ZÁKLADY PODNIKÁNÍ V 6 LEKCÍCH

Začít podnikat vůbec není lehké. Řešíte, jak získat první zákazníky, podle čeho nastavit ceny i jak přesně má vypadat váš produkt. Pochybujete o tom, zda jste si obor podnikání vybrali dobře a jestli to vůbec zvládnete. Různých rad na internetu i v knížkách je tolik, že je snadné se v nich ztratit. Cítíte se zahlcení a nevíte, co teď a co potom.

Proto jsem v roce 2014 natočila videokurz Kouzelné podnikání, který teď máte k dispozici zcela zdarma. Úspěšně vás provede nejčastějšími nástrahami, které na vás na startu vlastního podnikání čekají. Zjistíte v něm, jak si vybrat předmět podnikání, jak sestavit marketingový plán, jak poznat svého ideálního zákazníka, jak nastavit cenu, jak udělat analýzu trhu i jak nejlépe začít své produkty a služby propagovat.

Videokurz je pro vás, pokud právě začínáte nebo chcete začít podnikat ve službách a obchodě. Není důležité, jestli máte v plánu koučovat, péct dorty, dělat weby nebo navrhovat kuchyně. Podstatné je, že stojíte na startu svého snu, a chcete ho proměnit v realitu.

REFERENCE ÚČASTNÍKŮ

Tento kurz vysoce předčil moje očekávání. Líbilo se mi, že je pojatý ryze prakticky. Konkrétní otázky a přiložené čarolisty mě donutily se zamyslet a všechna fakta sepsat. Utvořila jsem si základ, podle kterého se teď lépe rozhoduji a podnikám další kroky k rozvoji svého projektu.

Petra Sudová, kreativní dárky

Program vnímám jako potřebný celek nezbytných informací pro začátek podnikání. Videa jsou vtipně pojatá, aktivizující. Vyplnění čarolistů mi pomohlo odhalit skryté souvislosti. Zároveň mi program ukázal možné zdroje úspěchu: možnosti vlastního potenciálu a způsoby cesty nejen k smyslu(plnému) podnikání, ale taky radosti a spokojenosti.

Petra Fejtková, výzkumnice a poradkyně

Kurz má Madla Čevelová moc hezky zpracovaný. Líbilo se mi, že každá lekce má jak teoretickou, tak praktickou rovinu, takže jsem nejenom pasivně přijímala informace, ale zároveň jsem byla nucena přemýšlet a aplikovat je na své podnikání. A musím říct, že jsem se při sledování některých lekcí opravdu bavila.

CO NAJDETE UVNITŘ

Kurz má celkem 6 lekcí. Každá obsahuje jedno 20-30minutové video, ve kterém vám vysvětlím teoretické základy. Potom jeden kouzelný pracovní list neboli čarolist, který si vyplníte. Pomůže vám prakticky využít to, co jste se dozvěděli, přímo ve vašem podnikání. Dál je tam malý test znalostí, kde si můžete prověřit své znalosti, a seznam dalších článků a knih, které si k tématu lekce můžete přečíst. Kromě toho kurz obsahuje dva bonusy. Řízenou imaginaci vize v první lekci a SWOT analýzu s tarotovými kartami ve čtvrté.

Jednotlivé lekce zobrazíte kliknutím na obrázek: