ON-LINE KURZY A BYZNYS KRUHY

Pro volnonožce a živnostníky pravidelně pořádám různé kurzy a podnikatelská setkání. Konají se buď on-line, nebo osobně v Praze. Aktuálně nabízím on-line kurz Ženy-láska-peníze o nastavení money mindsetu a byznys kruh – půlroční nebo jednorázové podnikatelské skupiny. Ráda pro vás také vytvořím školení nebo webinář na míru vašim potřebám.

Byznys kruh

BYZNYS KRUHY

Pro volnonožce a majitele malých firem, pro které je podnikání součástí osobního rozvoje, pořádám pravidelné byznys kruhy. Na každém zažijete tři věci: masterminding (skupinové řešení problémů a otázek z praxe), mentoring a krátkou meditaci, která vám pomůže uvést změny do praxe.

Kruhy jsou dvojího druhu: půlroční, kde se v bezpečné atmosféře schází stále stejná skupina, a jednorázová, kam může po přihlášení přijít kdokoli. Vše probíhá on-line prostřednictvím aplikace Zoom. Maximální kapacita je vždy 6 lidí, aby se všichni dostali ke slovu. Setkání se konají ve všední dny kromě pátku od 17 do 20 hodin.

CHCI VĚDĚT VÍC O KRUHU
Cenotvorba ve službách

CENOTVORBA VE SLUŽBÁCH

Cenotvorba je pro řadu živnostníků a volnonožců těžké téma. Především proto, že je úzce spojená s vlastní hodnotou, takže vyvolává spoustu strachů a dalších emocí. V kurzu Cenotvorba ve službách se zaměříme na to, jak si správně nastavit cenu služeb, jak si ji obhájit před zákazníkem a jak si umět říct o peníze. Řešit budeme také minimální hodinovou sazbu, intuitivní pricing i jak zdražovat.

Kurz, do kterého získáte přístup okamžitě po zaplacení, obsahuje téměř 2 hodiny videa. Komentované prezentace jsou rozděleny na 7 témat. Studovat můžete vlastním tempem, přístup k materiálům v členské sekci budete mít 12 měsíců od zakoupení.

CHCI ZVLÁDNOUT CENOTVORBU
Živlová typologie v podnikání

ŽIVLOVÁ TYPOLOGIE V PODNIKÁNÍ

Oheň, voda, země a vzduch. 4 živly už od nepaměti řídí různé procesy v přírodě. A využít je lze i v moderním marketingu a podnikání. Kurz vám představí základní principy živlové typologie, i různé postupy a metody, jak ji využít konkrétně ve vašem podnikání. Poznáte charakteristiky ohně, vody, země a vzduchu a naučíte se je rozpoznat u sebe i u druhých lidí. Podle živlů si budete umět vybírat marketingové nástroje i volit účinné postupy, jak oslovit vaše zákazníky.

Kurz, do kterého získáte přístup okamžitě po zaplacení, obsahuje téměř 2 hodiny obsahu. Komentované prezentace jsou rozděleny na 14 kapitol. Studovat můžete vlastním tempem, přístup k materiálům v členské sekci budete mít 12 měsíců od zakoupení.

CHCI BÝT VE SVÉM ŽIVLU
Ženy-láska-peníze

ŽENY-LÁSKA-PENÍZE

Peníze jsou těžké téma pro většinu žen. Není divu – ve škole se systematicky neučíme finanční gramotnosti a od rodičů mnohdy přebíráme nefunkční vzory. V podnikání si pak účtujeme minimální ceny, nebo se zastavíme na určité úrovni příjmu, kterou se nám dlouhodobě nedaří překročit.

On-line kurz pro ženy-podnikatelky vám pomůže prozkoumat vaše finanční bloky a naladit se na energii peněz a hojnosti.  Společně se podíváme na to, co vám brání si říct zákazníkům o peníze. Po přihlášení získáte okamžitě přístup k členské sekci se všemi materiály. S pomocí malých úkolů, řízených imaginací a dalších technik změníte svůj vztah k penězům a pustíte k sobě hojnost.

TO MĚ ZAJÍMÁ
Kurzy na míru

KURZY NA MÍRU

Pro podnikatelské kluby, profesní asociace a další zájmové skupiny ráda připravím webinář, přednášku nebo workshop na míru. V termínu, který vám vyhovuje a s obsahem podle vašich potřeb. Soustředím se na podnikání volnonožců a malých firem do 10 zaměstnanců.

Můžete vybírat z různých témat, jako je autentický marketing, psychologie podnikání, živlová typologie, cenotvorba a peníze, obsahový marketing nebo podnikatelské rituály. Kurzy pořádám on-line nebo v Praze, po dohodě i na dalších místech.

CHCI UDĚLAT KURZ NA MÍRU