Byznys a spiritualita. Společně.

Chcete pohnout se svým podnikáním dopředu? Cítíte se na volné noze trochu sami? Chybí vám podpora a zpětná vazba? Hledáte místo, kde můžete bezpečně mluvit o svých podnikatelských potížích a potkat se s lidmi, kteří to mají podobně?

Od září 2019 otevírám v Praze dvě paralelní 6měsíční podnikatelské skupiny pro maximálně 8 účastníků. Jednu pro ženy i muže, druhou čistě ženskou. Setkání bude celkem 6, vždy jednou měsíčně.

Každé setkání se bude skládat ze tří částí:

  1. Mentoring. Probereme jedno téma. Postupně vás čeká Plánování a vize, Ideální zákazník, Osobní značka, Podnikatelský mindset, Cenotvorba a peníze nebo Obsahový marketing.
  2. Masterminding. Jeden nebo dva členové skupiny budou mít možnost probrat konkrétní věci ze své praxe a od ostatních získat podporu, praktické tipy i feedback.
  3. Rituál. Zakončíme malým společným rituálem nebo řízenou meditací. Rituály mají vztah k probíranému tématu a pomáhají lépe uvést změny do života.

Na doplnění a kontakt mezi setkáními bude účastníkům sloužit tajná skupina na Facebooku.

Program je určen pro majitele malých firem a volnonožce, pro které je podnikání cestou osobního rozvoje. Propojuje dohromady oba světy. Podnikatelský a duchovní. Budeme pracovat s tarotovými kartami i tvrdými daty. Sledovat cashflow i naslouchat intuici. Meditovat i plánovat.

Podstatou programu je sdílení a řízená diskuse. Tj. není to kurz ani přednáška v klasickém slova smyslu.

Skupina je primárně určena pro podnikatele z Prahy a okolí. Dojíždění z větší dálky se ze zkušenosti moc neosvědčuje. Pro účast ve skupině je dobré, když máte už rozjetý konkrétní byznys, na kterém chcete pracovat. Pokud jste ve fázi hledání, nejdřív zkuste zdarma tohle.

Praktické informace:

Termíny:

  • Smíšená skupina – 2. úterý v měsíci (10. 9., 8. 10., 12. 11., 10. 12. 2019, 14. 1., 11. 2. 2020)
  • Ženská skupina – 3. středa v měsíci (18. 9., 16. 10., 20. 11., 18. 12. 2019, 15. 1., 19. 2. 2020)

Čas: 17 – 20 hodin

Místo: Záluské 23, Praha 5, metro B-Jinonice 10 minut pěší chůze, parkování v boční ulici

K dispozici: káva, čaj, voda a malé občerstvení

Cena: 1000 Kč za setkání při platbě na místě, nebo 4800 za celý cyklus při platbě předem. Kvůli bezpečné atmosféře ve skupině je potřeba, aby byla stálá, tj. nelze docházet jen na jednotlivá setkání.

Přihláška do programu:

Máte zájem se přidat? Vyplňte, prosím, kontaktní formulář. Brzy se vám ozvu.

Foto Priscilla Du Preez, Unsplash