. Poznáte charakteristiky ohně, vody, země a vzduchu a naučíte se je rozpoznat u sebe i u druhých lidí. Podle živlů si budete umět vybírat marketingové nástroje i volit účinné postupy, jak oslovit vaše zákazníky.

Kurz, do kterého získáte přístup okamžitě po zaplacení, obsahuje téměř 2 hodiny obsahu. Komentované prezentace jsou rozděleny na 14 kapitol. Studovat můžete vlastním tempem, přístup k materiálům v členské sekci budete mít 12 měsíců od zakoupení.

BYZNYS KRUHY

On-line kurzy a setkání s mojí osobní podporou,
probíhají vždy v konkrétním termínu.

Byznys kruh

Máte chuť pohnout se svým podnikáním dopředu? Hledáte bezpečné místo, kde můžete mluvit o svých podnikatelských úspěších i propadech a potkávat se pravidelně s lidmi, kteří to mají podobně? Byznys kruh je půlroční program pro majitele malých firem, volnonožce a živnostníky, kteří vnímají podnikání jako cestu osobního rozvoje. Propojuje dohromady dva světy – podnikatelský a duchovní.

Skupina je stálá (tj. nelze odejít ani přijít v průběhu) a trvá dohromady 6 měsíců. Setkání probíhají vždy 1x měsíčně on-line prostřednictvím aplikace Zoom. I mezi setkáními budeme v kontaktu prostřednictvím e-mailu nebo Whatsappu. Novou skupinu otvírám od září 2023.

Byznys kruh

Pro volnonožce a majitele malých firem, pro které je podnikání součástí osobního rozvoje, pořádám půlroční Byznys kruhy. Na každém zažijete tři věci: masterminding (skupinové řešení problémů a otázek z praxe), mentoring a krátkou meditaci, která vám pomůže uvést změny do praxe.

Byznys kruh na zkoušku je, jak již název napovídá, jednorázové setkání, kde si formát můžete vyzkoušet. Kruh probíhá on-line prostřednictvím aplikace Zoom. Maximální kapacita je 6 lidí, mastermind se dostane minimálně na 4 z nich. Příští byznys kruh na zkoušku se koná ve čtvrtek 15. června 2023 od 14 do 17 hodin.

ČLENSKÝ KLUB

Klub autentického marketingu, sestává z členské sekce,
pravidelných on-line setkání a diskusní skupiny na Facebooku.

Duše byznysu

Máte rozjetý byznys, ve kterém chcete být sami sebou? Stavíte na autenticitě, intuici a hlasu vaší duše? Chybí vám občas prostor pro sdílení s podobně naladěnými podnikateli? Chcete své podnikání dále rozvíjet, dozvídat se nové věci, a přitom inspirovat ostatní?

Právě pro vás jsem připravila on-line klub, který bude sestávat z živých setkání na Zoomu, FB skupiny a dalšího obsahu. Je určený pro volnonožce, živnostníky a majitele malých firem, kteří u mě absolvovali alespoň jednu konzultaci nebo mastermind.

Další běh se bude konat od 1. 4. do 30. 6. 2023, přihlášky přijímám do konce března.

MOŽNOSTI PLATBY

Zaplatit můžete pohodlně kartou prostřednictvím platební brány GoPay, QR kódem nebo klasickým bankovním převodem. Přístup k vybranému kurzu vám dorazí obratem po zaplacení. E-mail s objednávkou obsahuje také link ke stažení faktury. Kdyby vám něco nedorazilo nebo nefungovalo, napište mi e-mail. Rychle vykouzlím nápravu.

Gopay platební brána