Mastermind kruhy

Pro volnonožce a majitele malých firem, pro které je podnikání součástí osobního rozvoje, pořádám půlroční nebo roční mastermindové kruhy. Mastermind je série řízených setkání v malé uzavřené skupině s podobným cílem nebo zaměřením, postavená na sdílení, podpoře a spolupráci.

Na každém setkání probereme jedno podnikatelské téma. Jeden nebo dva účastníci budou mít možnost řešit konkrétní situaci ze své praxe. Kruh uzavřeme malým rituálem nebo řízenou meditací. Skupiny jsou stálé, aby byl zajištěn pocit kontinuity a bezpečí, v každé je maximálně 9 účastníků. Setkání se konají  jednou měsíčně od 17 do 20 hodin v Praze-5 Jinonicích.

Obě půlroční skupiny (pod názvem Čarování v podnikání), které začínají v září 2019 a končí v únoru 2020, jsou v tuhle chvíli naplněné. V lednu 2020 otevřu jednu roční a jednu půlroční skupinu. Do obou se již můžete hlásit.

Mastermind na zkoušku

Chcete přijít nezávazně vyzkoušet, jestli vám forma mastermindu s řízenou meditací bude vyhovovat? Nebo máte chuť probrat nějakou konkrétní situaci ze své praxe s podobně naladěnými podnikateli, získat podporu a zpětnou vazbu?

Pro takové příležitosti občas vypisuji samostatná setkání pod názvem Mastermind na zkoušku. Setkání se konají ve vypsaných termínech od 17 do 20 hodin v Praze 5-Jinonicích. Maximální kapacita je 6 účastníků, abyste se dostali ke slovu.

Pro aktuální termíny a možnost nákupu vstupenky za 1000 Kč klikněte na tlačítko.

Kurz cenotvorby

Podnikáte ve službách a řešíte, podle čeho si nastavit cenu? Zasekli jste se na určité úrovni příjmu, kterou se vám nedaří navýšit? Tušíte, že byste měli zdražit, ale bojíte se přijít o zákazníky? Přijďte na večerní kurz cenotvorby Síla ceny.

Za kolik se služba bude prodávat, podle mě ovlivňují jen dva faktory: hodnota, kterou vnímá zákazník, a vaše ochota říct si o peníze. Dobrá zpráva je, že obě můžete ovlivnit. Na kurzu si řekneme jak.

Kurzy živlů

Živlová typologie je nástroj, který vám pomůže zjednodušit marketing, vybrat si jen nástroje, které skutečně osloví vaše zákazníky, snížit pocit zahlcení a zlepšit komunikaci s vašimi zákazníky i obchodními partnery. Kurzy živlové typologie pořádám pravidelně v Praze.

Základní kurz vás seznámí s živlovou typologií a jejími principy. Poznáte charakteristiky ohně, vody, země a vzduchu a naučíte se je rozpoznat u sebe i u druhých lidí. Pokročilý kurz je zaměřen na to, jak sílu jednotlivých živlů využít v podnikání. Celodenní kurz spojuje oba kurzy dohromady.

Kurzy na míru

Nevybrali jste si z otevřených kurzů? Ráda pro vás připravím celodenní kurz, přednášku nebo workshop na míru vašim potřebám. V termínu a na místě, které vám vyhovuje.

Můžete vybírat z různých témat, jako je marketingové myšlení, cenotvorba a peníze, živlová typologie, strategie a plánování, obsahový marketing nebo podnikatelské rituály. Kurzy pořádám v Praze, po dohodě i na dalších místech České republiky.