MASTERMIND KRUHY

Pro volnonožce a majitele malých firem, pro které je podnikání součástí osobního rozvoje, pořádám mastermindové kruhy. Mastermind je série řízených setkání v malé uzavřené skupině s podobným cílem nebo zaměřením, postavená na sdílení, podpoře a spolupráci.

Na každém setkání probereme jedno podnikatelské téma. Jeden nebo dva účastníci budou mít možnost řešit konkrétní situaci ze své praxe. Kruh zakončíme malým rituálem nebo řízenou meditací. Skupiny jsou stálé, aby byl zajištěn pocit kontinuity a bezpečí, v každé je maximálně 8 účastníků. Setkání se konají  jednou měsíčně od 17 do 20 hodin v Praze-5 Jinonicích.

Skupina od září je 10měsíční (září – červen), skupina od ledna 6měsíční (leden – červen).  Další běh otevřu v září 2020. Už teď se můžete hlásit. 

MASTERMIND NA ZKOUŠKU

Chcete přijít nezávazně vyzkoušet, jestli vám forma mastermindu s řízenou meditací bude vyhovovat? Nebo máte chuť probrat nějakou konkrétní situaci ze své praxe s podobně naladěnými podnikateli, získat podporu a zpětnou vazbu?

Pro takové příležitosti občas vypisuji samostatná setkání pod názvem Mastermind na zkoušku. Setkání se konají ve vypsaných termínech od 17 do 20 hodin v Praze 5-Jinonicích. Maximální kapacita je 6 účastníků, abyste se dostali ke slovu.

Pro aktuální termíny a možnost nákupu vstupenky za 1200 Kč klikněte na tlačítko.

KURZY NA MÍRU

Nevybrali jste si z otevřených kurzů? Ráda pro vás připravím celodenní kurz, přednášku nebo workshop na míru vašim potřebám. V termínu a na místě, které vám vyhovuje.

Můžete vybírat z různých témat, jako je marketingové myšlení, cenotvorba a peníze, živlová typologie, strategie a plánování, obsahový marketing nebo podnikatelské rituály. Kurzy pořádám v Praze, po dohodě i na dalších místech České republiky.